Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna v Býku

Slunce ve Střelci + Luna v Býku


Charakteristika

Jste společenští, zdvořilí, idealističtí a romantičtí. Dobře chápete reálný svět, ale nesnažíte se do něj zasahovat. Jste filozof schopný abstraktního myšlení natolik, že dokážete pověřit svoji představivost, aby vstřebávala vaše praktické úmysly. Nejlépe se vám bude dařit v povolání uměleckého nebo tvůrčího charakteru, kde váš idealismus může najít konkrétní výraz a ocenění. Obzvláště vás přitahuje hudba. Kladete velký důraz na vzdělání, a i pokud bylo vaše vzdělávání krátké, budete pokračovat ve studiu z vlastní iniciativy.

Jste spíše snaživí než ctižádostiví a v životě hledáte spíše idealistické než realistické uspokojení potřeb; kdyby o vás nebylo ekonomicky postaráno (což pravděpodobně je), byli byste schopni zanedbávat výdělečnou činnost kvůli nějakému chimérickému záměru. Věříte, že Bůh dává, a On také většinou dává, alespoň pokud se vás týče. Vaše víra se obrací k lidem, kteří to obvykle ospravedlňují, protože v sobě máte ten druh idealismu, který vyžaduje na oplátku totéž. V lásce máte velmi uspokojivou povahu -jste vášniví, impulzivní, věrní a oddaní. Jste schopni obětovat pro lásku všechno, ale pravděpodobně to po vás nikdo nebude vyžadovat.

Tato kombinace Slunce a Měsíce naznačuje výborné manželství. Díky vzájemné úctě a chápání svých cílů (které mohou být dosti odlišné) dosáhnete značné spokojenosti a trvale romantické vztahy. Jste stálí bez puritánství, což je výborná a vzácná ctnost. Věříte v to, co je správné, jste optimističtí, ale nejste naivní. Pozemskost a smysl pro humor vás chrání před samolibostí a vážný podtón vás chrání před frivolností.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »