Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 7.domě
Tranzit Jupitera VII. domem přeje utváření a udržování všech možných partnerských vztahů včetně manželství. I když sám o sobě nenaznačuje výslovně uzavření sňatku, rozhodně napomáhá tomu, že během něj bude manželství dobře fungovat. Budete nacházet plnou podporu ve svém okolí. Máte nyní velkou šanci vyvíjet se, expandovat, budovat a stavět díky šťastným a kvalitním vztahům, které budete schopni snadno a rychle ve společnosti navazovat. Skrze tyto vztahy se budete učit duchovně projevovat a vytvářet si vlastní životní filosofii a náboženství. Při příznivé aspektaci je to též vynikající tranzit pro příznivý průběh soudních sporů. Při nepříznivé aspektaci můžete se svým okolím soupeřit a mohou se vynořit konflikty i právního charakteru. Není vyloučena amorálnost ve vztazích a možná nevěra v manželských spojeních, vytváření si „vlastního práva“ a kritizování stávajícího právního systému či zklamání partnerem.

Tranzitní Saturn v nativním 9.domě
Tranzit Saturna IX. domem bude mít za důsledek ustálení vašich životních postojů a názorů. Budete chápat pravidla her, jež hrajete a které se snažíte hrát co nejchytřeji. Bude vrcholit vaše sebepoznání i pochopení, jak žijete svůj život. Nedomnívejte se však, že jste dosáhli naprostého pochopení, jinak by vás Saturn začal znovu omezovat a dal vám najevo, že jste „mimo“. Buďte otevření vůči novým poznatkům o sobě i o světě. To, co se nyní naučíte, vám bude k nesmírnému prospěchu. Jde o dobrý tranzit pro lidi, které zaměstnává právo či politika, pro učitele či kazatele. Při disharmonické aspektaci se můžete stát velmi přísní, kritičtí s velmi strohou morálkou. Krize víry.

Tranzitní Uran v nativním 12.domě
Tranzit Urana XII. domem často přináší vnitřní touhu po svobodě a nevědomě můžete být v opozici vůči věcem, s nimiž navenek souhlasíte. A tak si můžete připadat jako v zajetí a spalovat vás vnitřní plamen vzpoury. Svobodu si můžete dopřávat jen tajně. K vnějším projevům tohoto tranzitu patří náhlé události, které bývají důsledkem minulých činů, nevědomé nutkání a nutkavé chování, potíže s institucemi, nečekané odhalení tajemství a skrytých věcí, náhlé činy jiných osob namířené proti vám. Nyní můžete také projevit zájem o parapsychologii nebo spiritualismus nebo o práci v nějaké „zákulisní“ skupině, instituci neobvyklého zaměření. Důležité pro vás bude čas od času se uchýlit do ústraní, ať dobrovolně nebo nedobrovolně prostřednictvím nějaké nemoci či nehody.

Tranzitní Neptun v nativním 12.domě
Tranzit Neptuna XII. domem vás nenápadně povede k zabývání se duchovními rozměry života a odkloní vás od povrchní maškarády vašeho života. Bude to období hloubavého přemýšlení a zabývání se svým nejhlubším nitrem. Pravděpodobné je, že budete chtít uniknout před rušným životem, tvrdou realitou a v klidu rozjímat nad sebou a svým životem. Můžete mít nyní vynikající vhledy, bujné snění, porozumění pro utrpení celého světa a můžete soucítit s oběťmi společnosti. Začnou vás nejspíše více zajímat esoterní a okultní nauky. Vaše hranice mezi vlastním já a druhými mohou však být velmi slabé a můžete být poháněni stát se spasiteli celého světa. Tento tranzit může probudit i skryté senzibilní schopnosti, pokud je máte. Při disharmonické aspektaci můžete mít silné únikové sklony prostřednictvím alkoholu, léků nebo návykových látek, propadnout depresi, pocitům beznaděje či prázdnoty. Pokud je to váš případ, začněte se zabývat duchovními rozměry života.

Tranzitní Pluto v nativním 10.domě
S tranzitem Pluta X. domem budete usilovat o úspěch a seberealizaci. Budete nyní ochotni dát vše svému povolání, budete velmi angažovaní a mít snahu hlouběji proniknout do smyslu vašeho postavení ve veřejném světě. Pokud vám nechybí sebedůvěra, máte příležitost k velkému úspěchu, a můžete tíhnout k vlivným pozicím. Čím výše vystoupáte, tím hrozí i nebezpečí nesprávného nasazení svého vlivu a energie. Pokud ale nevíte, co vlastně chcete, zřejmě změníte směr nebo se dokonce ze společenského života zcela stáhnete. Při disharmonické aspektaci či špatně užitých energií, se můžete setkat s nemilosrdným chováním perzekucí, manipulací, vydíráním, špinavými obchody, ztrátou postavení či zaměstnání, veřejným skandálem. Můžete se nyní střetnout i s dominantním rodičem či jinou autoritativní postavou.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.5.2018
02:55h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Kozoroh
17°02’
Býk
29°56’
LunaLuna:
Lev
10°03’
Lev
15°18’
MerkurMerkur:
Kozoroh
14°23’
Býk
12°31’
VenušeVenuše:
Ryby
3°14’
Rak
1°46’
MarsMars:
Kozoroh
4°49’
Vodnář
1°49’
JupiterJupiter:
Býk
21°17’
Štír
16°50’
SaturnSaturn:
Lev
15°25’
Kozoroh
8°18’
UranUran:
Štír
11°07’
Býk
0°17’
NeptunNeptun:
Střelec
14°52’
Ryby
16°15’
PlutoPluto:
Váhy
14°10’
Kozoroh
21°05’
S.UzelS.Uzel:
Váhy
29°32’
Lev
9°28’
Černá LunaLilith:
Býk
18°09’
Kozoroh
21°26’
CheirónCheirón:
Beran
27°17’
Beran
1°33’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Býk
4°39’
Ryby
21°43’
4. IC:
Rak
14°40’
Blíženci
26°42’
7. DSC:
Štír
4°39’
Panna
21°43’
10. MC:
Kozoroh
14°40’
Střelec
26°42’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
1
LunaLuna:
 
5
 
5
MerkurMerkur:
 
9
 
1
VenušeVenuše:
 
11
 
3
MarsMars:
 
9
 
10
JupiterJupiter:
 
1
 
7
SaturnSaturn:
 
5
 
9
UranUran:
 
7
 
12
NeptunNeptun:
 
8
 
12
PlutoPluto:
 
6
 
10
S.UzelS.Uzel:
 
6
 
5
Černá LunaLilith:
 
1
 
10
CheirónCheirón:
 
12
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
9°39’
Vodnář
9°13’
Slun./Luna:
Váhy
28°33’
Rak
7°37’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »