Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Lvu - Luna v Blížencích

Slunce ve Lvu + Luna v Blížencích


Charakteristika

Jste člověk činů a myšlenek. Jelikož jste rozumově založení i sentimentální, emocionální i energičtí, dokážete dosáhnout jednoty svých duševních i tělesných sil a díky tomu dojdete daleko. Citová flexibilita v mládí poněkud brání vašemu rozvoji. Hledáte jistotu v knihách, myšlenkách, nějaké ideologii, a pokud ji nenajdete, upadnete zpět do silných emocí. Jste stále pod vlivem jakési toulavosti - chcete dobývat více světů, ve skutečnosti, nebo v myšlenkách. Nesmírně rádi děláte silný dojem na lidi, a ať tak činíte psaným nebo mluveným slovem, v politice nebo veřejném životě, dokážete značně ovlivnit příslušnou skupinu lidí. Vaše myšlení je rychlé, intuitivní, spíše pohotové než hluboké, spíše vynalézavé než vědecké, ale tím či oním způsobem dokážete své publikum získat a děláte to velmi přesvědčivě. Proto jste úspěšným spisovatelem, novinářem, redaktorem nebo řečníkem a díky těmto dispozicím se můžete propracovat až do vlivného postavení.

Vaše myšlenky, i když nejsou založeny na hluboké filozofii, mají jistou hodnověrnost a váš způsob vyjadřování je přesvědčivý. Zřídkakdy si budete vydělávat na živobytí těžkou prací, protože věříte ve snadno vydělané peníze a zřejmě víte, jak je získat; jste sice schopni vynaložit veškerou vnitřní energii, ale raději to neděláte. Jste romantičtí a nepříliš stálí v lásce. Toto postavení naznačuje dvě manželství a množství vztahů mimo manželství.

Jste dobrý společník, jste schopný se usmívat, i když vám není do smíchu, a vždycky se příjemně tváříte. Jste přesvědčeni, že ti, kteří mají, dostanou ještě víc a vždycky se snažíte dělat ten nejlepší dojem, i když vám chudoba klepe na dveře. Lidé s tímto postavením uskutečnili některé z nejšikovnějších podvodů v historii, protože tato konfigurace jim stojí po boku, když plavou proti proudu, nebo když se zotavují z ran osudu, které jejich temperamentní povaha zřejmě přitahuje. Celý život je ve vás něco ze zlobivého dítěte, se zlomyslným potěšením z dramatického působení svých činů nebo slov, z překvapivosti a zvrácenosti. Na druhé straně jste schopni učinit naprostý obrat čelem vzad, a když to uděláte, nikdo (ani člověk, jehož jste zle urazili) nedokáže odolat vašemu šarmu a hodnověrnosti.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »