Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 8.domě
Příznivě aspektovaný tranzitující Jupiter VIII. domem může znamenat doslovně expanzi prostřednictvím peněz druhých lidí. Může znamenat finančně výhodné manželství, dobré obchodní partnery, dědictví, nebo přátelství například s daňovým inspektorem. Nyní se můžete spolehnout na svůj úsudek ve finančních a burzovních záležitostech a úspěšně používat své intuice při vlastním podnikání nebo při sledování vývoje různých událostí. Na duchovnější rovině můžete usilovat o rozšíření svého obzoru a nalezení smyslu života pomocí toho, co vlastníte, v co věříte a co ostatní lidé pokládají za hodnotné. Můžete hledat smysl v tom, co je skryté, tabu nebo obklopené tajemstvím. Životní krize budete nyní posuzovat s nadhledem a pochopením. Sexualitu nyní můžete vnímat jako symbolický způsob, jak dosáhnout duchovních dimenzí. Při disharmonické aspektaci však můžete toužit po stále nových dobrodružstvích a mít přehnaná očekávání, co se týče sexuálního života. Z materiálního hlediska je zde nebezpečí finančních problémů a ztrát.

Tranzitní Saturn v nativním 11.domě
Tranzit Saturna XI. domem obvykle znamená pokračování vrcholného období ve vašem životě, jemuž předcházelo úspěšné období při tranzitu Saturna domem X. Příznivě aspektovaný Saturn vám může přinést mocné ochránce, pevná přátelství. Saturn by vám měl také přinést výsledky ohledně vašich nadějí a přání, životních cílů, pokud jste o ně usilovali. Pokud vaše dosavadní příprava nebyla dobrá, můžete být ve svých očekáváních zklamáni. Můžete se ale potýkat s odstupem a chladem ve vztazích, či nedůvěrou vůči možným přátelům, obavami z nepřijetí, které vás mohou vést do ústraní. Časté bývá začlenění do nějakých skupin.

Tranzitní Uran v nativním 2.domě
S tranzitem Urana II. domem můžete zažívat velké změny ve vaší ekonomické a materiální oblasti. V harmonické podobě může přinést zisk finanční nezávislosti a pravděpodobně v tom budete velice vynalézaví a originální. V případě disharmonické aspektace, a pokud nebudete dostatečně pružní a budete připoutaní k určité ustálené situaci, může mít pro vás tento tranzit nepříjemné následky v podobě nečekaných zisků a ztrát. Můžete také náhle a radikálně změnit způsob, jakým si budete vydělávat na živobytí. Na vnitřní, aťvědomé či nevědomé úrovni, se změní vaše hodnoty, které se budou lišit od toho, co bylo pro vás důležité dosud. Pokud si potřeby změny vědomí nejste, vaše podvědomí změny vyvolá v podobě nějaké zneklidňující události. Uran po vás nyní chce získat nezávislý postoj k finančním prostředkům.

Tranzitní Neptun v nativním 1.domě
Tranzit Neptuna I. domem bude mít za důsledek vaši větší citlivost, vnímavost, představivost, důvěřivost, zasněnost a jakoby vzdálenost od reality. Vaše image a odhodlanost nebude nyní příliš výrazná. Jako kosmická houba budete vsakovat emanace a přijímat bolest vašeho okolí, aniž byste rozlišovali „moje“ a „tvoje“. Nyní nemusíte být schopni sebekritiky ani kritického posouzení reality. Neptun vás může přivést k nejvyšší spiritualitě nebo naopak při disharmonické aspektaci k útěku před realitou, a to různými způsoby. Můžete tak snadno podlehnout nějakému klamu ale také být schopni velkých obětí a starat se o někoho potřebného nebo se můžete zapojit například do nějaké organizované pomoci lidem v nouzi. Pokud máte nějaké umělecké sklony, Neptun je nyní může vynést na světlo.

Tranzitní Pluto v nativním 11.domě
Tranzit Pluta XI. domem bude mít za následek hlubokou proměnu vašich dlouhodobých cílů, nadějí, ideálů a přátelství. Budou vás přitahovat lidé, se kterými budete moct zažívat intenzivní zážitky. Není vyloučeno, že potkáte někoho, kdo významně změní celkový směr vašeho života. Přátelé budou nyní napomáhat vašemu individuálnímu vývoji, a tak můžete projevit neobyčejné nadšení a oddanost nějaké větší věci, zájem o členství v nějakém tajném spolku nebo magickém kroužku. Požadavky skupiny se ale mohou pro vás stát natolik náročné, že mohou ohrozit samotné vaše přežití. Při disharmonické aspektaci se můžete setkat s obtížným přátelstvím, s neprůhlednými postavami, problémy kvůli erotickému napětí, s nebezpečím zneužívání, s vydíráním, násilím a bojem o moc mezi příteli. Přátelství na život a na smrt, kdy odchod přátel vás může hluboce zasáhnout.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.5.2018
16:35h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Rak
26°35’
Blíženci
0°29’
LunaLuna:
Ryby
14°48’
Lev
23°20’
MerkurMerkur:
Rak
9°35’
Býk
13°33’
VenušeVenuše:
Panna
7°25’
Rak
2°27’
MarsMars:
Střelec
26°15’
Vodnář
2°01’
JupiterJupiter:
Rak
12°41’
Štír
16°46’
SaturnSaturn:
Štír
2°47’
Kozoroh
8°16’
UranUran:
Rak
23°33’
Býk
0°18’
NeptunNeptun:
Váhy
23°20’
Ryby
16°16’
PlutoPluto:
Lev
23°46’
Kozoroh
21°05’
S.UzelS.Uzel:
Kozoroh
14°10’
Lev
9°27’
Černá LunaLilith:
Štír
3°56’
Kozoroh
21°30’
CheirónCheirón:
Kozoroh
25°47’
Beran
1°35’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Ryby
6°16’
Váhy
19°43’
4. IC:
Blíženci
19°46’
Kozoroh
25°16’
7. DSC:
Panna
6°16’
Beran
19°43’
10. MC:
Střelec
19°46’
Rak
25°16’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
5
 
3
LunaLuna:
 
1
 
6
MerkurMerkur:
 
5
 
2
VenušeVenuše:
 
7
 
4
MarsMars:
 
10
 
12
JupiterJupiter:
 
5
 
8
SaturnSaturn:
 
8
 
11
UranUran:
 
5
 
2
NeptunNeptun:
 
7
 
1
PlutoPluto:
 
6
 
11
S.UzelS.Uzel:
 
11
 
6
Černá LunaLilith:
 
8
 
11
CheirónCheirón:
 
11
 
1

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Kozoroh
28°01’
Panna
7°30’
Slun./Luna:
Býk
20°42’
Rak
11°54’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »