Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 11.domě
Tranzit Jupitera v XI. domě značí, že nyní budou ve vašem životě hrát důležitou roli naděje, ideály, přání a touhy ohledně budoucnosti. Výrazně vám teď mohou pomoci přátelé a budete se více zapojovat do skupinových činností, jelikož začnete chápat důležitost skupinových cílů a hodnot pro vás jako jedince. Budete v kontaktu s mnoha lidmi, protože právě jejich prostřednictvím se hodně naučíte sami o sobě. Pravděpodobně nyní také navážete i nová přátelství, jež se časem projeví jako mimořádně cenná. Tento tranzit příznivě aspektován vám může přinést splnění vašich přání a nadějí, dobré, vlivné, bohaté a mocné přátele, společenský život. Peněžní zisk a úspěch pomocí okolí, mnoho styku s veřejností či veřejné postavení ve společnosti. Při disharmonické aspektaci pozor na sobeckost, revolucionářské či až anarchické sklony, na příliš vysoké ideály a cíle. Mohli byste být zklamaní a vytvořit si mnoho problémů a nepřátel.

Tranzitní Saturn v nativním 1.domě
Tranzit Saturna I. domem značí zvýšenou osobní zodpovědnost a novou fázi vnitřního růstu. Nyní můžete rovněž mnohého dosáhnout díky ctižádostivosti a pevnému odhodlání. Může vám však nyní chybět uvolněnost, a druhým se můžete jevit jako upjatí a odměření. Ke všemu budete přistupovat s přehnanou vážností a seriózností a ke světu vůbec můžete mít váhavý postoj s pocitem, že nové výzvy nezvládnete, přesto vás Saturn přinutí dělat, co bude třeba. Je to jen vlastní sebekritičnost, která vám brání v cestě. Tvrdou prací budete chtít světu ukázat, co umíte a dosáhnout společenského uznání. Pak vás čeká střízlivý a realistický přístup k životu a chytře se pustíte do nového. Budete důslední, vytrvalí, zodpovědní a spolehliví. Při disharmonické aspektaci se můžete své zodpovědnosti vyhýbat nebo vám budou kladeny životní překážky, chybět životní energie. Je to vhodné období pro jakýkoli druh psychoterapie, práci na sobě, rozvíjení své osobnosti. Není však dobré začínat dlouhodobé projekty.

Tranzitní Uran v nativním 4.domě
Tranzit Urana IV. domem předznamenává hlavní změny ve vašich nejosobnějších a nejintimnějších sférách včetně vašeho domova a rodiny, ve kterých budete mít potřebu naprosté svobody. Uran zde může přinést stísněnost duševního a citového života a pocit vydělenosti z rodiny, vlasti, vynořit se mohou problémy a napětí ve vašem soukromém životě, jež jste dosud neřešili. Není vyloučená náhlá změna ve vašem domácím prostředí nebo i ztráta bydliště, dobrovolné opuštění rodného domu a vydání se vlastní cestou. Někdy může dojít k odcizení rodičů či členů rodiny, v extrémních případech i k emigraci nebo třeba jen výměně bytu, stěhování, či změny bytového interiéru, nutné opravy domu, bytu. Při disharmonické aspektaci zaběhaný život může být ohrožen rozvodem, nehodou nebo dokonce něčí ztrátou.

Tranzitní Neptun v nativním 2.domě
Tranzit Neptuna II. domem v příznivé aspektaci přispívá ke správnému zhodnocení vlastních vloh a schopností. Může zvýšit váš cit pro finanční záležitosti a výnosné obchody, jen je někdy nemusíte umět systematicky uzavřít. Neptun vás bude vést k duchovnímu růstu a jistotám a k pochopení, že hmotné vlastnictví není tak důležité. Disharmonická aspektace naznačuje neprůhledné peněžní obchody, klam a podvody a nezodpovědný postoj k penězům i k sobě, který může být příliš vizionářský, iluzorní nebo mlhavý. Můžete mít nyní také jen vágní zábrany nesdílet svá aktiva s ostatními a domnívat se, že „moje je tvoje a tvoje je moje“. Na druhou stranu přílišné ztotožnění se s vlastnictvím a lpěním na tom co máte, hrozí, že o to přijdete. Neptun rád likviduje ego i objekty, k nimž se ego poutá, a to tím, že zamlžuje a mate vaše názory na dané záležitosti a můžete tak prožít značnou nejistotu ohledně finančních a majetkových záležitostí.

Tranzitní Pluto v nativním 1.domě
S tranzitem Pluta I. domem postupně proměníte mnohé stránky vaší osobnosti. Můžete být nyní velmi okouzlující až magneticky přitažlivá osobnost se silnou vůlí, mocí a vlivem. Budete mít téměř nevyčerpatelnou duševní energii. Mohou vás začít lákat tajemné a skryté stránky života, zejména psychika člověka, což vás může přivést ke studium psychologie, duchovních, ezoterických či jiných okultních nauk, jejichž smyslem bude úplná proměna vašeho Já. Pokud ale vaše ego začne chtít ovládat všechno a všechny kolem sebe, očekávejte potíže ve vztazích a někdy dokonce může jít i o vážné boje s lidmi kolem vás, pokud si nedáte pozor. Pak Pluto provede destrukci a poté úplnou rekonstrukci vaší osobnosti, protože je to nutný krok ve vašem vývoji.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Štír
21°15’
Váhy
23°31’
LunaLuna:
Štír
0°31’
Kozoroh
25°50’
MerkurMerkur:
Štír
26°44’
Štír
10°29’
VenušeVenuše:
Střelec
10°59’
Štír
8°23’
MarsMars:
Střelec
14°17’
Vodnář
13°06’
JupiterJupiter:
Beran
10°17’
Štír
25°12’
SaturnSaturn:
Vodnář
16°55’
Kozoroh
3°50’
UranUran:
Panna
9°35’
Býk
0°50’
NeptunNeptun:
Štír
15°36’
Ryby
14°06’
PlutoPluto:
Panna
13°56’
Kozoroh
18°49’
S.UzelS.Uzel:
Rak
13°52’
Lev
1°35’
Černá LunaLilith:
Štír
23°15’
Vodnář
7°56’
CheirónCheirón:
Ryby
10°15’
Ryby
29°05’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Střelec
25°37’
Lev
17°43’
4. IC:
Beran
28°01’
Štír
3°10’
7. DSC:
Blíženci
25°37’
Vodnář
17°43’
10. MC:
Váhy
28°01’
Býk
3°10’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
11
 
9
LunaLuna:
 
10
 
1
MerkurMerkur:
 
11
 
10
VenušeVenuše:
 
12
 
10
MarsMars:
 
12
 
2
JupiterJupiter:
 
3
 
11
SaturnSaturn:
 
2
 
1
UranUran:
 
8
 
4
NeptunNeptun:
 
10
 
2
PlutoPluto:
 
8
 
1
S.UzelS.Uzel:
 
7
 
7
Černá LunaLilith:
 
11
 
1
CheirónCheirón:
 
2
 
3

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Štír
26°49’
Blíženci
25°26’
Slun./Luna:
Štír
10°53’
Střelec
9°41’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Úplněk ve Štír Štíru
ukázat kalendář »