Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Beranu - Luna ve Štíru

Slunce v Beranu + Luna ve Štíru


Charakteristika

Ať vás potká cokoli dobrého či zlého, váš život nikdy nebude nudný. Mezi vaší agresivitou a vitalitou, přesvědčením o vlastní ceně a způsobem, jakým dokážete přimět ostatní, aby tomu věřili, budete jednou nahoře, jednou dole, ale nikdy neztratíte schopnost radovat se ze života, což vás naplňuje energií a vnitřní silou. Přestože rozhodně nejste vždycky šťastní (hloubáte nad utajenými věcmi, skutečnými nebo jen domnělými, o nichž nemají tušení ani vaši nejbližší), budíte dojem profesionality a toho, že jste schopni udržet opratě života pevně v rukou a že si se životem zahráváte, jak se vám zlíbí.

Ani v nepříznivých situacích se nenecháte zastrašit; kombinace sebedůvěry a víry ve vyšší moc, kterou můžete nazývat Bohem nebo Osudem, vás totiž zahaluje jakousi aurou nezranitelnosti. Jevíte se totiž tak povolaní a schopní, že si pravděpodobně nezískáte od ostatních tolik soucitu jako jiní, a vy po soucitu ani netoužíte; opovrhujete jím. Jste ochotni projevovat soucit druhým (i když dosti odtažitým a neosobním způsobem), ale cítili byste pokoření, kdyby projevil někdo soucit vám. Dokážete se postarat sami o sebe, také to děláte a jste na to hrdí a odmítáte jakoukoli narážku, že byste něco nedokázali. To ospravedlňuje vaši hrdost před vámi samými i před světem.

Máte bouřlivou povahu a v mnoha směrech vedete bouřlivý život. Pokud jste se narodili v nižším společenském postavení, směřujete vysoko; pokud jste se narodili ve vysokém a zajištěném postavení, pravděpodobně se dostanete dolů a pak se znovu vyšplháte zpátky. Máte v sobě jakési ocelové lano, které je neustále napnuté a čeká na nepředvídatelné události, protože nejste ambiciózní v běžném slova smyslu. Toužíte po bezpečnosti, pohodlí, aktivitě, možná i vzrušení, ale s tím se už spokojíte. Máte rádi uznání, ale spíše kvůli němu samému než kvůli bohatství. Odměny ve vašem životě mají povahu hluboce intimní a osobní a přesvědčení o vlastní hodnotě je vám cennější než všechny peníze nebo majetek světa. Proto jako umělci -i když možná díky své vitalitě a schopnosti doslova magnetizovat publikum dosáhnete jisté slávy a uznání - tvoříte své umění na základě skutečně niterného pocitu radosti z dobře vykonané práce, ze seberealizace a sebevyjádření.

Zatímco se tím či oním způsobem realizujete, existují ve vás hluboké studny tajemství, která nevyjádříte - myšlenky, ideály, sny, představy - a která se nikdy nedostanou na povrch a vaši přátelé by byli asi překvapeni, kdyby se o nich dověděli, pokud by nebyli připraveni nenechat se překvapit ničím, co uděláte. Tato velká zásobárna tajuplnosti vám poskytuje inspiraci, pokud jste umělec, a také dodává magickou sílu vaší osobnosti, ať už v obchodě, nebo při společenských záležitostech. Kráčíte dosti pevně po vytyčených cestách, nejste operativní, pokud máte zformovaný názor, jste rozhodní, aniž byste se jevili jako tvrdohlaví (i když samozřejmě jste tvrdohlaví!), a jste schopni přesvědčit ostatní mírumilovným způsobem a klidně i proti jejich vůli.

Jste výjimečně loajální a oddaní v milostných záležitostech a jste věrní svým přátelům dlouhá léta. Jste schopni požadovat málo a hodně dávat, ale to neznamená, že budete zneužíváni, máte totiž takřka neomylný instinkt rozpoznat podvodníky nebo patolízaly, kteří by vyhledávali vaše přátelství pouze proto, aby využili vašich peněz či vašeho vlivu. Takové záměry záhy odhalíte a odmítnete, ale na druhou stranu byste dali i poslední košili drahému člověku, přestože obecně nejevíte příliš velký zájem o tzv. Velké věci. Pomáháte jednotlivcům a velké záležitosti necháváte, ať se postarají samy o sebe.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Úplněk ve Štír Štíru
ukázat kalendář »