Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 10.domě
Zde se vaše pozornost zaměří na vaše povolání, kariéru, společenské postavení, veřejné uznání a pověst, kde budete nyní hledat naplnění a smysl života. Můžete nyní dosáhnout významného postavení, které může být spjato s cestováním nebo s mezinárodními kontakty. Své profesi se budete věnovat s plným nasazením a zápalem a bude pro vás snadné ostatní nadchnout pro svou vizi. Je to čas postupu a jakákoli rozumná snaha by měla být korunována značným úspěchem. Jupiter zde naznačuje výhodné pracovní příležitosti. Při disharmonické aspektaci pozor na to, abyste nic nepřeháněli, nebyli dominantní a arogantní. Mohli byste díky tomu mít potíže s nadřízenými. Je to doba zamyslet se nad tím, co jste doposud opravdu dokázali. Pokud při tomto tranzitu změníte práci, neočekávejte stejné uznání, jako kdybyste zůstali ve svém dlouhodobém zaměstnání.

Tranzitní Saturn v nativním 12.domě
Tranzit Saturna XII. domem je období, které je nutné k pochopení toho, čeho jste doposud dosáhli a co se vám naopak nepodařilo. Pokud se váš život během posledních let, kdy Saturn procházel vaším desátým a jedenáctým domem, neodvíjel podle vašich představ, teď máte možnost zbavit se všeho, co vás omezovalo. Nepřinese to ale ovoce hned. Můžete mít zablokované vnímání reality, životní projevy, které se mohou týkat vitality zdraví a aktivity, neschopnost vnímat souvislosti mezi vnitřním a vnějším světem, což bývá spojeno se značným vnitřním utrpením. V kompenzované podobě můžete mít náruživou touhu pomoci ostatním, například formou dobročinné akce, což je snaha získat uznání vším, co je mimo oblast uznání a schválení oficiální cestou. Budete nyní cítit obrovské nutkání ke změnám v rámci celkového směrování vašeho života i v tom, jakým směrem kráčíte. Je to první známka příchodu nového řádu, který přichází do vašeho života.

Tranzitní Uran v nativním 4.domě
Tranzit Urana IV. domem předznamenává hlavní změny ve vašich nejosobnějších a nejintimnějších sférách včetně vašeho domova a rodiny, ve kterých budete mít potřebu naprosté svobody. Uran zde může přinést stísněnost duševního a citového života a pocit vydělenosti z rodiny, vlasti, vynořit se mohou problémy a napětí ve vašem soukromém životě, jež jste dosud neřešili. Není vyloučená náhlá změna ve vašem domácím prostředí nebo i ztráta bydliště, dobrovolné opuštění rodného domu a vydání se vlastní cestou. Někdy může dojít k odcizení rodičů či členů rodiny, v extrémních případech i k emigraci nebo třeba jen výměně bytu, stěhování, či změny bytového interiéru, nutné opravy domu, bytu. Při disharmonické aspektaci zaběhaný život může být ohrožen rozvodem, nehodou nebo dokonce něčí ztrátou.

Tranzitní Neptun v nativním 2.domě
Tranzit Neptuna II. domem v příznivé aspektaci přispívá ke správnému zhodnocení vlastních vloh a schopností. Může zvýšit váš cit pro finanční záležitosti a výnosné obchody, jen je někdy nemusíte umět systematicky uzavřít. Neptun vás bude vést k duchovnímu růstu a jistotám a k pochopení, že hmotné vlastnictví není tak důležité. Disharmonická aspektace naznačuje neprůhledné peněžní obchody, klam a podvody a nezodpovědný postoj k penězům i k sobě, který může být příliš vizionářský, iluzorní nebo mlhavý. Můžete mít nyní také jen vágní zábrany nesdílet svá aktiva s ostatními a domnívat se, že „moje je tvoje a tvoje je moje“. Na druhou stranu přílišné ztotožnění se s vlastnictvím a lpěním na tom co máte, hrozí, že o to přijdete. Neptun rád likviduje ego i objekty, k nimž se ego poutá, a to tím, že zamlžuje a mate vaše názory na dané záležitosti a můžete tak prožít značnou nejistotu ohledně finančních a majetkových záležitostí.

Tranzitní Pluto v nativním 1.domě
S tranzitem Pluta I. domem postupně proměníte mnohé stránky vaší osobnosti. Můžete být nyní velmi okouzlující až magneticky přitažlivá osobnost se silnou vůlí, mocí a vlivem. Budete mít téměř nevyčerpatelnou duševní energii. Mohou vás začít lákat tajemné a skryté stránky života, zejména psychika člověka, což vás může přivést ke studium psychologie, duchovních, ezoterických či jiných okultních nauk, jejichž smyslem bude úplná proměna vašeho Já. Pokud ale vaše ego začne chtít ovládat všechno a všechny kolem sebe, očekávejte potíže ve vztazích a někdy dokonce může jít i o vážné boje s lidmi kolem vás, pokud si nedáte pozor. Pak Pluto provede destrukci a poté úplnou rekonstrukci vaší osobnosti, protože je to nutný krok ve vašem vývoji.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.1.2018
09:37h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Štír
2°36’
Vodnář
1°14’
LunaLuna:
Panna
19°43’
Ryby
18°33’
MerkurMerkur:
Štír
1°59’
Kozoroh
14°19’
VenušeVenuše:
Štír
24°32’
Vodnář
4°07’
MarsMars:
Váhy
3°48’
Štír
26°48’
JupiterJupiter:
Štír
13°26’
Štír
19°59’
SaturnSaturn:
Býk
20°26’
Kozoroh
3°42’
UranUran:
Váhy
10°39’
Beran
24°43’
NeptunNeptun:
Štír
29°36’
Ryby
12°26’
PlutoPluto:
Panna
28°30’
Kozoroh
19°28’
S.UzelS.Uzel:
Vodnář
29°28’
Lev
15°49’
Černá LunaLilith:
Panna
5°52’
Kozoroh
8°09’
CheirónCheirón:
Beran
7°00’
Ryby
25°17’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Kozoroh
17°54’
Ryby
8°16’
4. IC:
Beran
21°00’
Blíženci
11°27’
7. DSC:
Rak
17°54’
Panna
8°16’
10. MC:
Váhy
21°00’
Střelec
11°27’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
1
LunaLuna:
 
9
 
3
MerkurMerkur:
 
10
 
12
VenušeVenuše:
 
11
 
1
MarsMars:
 
9
 
11
JupiterJupiter:
 
10
 
10
SaturnSaturn:
 
4
 
12
UranUran:
 
9
 
4
NeptunNeptun:
 
11
 
2
PlutoPluto:
 
9
 
1
S.UzelS.Uzel:
 
2
 
7
Černá LunaLilith:
 
8
 
12
CheirónCheirón:
 
3
 
3

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Střelec
4°27’
Kozoroh
24°51’
Slun./Luna:
Váhy
11°10’
Vodnář
24°54’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »