Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 6.domě
S tranzitem Jupitera VI. domem budete mít snahu pro sebe a pro druhé udělat co nejvíce, a tak si můžete na sebe brát příliš mnoho povinností, které ale budou sloužit k vašemu osobnímu růstu. Budete pyšní na své pracovní výsledky a budete disponovat velkou pracovní energií. Měla by se zvýšit vaše sebedůvěra, úspěch v práci a smysl pro fair play. Pokud byste právě práci hledali, měli byste mít štěstí jak na pracovní podmínky a prostředí, tak na spolupracovníky, ke kterým můžete více prociťovat svou citovou hloubku a vřelost. Práce by se teď pro vás měla stát velice naplňující a příjemná a můžete v ní nalézt svůj smysl. Je to skvělá konstelace, pokud se budete potřebovat ve svém povolání vzdělávat a zdokonalovat. Můžete se ale také stát téměř posedlí vlastní hygienou a zdravím a být ochotni držet jakoukoli dietu či praktikovat nejrůznější cvičení nebo léčebné techniky. Při disharmonické aspektaci můžete mít opačnou tendenci se přejídat, přibírat na váze a domnívat se, že víte nejlépe, jak by se měli problémy řešit.

Tranzitní Saturn v nativním 7.domě
Tranzit Saturna v VII. domě bude testovat vaše blízké vztahy s jinými lidmi, které nyní mohou být zdrojem potíží, a vy budete muset vynaložit velkou námahu na jejich zvládnutí. Saturn vás bude nutit dodržovat dohody s nimi uzavřené, a pochopit, jaká je povaha vašich vztahů s jinými lidmi, co od nich očekáváte, a co oni od vás. Můžete mít nyní také podvědomý strach ze závazků, a proto se vám nemusí dařit nějaký vztah navázat nebo naopak potkáte někoho, kdo budí dojem jistoty, stability a prosperity. Při nepříznivé aspektaci jde často o období, kdy se manželství rozpadá. Soudní spory se nyní mohou vléci dlouhou dobu, a proto je rozumnější je vyřešit mimo soudní dvůr.

Tranzitní Uran v nativním 11.domě
Při tranzitu Urana XI. domem můžete cítit příbuznost s veškerým lidstvem, které můžete vnímat jako jednu velkou rodinu. Pravděpodobně budete nyní usilovat o dosažení společných cílů s lidmi, kteří mají podobnou vizi a ideály. Vaše vysoké ideály však mohou být poněkud nerealistické. Můžete být nyní přitahování lidmi, kteří jsou pro vás zdrojem nových zkušeností, ale i lidmi, kteří jsou poněkud výstřední, excentričtí. Na druhou stranu můžete chtít pracovat příliš nezávisle na to, abyste dobře fungovali jako součást týmu. Vaše cíle a plány, naděje a očekávání se mohou během krátké doby od základu měnit.

Tranzitní Neptun v nativním 10.domě
Tranzit Neptuna X. domem zvyšuje sociální uvědomění a touhu po vysněném povolání. Můžete skvěle vycítit trendy doby a budoucí vývoj. Při příznivé aspektaci budete mít vysoké záměry a inspirace, které budou nejspíše sociálně, kulturně, mediálně nebo duchovně laděny. Můžete stále více a více usilovat o vyšší společenské postavení a přitom svým charitativním cítěním tyto záležitosti blokovat. Nejspíše nyní budete mít nerealistická očekávání od svého zaměstnání. Buďto budete mít přílišné ambice, nebo se vám nemusí dostat zaslouženého očekávání od svého postavení či profese. Disharmonicky aspektovaný Neptun přináší nejisté poměry, podvody a klamy, potíže i skandály v profesním či veřejném životě.

Tranzitní Pluto v nativním 8.domě
Tranzit Pluta VIII. domem ve vás vyvolá mocné duševní síly, hluboký zájem o téma smrti, znovuzrození, a to v symbolickém i doslovném smyslu, kdy případná smrt ve vašem okolí vás významně ovlivní. Budete mít nutkavou potřebu zkoumat tajemství na druhé straně života a můžete při tom objevit různé kostlivce v rodinné truhle, protože teď nenecháte kamen na kameni. Bude vás přitahovat vše zakázané, tabu a pravděpodobně prožijete převratné prožitky moci a bezmoci i v oblasti sexuality. Krize a zlomy můžete považovat za příležitost obnovy. Pravděpodobně vás bude fascinovat korporátní svět a hlubokou proměnou mohou dojít i společně sdílené finance a zdroje. Nyní není vhodná doba na půjčky. Při velmi disharmonické aspektaci se můžete setkat s duševní, tělesnou nebo sexuální závislosti, bezmocí, zneužití moci, primitivním chtíčem či sadistickými nebo nevědomě sebe ničícími tendencemi, riskantními situacemi či dokonce můžete uniknout jen o vlásek vlastní smrti, navrátivší se zcela proměněn.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.3.2018
05:31h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Ryby
18°40’
Beran
0°30’
LunaLuna:
Býk
15°36’
Býk
15°35’
MerkurMerkur:
Ryby
26°53’
Beran
16°41’
VenušeVenuše:
Ryby
10°44’
Beran
17°37’
MarsMars:
Kozoroh
17°37’
Kozoroh
1°59’
JupiterJupiter:
Vodnář
2°52’
Štír
22°59’
SaturnSaturn:
Blíženci
14°09’
Kozoroh
8°30’
UranUran:
Váhy
22°19’
Beran
26°54’
NeptunNeptun:
Střelec
7°26’
Ryby
14°33’
PlutoPluto:
Váhy
3°28’
Kozoroh
21°01’
S.UzelS.Uzel:
Kozoroh
13°41’
Lev
12°42’
Černá LunaLilith:
Střelec
12°21’
Kozoroh
14°41’
CheirónCheirón:
Beran
15°10’
Ryby
28°25’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Blíženci
23°33’
Ryby
17°46’
4. IC:
Lev
20°30’
Blíženci
24°51’
7. DSC:
Střelec
23°33’
Panna
17°46’
10. MC:
Vodnář
20°30’
Střelec
24°51’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
11
LunaLuna:
 
12
 
12
MerkurMerkur:
 
11
 
11
VenušeVenuše:
 
10
 
11
MarsMars:
 
8
 
7
JupiterJupiter:
 
9
 
6
SaturnSaturn:
 
12
 
7
UranUran:
 
5
 
11
NeptunNeptun:
 
6
 
10
PlutoPluto:
 
5
 
8
S.UzelS.Uzel:
 
8
 
3
Černá LunaLilith:
 
6
 
8
CheirónCheirón:
 
11
 
11

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Beran
22°02’
Vodnář
6°18’
Slun./Luna:
Beran
17°08’
Beran
23°03’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »