Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 5.domě
Tranzit Jupitera V. domem vám přispěje k radosti ze života, z lásky, tvořivosti a umění. Zde Jupiter přináší maximální rozvoj a rozkvět ve všech záležitostech této životní oblasti, tedy schopnost samostatně jednat, samostatně podnikat, kreativním a tvůrčím způsobem se vyjádřit – hudbou, uměním, sportem, ale i sexualitou. Vaše zážitky mohou být rozšířeny i o milostné vztahy. Můžete potkat osoby z úplně jiného prostředí či z jiné země. Budete nejspíše tíhnout k intenzivnímu společenskému životu a jeho radovánkám, jako jsou různé rauty, recepce či neformální setkání s přáteli a známými při různých příležitostech. Při disharmonické aspektaci můžete předvádět svou rozmařilost, velkohubost, potřebu vyvyšovat se nad ostatní a okázale předvádět své úspěchy. Při silném poškození si dejte pozor na hazardní hry, falešné hráče, spekulanty a podvodníky. Svoboda sebevyjádření se, zvýšené sebevědomí a sebedůvěra, tvořivá činnost, probuzení dřímajících uměleckých schopností, zlepšený vztah k potomkům, ba i hrdost na ně.

Tranzitní Saturn v nativním 6.domě
Tranzit Saturna VI. domem je obdobím nesmírné zodpovědnosti a tvrdé práce, ze které můžete mít strach. Můžete nyní vnímat každodenní život a jeho rutinní záležitosti jako cosi tíživého a mimořádně náročného. Vaše zodpovědnost se vám chvíli může zdát až nesnesitelná a může vám být zatěžko vyhovět požadavkům zaměstnavatele, což může vést k problémům nejen s ním, ale i se spolupracovníky. Tísnit vás též může pocit, že i kdybyste pracovali sebelépe, stejně se vám nedostane přiměřeného uznání nebo odměny. Z dlouhodobého hlediska vám však efektivní práce přinese užitek. Pozor však na prudké tempo, které by se mohlo odrazit na vašem zdraví, o které se nyní Saturn chce více starat a pečovat. Někdy může značit nedostatek pracovních míst ve vašem oboru.

Tranzitní Uran v nativním 10.domě
Tranzit Urana X. domem často přináší radikální změnu v profesionálním životě, změnu povolání anebo konflikt s autoritami, protože se začnete cítit jimi utlačovaní. Při příznivé aspektaci přináší tento tranzit nečekané pracovní příležitosti a můžete mít nyní mnoho skvělých nápadů. Pokud se budete snažit udržet určitou situaci, aniž byste ji doopravdy chtěli, pak vás z obtížného místa mohou vyhnat různé nečekané události. Při disharmonické aspektaci může tento tranzit znamenat prudký pád z pozice moci a autority a může zasáhnout i vaše společenské postavení. Energie Urana jsou často společensky nepřijatelné, proto pozor na to, jakým způsobem nyní budete světu projevovat svou identitu, což může mít vliv na vaši pověst, či právě společenské postavení.

Tranzitní Neptun v nativním 9.domě
Tranzit Neptuna IX. domem ve vás probudí touhu splynout s něčím mnohem neobyčejnějším, než co vám obvykle nabízí každodenní život a můžete být nyní přitahováni k různým otázkám víry a stát se tak duchovním hledačem. Doslova se za vlastní víru, ať už politické, náboženské nebo filozofické povahy, můžete obětovat. Lákat vás mohou různé mystické a náboženské způsoby života, duchovní poutě, romantické cesty do ciziny a zámoří, kam se můžete snažit zmizet, kdykoliv to jen půjde. Budete toužit po dálkách, které uskutečníte fyzicky nebo jen duchovně. Při disharmonické aspektaci můžete ztratit sebedůvěru při styku se světem, mít utopické ideály či politické ideje, neuskutečněné cesty nebo můžete být velmi zklamáni z lidí, kterým jste naprosto věřili. Neptun zde může přivést na scestí a mimo realitu, k pseudonáboženskému užívání drog, nebo léčku nějakého zaručeně „duchovního rádce“.

Tranzitní Pluto v nativním 6.domě
S tranzitem Pluta VI. domem zaznamenáte hlubokou proměnu v oblasti práce, každodenních činností a vašeho zdraví. V pracovních činnostech budete velmi efektivní a budete tvrdě pracovat se schopností pronikat k podstatě věcí ale i se fyzicky přepínat. Může se z vás nyní stát až workoholik, což by nemuselo mít příznivý vliv na vaše zdraví a v nejhorším případě by mohlo dojít i ke zhroucení. Zdravotní potíže by pak byli základem vaší nejhlubší proměny a následné fyzické regenerace, obnovy. Nyní může také dojít k přehodnocení svého životního stylu a stravování. V pracovní oblasti vás mohou potkat velké změny, napětí i politika moci. Není proto vyloučená i úplná změna zaměstnání nebo povolání, a to i v případě, že se vám práci měnit nechce.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

22.1.2018
03:30h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Lev
22°36’
Vodnář
2°00’
LunaLuna:
Blíženci
8°00’
Ryby
27°54’
MerkurMerkur:
Lev
4°37’
Kozoroh
15°26’
VenušeVenuše:
Lev
20°00’
Vodnář
5°04’
MarsMars:
Rak
4°57’
Štír
27°16’
JupiterJupiter:
Lev
20°37’
Štír
20°05’
SaturnSaturn:
Panna
14°06’
Kozoroh
3°47’
UranUran:
Štír
17°06’
Beran
24°44’
NeptunNeptun:
Střelec
17°46’
Ryby
12°27’
PlutoPluto:
Váhy
17°06’
Kozoroh
19°29’
S.UzelS.Uzel:
Panna
9°12’
Lev
15°46’
Černá LunaLilith:
Panna
4°08’
Kozoroh
8°14’
CheirónCheirón:
Býk
13°55’
Ryby
25°19’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
29°45’
Střelec
5°02’
4. IC:
Váhy
7°32’
Ryby
29°25’
7. DSC:
Kozoroh
29°45’
Blíženci
5°02’
10. MC:
Beran
7°32’
Panna
29°25’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
2
 
7
LunaLuna:
 
11
 
9
MerkurMerkur:
 
1
 
6
VenušeVenuše:
 
2
 
7
MarsMars:
 
12
 
5
JupiterJupiter:
 
2
 
5
SaturnSaturn:
 
3
 
6
UranUran:
 
5
 
10
NeptunNeptun:
 
5
 
9
PlutoPluto:
 
4
 
6
S.UzelS.Uzel:
 
3
 
1
Černá LunaLilith:
 
2
 
6
CheirónCheirón:
 
10
 
9

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Blíženci
3°38’
Štír
2°14’
Slun./Luna:
Rak
15°18’
Vodnář
29°57’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »