Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 7.domě
Tranzit Jupitera VII. domem přeje utváření a udržování všech možných partnerských vztahů včetně manželství. I když sám o sobě nenaznačuje výslovně uzavření sňatku, rozhodně napomáhá tomu, že během něj bude manželství dobře fungovat. Budete nacházet plnou podporu ve svém okolí. Máte nyní velkou šanci vyvíjet se, expandovat, budovat a stavět díky šťastným a kvalitním vztahům, které budete schopni snadno a rychle ve společnosti navazovat. Skrze tyto vztahy se budete učit duchovně projevovat a vytvářet si vlastní životní filosofii a náboženství. Při příznivé aspektaci je to též vynikající tranzit pro příznivý průběh soudních sporů. Při nepříznivé aspektaci můžete se svým okolím soupeřit a mohou se vynořit konflikty i právního charakteru. Není vyloučena amorálnost ve vztazích a možná nevěra v manželských spojeních, vytváření si „vlastního práva“ a kritizování stávajícího právního systému či zklamání partnerem.

Tranzitní Saturn v nativním 8.domě
Při tranzitu Saturna VIII. domem se raději nespoléhejte na druhé, co se týče materiální podpory. Nejlepší by nyní bylo, kdybyste se nedostali do situace, ve které byste byli závislí na podpoře někoho jiného, protože by vám to mohlo přinést konflikty kvůli hodnotám druhých lidí. Nespoléhejte se tedy na druhé, co se týče materiální podpory. Nyní ani bankovní úvěr vám nemusí být schválen. Také se můžete setkat se smrtí ve vašem blízkém okolí nebo se svou smrtelností začnete zabývat a více o ní přemýšlet. Při disharmonické aspektaci můžete očekávat omezení vlastních zdrojů. Společné peníze a vlastnictví může přinést nesnáze a starosti. Saturn zde může blokovat uvolnění s důvěrou otevřít se druhému, což může přinést sexuální problémy. Strach z důvěrností a krizí.

Tranzitní Uran v nativním 12.domě
Tranzit Urana XII. domem často přináší vnitřní touhu po svobodě a nevědomě můžete být v opozici vůči věcem, s nimiž navenek souhlasíte. A tak si můžete připadat jako v zajetí a spalovat vás vnitřní plamen vzpoury. Svobodu si můžete dopřávat jen tajně. K vnějším projevům tohoto tranzitu patří náhlé události, které bývají důsledkem minulých činů, nevědomé nutkání a nutkavé chování, potíže s institucemi, nečekané odhalení tajemství a skrytých věcí, náhlé činy jiných osob namířené proti vám. Nyní můžete také projevit zájem o parapsychologii nebo spiritualismus nebo o práci v nějaké „zákulisní“ skupině, instituci neobvyklého zaměření. Důležité pro vás bude čas od času se uchýlit do ústraní, ať dobrovolně nebo nedobrovolně prostřednictvím nějaké nemoci či nehody.

Tranzitní Neptun v nativním 11.domě
Tranzit Neptuna XI. domem bude nyní podněcovat vaše altruistické jednání, které nemusí sledovat žádné další egoistické cíle. Neptun vás může natolik pohltit touhou po splynutí s nějakou skupinou, či vašimi ideály, přáními a plány. Vaše přátelství mohou nyní být plná pochopení, vznešená, idealizovaná, či obětavá. Důležitost nabude přátelství ducha, spříznění duší v kruhu přátel. Můžete se stát součástí nějaké skupiny podporující humanitární a sociální cíle. Při disharmonické aspektaci však s idealizovaným přátelstvím může jít ruku v ruce naivita, využívání a klam. Můžete být vtaženi do špatné společnosti, pochybných spolků, případně můžete být svými přáteli oklamáni, zrazeni či podvedeni. Zklamání může přijít i s vašimi nadějemi a plány, které se nejspíše rozplynou a nepodaří seje uskutečnit.

Tranzitní Pluto v nativním 9.domě
Tranzit Pluta IX. domem předznamenává hluboké zrání a bude nyní vážnou výzvou k hledání hlubšího smyslu lidské existence a svého místa ve světě a na cestě za pravdou se nezastavíte před ničím. Vaše duchovní zájmy mohou nyní mít obsedantní a fanatickou povahu. Můžete proto cestovat na lákavá místa, kde v minulosti došlo k nějakým katastrofám, či začnete studovat psychologii, prehistorii, archeologii nebo třeba astrologii či jiné vědy. Budete nenasytní při hledání odpovědí na světonázorové otázky a zákonů, jimiž se řídí život či celé Univerzum. Můžete nyní nějakým způsobem bojovat o své hlubší pravdy a zapojit se do určité skupiny nebo hnutí mající za cíl změnu společnosti. Vaše filosofie však dříve či později projde zatěžkávací zkouškou, přičemž není zaručeno, že obstojíte. Vaše filosofie nebo náboženství vás mohou zklamat či zradit a víra se zhroutit, než se vzchopíte a vytvoříte si novou. Hlubokou proměnu ve vás mohou vyvolat vysokoškolská nebo jiná vyšší studia či daleké cesty. Při disharmonické aspektaci může jít o náboženské zneužití moci, duševní závislosti, ničivé formy sexuální magie, černé mše, satanismus a jiné.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

1.9.2018
01:07h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Vodnář
19°53’
Panna
8°29’
LunaLuna:
Býk
11°44’
Býk
11°43’
MerkurMerkur:
Vodnář
0°33’
Lev
21°31’
VenušeVenuše:
Kozoroh
18°00’
Váhy
23°28’
MarsMars:
Štír
14°00’
Kozoroh
28°44’
JupiterJupiter:
Kozoroh
4°14’
Štír
17°09’
SaturnSaturn:
Štír
16°11’
Kozoroh
2°34’
UranUran:
Střelec
12°56’
Býk
2°19’
NeptunNeptun:
Kozoroh
0°39’
Ryby
15°15’
PlutoPluto:
Štír
2°07’
Kozoroh
18°58’
S.UzelS.Uzel:
Blíženci
12°26’
Lev
4°01’
Černá LunaLilith:
Ryby
6°37’
Vodnář
2°50’
CheirónCheirón:
Býk
27°46’
Beran
1°06’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Býk
6°03’
Býk
29°02’
4. IC:
Lev
1°29’
Lev
24°31’
7. DSC:
Štír
6°03’
Štír
29°02’
10. MC:
Vodnář
1°29’
Vodnář
24°31’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
5
LunaLuna:
 
1
 
1
MerkurMerkur:
 
9
 
4
VenušeVenuše:
 
9
 
6
MarsMars:
 
7
 
9
JupiterJupiter:
 
9
 
7
SaturnSaturn:
 
7
 
8
UranUran:
 
8
 
12
NeptunNeptun:
 
8
 
11
PlutoPluto:
 
6
 
9
S.UzelS.Uzel:
 
2
 
4
Černá LunaLilith:
 
11
 
10
CheirónCheirón:
 
1
 
11

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
18°46’
Beran
11°47’
Slun./Luna:
Beran
0°48’
Rak
10°06’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »