Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 5.domě
Tranzit Jupitera V. domem vám přispěje k radosti ze života, z lásky, tvořivosti a umění. Zde Jupiter přináší maximální rozvoj a rozkvět ve všech záležitostech této životní oblasti, tedy schopnost samostatně jednat, samostatně podnikat, kreativním a tvůrčím způsobem se vyjádřit – hudbou, uměním, sportem, ale i sexualitou. Vaše zážitky mohou být rozšířeny i o milostné vztahy. Můžete potkat osoby z úplně jiného prostředí či z jiné země. Budete nejspíše tíhnout k intenzivnímu společenskému životu a jeho radovánkám, jako jsou různé rauty, recepce či neformální setkání s přáteli a známými při různých příležitostech. Při disharmonické aspektaci můžete předvádět svou rozmařilost, velkohubost, potřebu vyvyšovat se nad ostatní a okázale předvádět své úspěchy. Při silném poškození si dejte pozor na hazardní hry, falešné hráče, spekulanty a podvodníky. Svoboda sebevyjádření se, zvýšené sebevědomí a sebedůvěra, tvořivá činnost, probuzení dřímajících uměleckých schopností, zlepšený vztah k potomkům, ba i hrdost na ně.

Tranzitní Saturn v nativním 7.domě
Tranzit Saturna v VII. domě bude testovat vaše blízké vztahy s jinými lidmi, které nyní mohou být zdrojem potíží, a vy budete muset vynaložit velkou námahu na jejich zvládnutí. Saturn vás bude nutit dodržovat dohody s nimi uzavřené, a pochopit, jaká je povaha vašich vztahů s jinými lidmi, co od nich očekáváte, a co oni od vás. Můžete mít nyní také podvědomý strach ze závazků, a proto se vám nemusí dařit nějaký vztah navázat nebo naopak potkáte někoho, kdo budí dojem jistoty, stability a prosperity. Při nepříznivé aspektaci jde často o období, kdy se manželství rozpadá. Soudní spory se nyní mohou vléci dlouhou dobu, a proto je rozumnější je vyřešit mimo soudní dvůr.

Tranzitní Uran v nativním 11.domě
Při tranzitu Urana XI. domem můžete cítit příbuznost s veškerým lidstvem, které můžete vnímat jako jednu velkou rodinu. Pravděpodobně budete nyní usilovat o dosažení společných cílů s lidmi, kteří mají podobnou vizi a ideály. Vaše vysoké ideály však mohou být poněkud nerealistické. Můžete být nyní přitahování lidmi, kteří jsou pro vás zdrojem nových zkušeností, ale i lidmi, kteří jsou poněkud výstřední, excentričtí. Na druhou stranu můžete chtít pracovat příliš nezávisle na to, abyste dobře fungovali jako součást týmu. Vaše cíle a plány, naděje a očekávání se mohou během krátké doby od základu měnit.

Tranzitní Neptun v nativním 10.domě
Tranzit Neptuna X. domem zvyšuje sociální uvědomění a touhu po vysněném povolání. Můžete skvěle vycítit trendy doby a budoucí vývoj. Při příznivé aspektaci budete mít vysoké záměry a inspirace, které budou nejspíše sociálně, kulturně, mediálně nebo duchovně laděny. Můžete stále více a více usilovat o vyšší společenské postavení a přitom svým charitativním cítěním tyto záležitosti blokovat. Nejspíše nyní budete mít nerealistická očekávání od svého zaměstnání. Buďto budete mít přílišné ambice, nebo se vám nemusí dostat zaslouženého očekávání od svého postavení či profese. Disharmonicky aspektovaný Neptun přináší nejisté poměry, podvody a klamy, potíže i skandály v profesním či veřejném životě.

Tranzitní Pluto v nativním 8.domě
Tranzit Pluta VIII. domem ve vás vyvolá mocné duševní síly, hluboký zájem o téma smrti, znovuzrození, a to v symbolickém i doslovném smyslu, kdy případná smrt ve vašem okolí vás významně ovlivní. Budete mít nutkavou potřebu zkoumat tajemství na druhé straně života a můžete při tom objevit různé kostlivce v rodinné truhle, protože teď nenecháte kamen na kameni. Bude vás přitahovat vše zakázané, tabu a pravděpodobně prožijete převratné prožitky moci a bezmoci i v oblasti sexuality. Krize a zlomy můžete považovat za příležitost obnovy. Pravděpodobně vás bude fascinovat korporátní svět a hlubokou proměnou mohou dojít i společně sdílené finance a zdroje. Nyní není vhodná doba na půjčky. Při velmi disharmonické aspektaci se můžete setkat s duševní, tělesnou nebo sexuální závislosti, bezmocí, zneužití moci, primitivním chtíčem či sadistickými nebo nevědomě sebe ničícími tendencemi, riskantními situacemi či dokonce můžete uniknout jen o vlásek vlastní smrti, navrátivší se zcela proměněn.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.5.2018
16:47h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Blíženci
27°58’
Blíženci
0°30’
LunaLuna:
Ryby
23°27’
Lev
23°27’
MerkurMerkur:
Blíženci
5°22’
Býk
13°34’
VenušeVenuše:
Blíženci
28°14’
Rak
2°28’
MarsMars:
Lev
19°21’
Vodnář
2°01’
JupiterJupiter:
Býk
19°40’
Štír
16°46’
SaturnSaturn:
Lev
1°31’
Kozoroh
8°16’
UranUran:
Štír
3°14’
Býk
0°18’
NeptunNeptun:
Střelec
12°10’
Ryby
16°16’
PlutoPluto:
Váhy
8°55’
Kozoroh
21°05’
S.UzelS.Uzel:
Štír
10°15’
Lev
9°26’
Černá LunaLilith:
Beran
25°44’
Kozoroh
21°30’
CheirónCheirón:
Býk
0°58’
Beran
1°35’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
3°08’
Váhy
16°53’
4. IC:
Panna
0°02’
Kozoroh
21°50’
7. DSC:
Kozoroh
3°08’
Beran
16°53’
10. MC:
Ryby
0°02’
Rak
21°50’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
12
 
12
LunaLuna:
 
10
 
3
MerkurMerkur:
 
12
 
11
VenušeVenuše:
 
12
 
12
MarsMars:
 
3
 
8
JupiterJupiter:
 
12
 
5
SaturnSaturn:
 
2
 
7
UranUran:
 
5
 
11
NeptunNeptun:
 
6
 
10
PlutoPluto:
 
5
 
8
S.UzelS.Uzel:
 
5
 
3
Černá LunaLilith:
 
11
 
8
CheirónCheirón:
 
11
 
10

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Býk
1°35’
Panna
4°22’
Slun./Luna:
Býk
10°43’
Rak
11°58’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »