Slunce ve Lvu + Luna v Panně


Charakteristika

Dokážete pohotově vyjadřovat své pevné názory a city, především psaným a mluveným slovem. Sklon k činorodosti se hroutí v důsledku nedostatečné energie. Jisté trhliny v organizačním nadání vás přinutí usilovat o vliv, po němž toužíte, s pomocí intelektuálních prostředků, v nichž dosáhnete největšího úspěchu. Jste kritičtí, přesně uvažujete a trochu příliš mluvíte, přestože se snadno můžete naučit taktu. Pod vaším agresivním zevnějškem se skrývá značná plachost, a kdyby vyšla najevo pravda, zjistilo by se, že nejste vždy tak sebejistí, jak se jevíte. Vaše nesmírná agresivita totiž pravděpodobně zakrývá jistý stupeň komplexu méněcennosti, který se snažíte sami sobě vymluvit.

V lásce jste vášniví, trochu kritičtí a podezřívaví, ale snadno se necháte upokojit lichotkami a projevy vášně. Rádi se mazlíte, i když se to nesnažíte dávat najevo. Toto postavení je pro někoho lepší a pro někoho horší. Kombinuje vášeň a věrnost, což může u některých lidí vyústit v domáckou oddanost, zatímco u jiných se v lásce projeví spíše chladné rysy a navzdory romantickému zevnějšku u nich způsobí jistou strohost a odmítavost, až puritánství, i když by to možná nikdy nahlas nepřiznali.

Nejlépe se vám bude dařit v umělecké, intelektuální nebo tvůrčí oblasti. Nemáte zvláštní cit pro publikum, a pokud dosáhnete úspěchu, bude to proto, že se bude ostatním líbit, jací jste, nebo co děláte, spíše než abyste se snažili jim dávat to, co chtějí. Vaše nezávislost vám může nadělat nepřátele, protože se obvykle nesnažíte hned někomu vyhovět a jistá militantní pýcha vám často velí udělat nesprávnou věc kvůli zlomyslnému potěšení z kochání se jejich rozpaky. Pod tímto povrchem ovšem toužíte potěšit, a když se naučíte taktu, můžete si získat velkou oblíbenost u náročného publika. Máte dobrý vkus, a pokud dáte své přirozené zdvořilosti a šarmu možnost, aby se projevily, můžete si získat úctu za své snažení.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »