Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 10.domě
Zde se vaše pozornost zaměří na vaše povolání, kariéru, společenské postavení, veřejné uznání a pověst, kde budete nyní hledat naplnění a smysl života. Můžete nyní dosáhnout významného postavení, které může být spjato s cestováním nebo s mezinárodními kontakty. Své profesi se budete věnovat s plným nasazením a zápalem a bude pro vás snadné ostatní nadchnout pro svou vizi. Je to čas postupu a jakákoli rozumná snaha by měla být korunována značným úspěchem. Jupiter zde naznačuje výhodné pracovní příležitosti. Při disharmonické aspektaci pozor na to, abyste nic nepřeháněli, nebyli dominantní a arogantní. Mohli byste díky tomu mít potíže s nadřízenými. Je to doba zamyslet se nad tím, co jste doposud opravdu dokázali. Pokud při tomto tranzitu změníte práci, neočekávejte stejné uznání, jako kdybyste zůstali ve svém dlouhodobém zaměstnání.

Tranzitní Saturn v nativním 12.domě
Tranzit Saturna XII. domem je období, které je nutné k pochopení toho, čeho jste doposud dosáhli a co se vám naopak nepodařilo. Pokud se váš život během posledních let, kdy Saturn procházel vaším desátým a jedenáctým domem, neodvíjel podle vašich představ, teď máte možnost zbavit se všeho, co vás omezovalo. Nepřinese to ale ovoce hned. Můžete mít zablokované vnímání reality, životní projevy, které se mohou týkat vitality zdraví a aktivity, neschopnost vnímat souvislosti mezi vnitřním a vnějším světem, což bývá spojeno se značným vnitřním utrpením. V kompenzované podobě můžete mít náruživou touhu pomoci ostatním, například formou dobročinné akce, což je snaha získat uznání vším, co je mimo oblast uznání a schválení oficiální cestou. Budete nyní cítit obrovské nutkání ke změnám v rámci celkového směrování vašeho života i v tom, jakým směrem kráčíte. Je to první známka příchodu nového řádu, který přichází do vašeho života.

Tranzitní Uran v nativním 3.domě
S tranzitem Urana III. domem projdete rozvojem vašich intelektuálních a fyzických schopností prostřednictvím učení, cestování a dotkne se i vašich každodenních styků s lidmi z vašeho nejbližšího okolí. Vaše myšlení a názory budou nyní více nezávislé, originální a nebudete mít strach z nesouhlasu. Při disharmonické aspektaci mohou být vaše názory až extrémistické a šokovat ostatní se může stát vaší oblibou, ať už názory, myšlením či chováním. Můžete se také na nějaký čas úplně odříznout od svých sourozenců či ostatních příbuzných a u žáků a studentů nejsou vyloučeny dramatické změny školního prostředí, ale také nejsou vyloučeny náhlé změny pobytu či nečekané překážky na cestách. Očekávejte zrychlení vašeho každodenního tempa a není vyloučen zájem či studium nějaké esoterní nauky.

Tranzitní Neptun v nativním 2.domě
Tranzit Neptuna II. domem v příznivé aspektaci přispívá ke správnému zhodnocení vlastních vloh a schopností. Může zvýšit váš cit pro finanční záležitosti a výnosné obchody, jen je někdy nemusíte umět systematicky uzavřít. Neptun vás bude vést k duchovnímu růstu a jistotám a k pochopení, že hmotné vlastnictví není tak důležité. Disharmonická aspektace naznačuje neprůhledné peněžní obchody, klam a podvody a nezodpovědný postoj k penězům i k sobě, který může být příliš vizionářský, iluzorní nebo mlhavý. Můžete mít nyní také jen vágní zábrany nesdílet svá aktiva s ostatními a domnívat se, že „moje je tvoje a tvoje je moje“. Na druhou stranu přílišné ztotožnění se s vlastnictvím a lpěním na tom co máte, hrozí, že o to přijdete. Neptun rád likviduje ego i objekty, k nimž se ego poutá, a to tím, že zamlžuje a mate vaše názory na dané záležitosti a můžete tak prožít značnou nejistotu ohledně finančních a majetkových záležitostí.

Tranzitní Pluto v nativním 12.domě
Tranzit Pluta XII. domem se projevuje především na psychologické úrovni, a to tím způsobem, že vynáší na povrch určité prvky psychiky, jež jsou skryté hluboko uvnitř vaší psýchy. Pluto vás bude nyní nutit se s nimi vypořádat. Tyto energie se však prodírají většinou destruktivním způsobem. Nemusí však jít ale jen o potíže s nevědomě motivovaném chováním, o neurotické sklony, ale také o zdravé, pozitivní impulsy. Můžete mít strach rozvinout naplno své vyšší schopnosti a svou vlastní existenci. Můžete mít strach stát se tím člověkem, jakého v sobě tušíte v lepších chvilkách. Růst a změny se vám mohou jevit jako smrtelné nebezpečí, proto se jim bráníte. Můžete mít zvýšený zájem o mystéria života a smrti, psychologii, okultismus, meditaci, ústraní a jiné. Při disharmonické aspektaci vás do bezmoci a izolace mohou přivést nemoc nebo duševní strasti. V ústraní však najdete svého vnitřního léčitele.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

20.3.2018
16:55h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Štír
16°32’
Ryby
29°59’
LunaLuna:
Střelec
20°50’
Býk
8°23’
MerkurMerkur:
Střelec
6°53’
Beran
16°32’
VenušeVenuše:
Váhy
0°11’
Beran
16°58’
MarsMars:
Štír
16°12’
Kozoroh
1°41’
JupiterJupiter:
Panna
10°43’
Štír
23°00’
SaturnSaturn:
Vodnář
1°13’
Kozoroh
8°29’
UranUran:
Kozoroh
10°54’
Beran
26°52’
NeptunNeptun:
Kozoroh
14°31’
Ryby
14°32’
PlutoPluto:
Štír
20°08’
Kozoroh
21°01’
S.UzelS.Uzel:
Kozoroh
12°35’
Lev
12°43’
Černá LunaLilith:
Kozoroh
21°53’
Kozoroh
14°37’
CheirónCheirón:
Lev
9°28’
Ryby
28°24’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Vodnář
0°54’
Lev
24°35’
4. IC:
Býk
5°24’
Štír
29°05’
7. DSC:
Lev
0°54’
Vodnář
24°35’
10. MC:
Štír
5°24’
Býk
29°05’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
2
LunaLuna:
 
11
 
4
MerkurMerkur:
 
11
 
3
VenušeVenuše:
 
8
 
3
MarsMars:
 
10
 
11
JupiterJupiter:
 
8
 
10
SaturnSaturn:
 
1
 
12
UranUran:
 
12
 
3
NeptunNeptun:
 
12
 
2
PlutoPluto:
 
10
 
12
S.UzelS.Uzel:
 
12
 
7
Černá LunaLilith:
 
12
 
12
CheirónCheirón:
 
7
 
2

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Střelec
18°09’
Rak
11°50’
Slun./Luna:
Střelec
3°41’
Beran
19°11’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »