Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 11.domě
Tranzit Jupitera v XI. domě značí, že nyní budou ve vašem životě hrát důležitou roli naděje, ideály, přání a touhy ohledně budoucnosti. Výrazně vám teď mohou pomoci přátelé a budete se více zapojovat do skupinových činností, jelikož začnete chápat důležitost skupinových cílů a hodnot pro vás jako jedince. Budete v kontaktu s mnoha lidmi, protože právě jejich prostřednictvím se hodně naučíte sami o sobě. Pravděpodobně nyní také navážete i nová přátelství, jež se časem projeví jako mimořádně cenná. Tento tranzit příznivě aspektován vám může přinést splnění vašich přání a nadějí, dobré, vlivné, bohaté a mocné přátele, společenský život. Peněžní zisk a úspěch pomocí okolí, mnoho styku s veřejností či veřejné postavení ve společnosti. Při disharmonické aspektaci pozor na sobeckost, revolucionářské či až anarchické sklony, na příliš vysoké ideály a cíle. Mohli byste být zklamaní a vytvořit si mnoho problémů a nepřátel.

Tranzitní Saturn v nativním 1.domě
Tranzit Saturna I. domem značí zvýšenou osobní zodpovědnost a novou fázi vnitřního růstu. Nyní můžete rovněž mnohého dosáhnout díky ctižádostivosti a pevnému odhodlání. Může vám však nyní chybět uvolněnost, a druhým se můžete jevit jako upjatí a odměření. Ke všemu budete přistupovat s přehnanou vážností a seriózností a ke světu vůbec můžete mít váhavý postoj s pocitem, že nové výzvy nezvládnete, přesto vás Saturn přinutí dělat, co bude třeba. Je to jen vlastní sebekritičnost, která vám brání v cestě. Tvrdou prací budete chtít světu ukázat, co umíte a dosáhnout společenského uznání. Pak vás čeká střízlivý a realistický přístup k životu a chytře se pustíte do nového. Budete důslední, vytrvalí, zodpovědní a spolehliví. Při disharmonické aspektaci se můžete své zodpovědnosti vyhýbat nebo vám budou kladeny životní překážky, chybět životní energie. Je to vhodné období pro jakýkoli druh psychoterapie, práci na sobě, rozvíjení své osobnosti. Není však dobré začínat dlouhodobé projekty.

Tranzitní Uran v nativním 5.domě
S tranzitem Urana V. domem vás čeká vzrušující období vašeho života. Budou vás lákat nové zážitky, bláznivé změny, především svoboda a vlastní pravidla hry v životě a i ve hrách lásky. Vaše vystupování a umělecký projev bude více originální a spontánní a můžete se vyhýbat rutině a závazkům všeho druhu. Pravděpodobně nyní budete mít mnoho příležitostí k milostným a erotickým zážitkům a jste-li v trvalém svazku, může pro vás nyní být obtížné zachovat věrnost. Avšak takové vztahy většinou nemívají dlouhého trvání. Při příznivé aspektaci můžete prožívat něco nového a povzbuzujícího s vlastními dětmi, v opačném případě mohou vaše děti začít vzdorovat nebo rebelovat nebo vám připraví jiné nesnáze. Umělci mohou očekávat nové podněty pro svou práci, obecně není vyloučen zájem o nové technologie či zahájení podnikání.

Tranzitní Neptun v nativním 3.domě
Tranzit Neptuna III. domem výrazně ovlivní způsob, jakým budete jednat a komunikovat s vašim okolím. Nemusíte být nyní pro druhé příliš srozumitelní a může docházet k mnohým nedorozuměním a špatným pochopením, která by mohla narušit váš osobní život. Můžete hůře docházet k vlastním názorům a snaze vyjádřit se. Potíže se mohou vyskytnout i s pravdou a můžete se tak stát i obětí nepravdy. Během tohoto tranzitu můžete mít zvýšený zájem o spiritualitu, metafyziku, hudbu, fotografování či film, nebo se začnete vážně věnovat určitému ezoterickému směru, a to ve vztahu k vašemu osobnímu životu. Budete mít potřebu číst či poslouchat něco, co pozvedne vašeho ducha a umožní vám uniknout životním strastem. Neptun také výrazně pozvedne vaší fantazii, představivost, a někdy i duševní zmatek, to pokud nejste zatím připraveni zpracovat mimosmyslové vjemy.

Tranzitní Pluto v nativním 2.domě
S tranzitem Pluta II. domem projdou hlubokou proměnou vaše hodnoty. Pluto vás provede změnou vašeho postoje k penězům k nalezení vnitřního bohatství, a to často působením finančních krizí nebo závislostí na penězích a majetku. Nepříjemnou stránkou těchto změn je často omezení příjmů, kdy si budete muset vystačit jen s nepatrným rozpočtem nebo budete nuceni změnit zdroj svých příjmů. Pluto vás také může nutit utrácet nebo šetřit. Při disharmonické aspektaci není vyloučena chorobná honba za penězi, majetnickost či chamtivost a velká touha po kontrole v hmotných záležitostech. V takovém případě není vyloučen bankrot, vytunelování nebo ztráta majetku, kdy se budete muset očistit a začít nanovo, nebo také můžete vše hodit za hlavu a začít žít prostý život.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

25.9.2017
11:53h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Panna
21°24’
Váhy
2°31’
LunaLuna:
Býk
1°38’
Střelec
2°56’
MerkurMerkur:
Panna
9°58’
Panna
21°36’
VenušeVenuše:
Štír
0°44’
Panna
6°33’
MarsMars:
Štír
16°18’
Panna
12°41’
JupiterJupiter:
Blíženci
29°20’
Váhy
26°47’
SaturnSaturn:
Ryby
13°13’
Střelec
21°56’
UranUran:
Panna
15°37’
Beran
27°28’
NeptunNeptun:
Štír
17°48’
Ryby
12°18’
PlutoPluto:
Panna
16°17’
Kozoroh
16°51’
S.UzelS.Uzel:
Blíženci
8°23’
Lev
22°03’
Černá LunaLilith:
Vodnář
7°41’
Střelec
25°00’
CheirónCheirón:
Ryby
20°10’
Ryby
26°16’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Štír
28°25’
Štír
24°25’
4. IC:
Ryby
21°33’
Ryby
15°32’
7. DSC:
Býk
28°25’
Býk
24°25’
10. MC:
Panna
21°33’
Panna
15°32’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
9
 
10
LunaLuna:
 
5
 
1
MerkurMerkur:
 
9
 
10
VenušeVenuše:
 
11
 
9
MarsMars:
 
12
 
9
JupiterJupiter:
 
7
 
11
SaturnSaturn:
 
3
 
1
UranUran:
 
9
 
5
NeptunNeptun:
 
12
 
3
PlutoPluto:
 
9
 
2
S.UzelS.Uzel:
 
7
 
9
Černá LunaLilith:
 
2
 
1
CheirónCheirón:
 
3
 
4

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Váhy
24°59’
Váhy
19°58’
Slun./Luna:
Rak
11°31’
Štír
2°44’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »