Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 9.domě
Tranzit Jupitera vlastním domem naznačuje expanzi ve vzdělávání, cestování, touhu po poznání smyslu vaší existence, dalekých a cizokrajných krajů, jejich lidí, života, vztahu k přírodě, jejich filosofie a náboženství. Nyní se budete učit názorové toleranci a liberálnosti ve věcech filosofie a náboženství, budete se učit respektovat svobodu názorů a pěstovat si v této oblasti snášenlivost. Může se vám naskytnout příležitost hodně cestovat, učit se nebo i učit druhé, buď formálně, nebo neformálně. Vaším zájmem spíše budou abstraktní a filozofická témata. Je to také vhodné období pro zveřejňování, vydavatelství a práci v masových komunikačních médiích. Pokud se ale budete domnívat, že je vám vše jasné, zejména při disharmonické aspektaci, tento tranzit vám dodá pouze aroganci a přesvědčení o vlastní neomylnosti. , což je hloupým pomarněním této energie.

Tranzitní Saturn v nativním 12.domě
Tranzit Saturna XII. domem je období, které je nutné k pochopení toho, čeho jste doposud dosáhli a co se vám naopak nepodařilo. Pokud se váš život během posledních let, kdy Saturn procházel vaším desátým a jedenáctým domem, neodvíjel podle vašich představ, teď máte možnost zbavit se všeho, co vás omezovalo. Nepřinese to ale ovoce hned. Můžete mít zablokované vnímání reality, životní projevy, které se mohou týkat vitality zdraví a aktivity, neschopnost vnímat souvislosti mezi vnitřním a vnějším světem, což bývá spojeno se značným vnitřním utrpením. V kompenzované podobě můžete mít náruživou touhu pomoci ostatním, například formou dobročinné akce, což je snaha získat uznání vším, co je mimo oblast uznání a schválení oficiální cestou. Budete nyní cítit obrovské nutkání ke změnám v rámci celkového směrování vašeho života i v tom, jakým směrem kráčíte. Je to první známka příchodu nového řádu, který přichází do vašeho života.

Tranzitní Uran v nativním 3.domě
S tranzitem Urana III. domem projdete rozvojem vašich intelektuálních a fyzických schopností prostřednictvím učení, cestování a dotkne se i vašich každodenních styků s lidmi z vašeho nejbližšího okolí. Vaše myšlení a názory budou nyní více nezávislé, originální a nebudete mít strach z nesouhlasu. Při disharmonické aspektaci mohou být vaše názory až extrémistické a šokovat ostatní se může stát vaší oblibou, ať už názory, myšlením či chováním. Můžete se také na nějaký čas úplně odříznout od svých sourozenců či ostatních příbuzných a u žáků a studentů nejsou vyloučeny dramatické změny školního prostředí, ale také nejsou vyloučeny náhlé změny pobytu či nečekané překážky na cestách. Očekávejte zrychlení vašeho každodenního tempa a není vyloučen zájem či studium nějaké esoterní nauky.

Tranzitní Neptun v nativním 2.domě
Tranzit Neptuna II. domem v příznivé aspektaci přispívá ke správnému zhodnocení vlastních vloh a schopností. Může zvýšit váš cit pro finanční záležitosti a výnosné obchody, jen je někdy nemusíte umět systematicky uzavřít. Neptun vás bude vést k duchovnímu růstu a jistotám a k pochopení, že hmotné vlastnictví není tak důležité. Disharmonická aspektace naznačuje neprůhledné peněžní obchody, klam a podvody a nezodpovědný postoj k penězům i k sobě, který může být příliš vizionářský, iluzorní nebo mlhavý. Můžete mít nyní také jen vágní zábrany nesdílet svá aktiva s ostatními a domnívat se, že „moje je tvoje a tvoje je moje“. Na druhou stranu přílišné ztotožnění se s vlastnictvím a lpěním na tom co máte, hrozí, že o to přijdete. Neptun rád likviduje ego i objekty, k nimž se ego poutá, a to tím, že zamlžuje a mate vaše názory na dané záležitosti a můžete tak prožít značnou nejistotu ohledně finančních a majetkových záležitostí.

Tranzitní Pluto v nativním 1.domě
S tranzitem Pluta I. domem postupně proměníte mnohé stránky vaší osobnosti. Můžete být nyní velmi okouzlující až magneticky přitažlivá osobnost se silnou vůlí, mocí a vlivem. Budete mít téměř nevyčerpatelnou duševní energii. Mohou vás začít lákat tajemné a skryté stránky života, zejména psychika člověka, což vás může přivést ke studium psychologie, duchovních, ezoterických či jiných okultních nauk, jejichž smyslem bude úplná proměna vašeho Já. Pokud ale vaše ego začne chtít ovládat všechno a všechny kolem sebe, očekávejte potíže ve vztazích a někdy dokonce může jít i o vážné boje s lidmi kolem vás, pokud si nedáte pozor. Pak Pluto provede destrukci a poté úplnou rekonstrukci vaší osobnosti, protože je to nutný krok ve vašem vývoji.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

20.9.2017
14:39h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Blíženci
29°18’
Panna
27°44’
LunaLuna:
Vodnář
23°49’
Váhy
1°24’
MerkurMerkur:
Rak
24°18’
Panna
13°03’
VenušeVenuše:
Rak
18°20’
Panna
0°34’
MarsMars:
Ryby
29°57’
Panna
9°36’
JupiterJupiter:
Vodnář
11°26’
Váhy
25°47’
SaturnSaturn:
Blíženci
24°49’
Střelec
21°43’
UranUran:
Váhy
18°57’
Beran
27°38’
NeptunNeptun:
Střelec
5°26’
Ryby
12°26’
PlutoPluto:
Váhy
1°41’
Kozoroh
16°52’
S.UzelS.Uzel:
Kozoroh
8°12’
Lev
22°19’
Černá LunaLilith:
Střelec
23°50’
Střelec
24°27’
CheirónCheirón:
Beran
20°25’
Ryby
26°30’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Kozoroh
3°40’
Střelec
22°52’
4. IC:
Býk
8°16’
Beran
25°45’
7. DSC:
Rak
3°40’
Blíženci
22°52’
10. MC:
Štír
8°16’
Váhy
25°45’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
6
 
8
LunaLuna:
 
2
 
8
MerkurMerkur:
 
7
 
8
VenušeVenuše:
 
7
 
8
MarsMars:
 
2
 
8
JupiterJupiter:
 
1
 
9
SaturnSaturn:
 
6
 
12
UranUran:
 
9
 
3
NeptunNeptun:
 
11
 
2
PlutoPluto:
 
8
 
1
S.UzelS.Uzel:
 
1
 
8
Černá LunaLilith:
 
12
 
12
CheirónCheirón:
 
3
 
2

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Střelec
5°58’
Štír
24°19’
Slun./Luna:
Beran
26°33’
Panna
29°34’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »