Hlavní strana > Astrologie > Astrolog konzultace > Výklad horoskopu - Praha, Poradna
Astrolog konzultace Praha, Petr Soural

Výklad horoskopu - Astrologická konzultace
Konzultace se zaměřením na jungiánskou astropsychologii


„Pokud si myslíš, že jsi u kormidla a naviguješ,
měl(a) by sis přiznat, že cestu ve skutečnosti řídí někdo jiný.“

Astrolog Praha - Konzultace se zaměřením na psychologickou astrologii

Kdo jsem a s čím se dá na mě obrátit

  • Jsem autorem a provozovatelem tohoto webu najdise.cz, který jsem v roce 2007 vytvořil po několika letech studia tradiční astrologie.
    Poslední roky se věnuji již pouze psychologické astrologii jungiánského typu (nevědomí, archetypy, mytologie, přenosy, Stín), kterou u nás v 90. letech začal propagovat Rudolf Starý (sagittarius-rs.cz) a aktuálně ji vyučuje ve svých kurzech jeho následovnice Lenka Adamová (neptunica.cz).
  • Zajímají mě lidské osudy a především to, jak se člověk v životě dokáže vypořádat s nároky některých svých obtížných, Stínových nebo protichůdných dispozic a vědoměji je zapojit do svého života.
  • Pokud budu mít k nějakému dotazu co říct, nebo se mě bude osobně dotýkat, rád se podělím o své zkušenosti, astrologické znalosti, případně doporučím příběh s psychologickým výkladem z oblasti mytologie, filmu či umění, kde se s podobnými "problémy" potýkaly generace lidí už dávno před námi.
Astrolog konzultace Praha, Petr Soural
Ing. arch. Petr Soural
  • V civilním světě jsem vystudovaný architekt a materiálně mě živí jiný obor, než astrologické konzultace - proto sice neočekávám za konzultaci finanční odměnu, ale na druhou stranu se dokážu věnovat pouze takovým konzultacím, které se mě osobně dotýkají a jsem omezený pouze na konzultace v Praze nebo blízkém okolí, kde momentálně žiju.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Novoluní ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »