Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 4.domě
Nyní se budete nejlépe rozvíjet, expandovat a budovat v prostředí svého domova, protože čtvrtý dům je domem všech aspektů vašeho nejvnitřnějšího života. Představuje váš domov, příbytek, osobní život, rodinu, vaši minulost i vaše nejbytostnější vědomí sebe sama. Budete se rozvíjet prostřednictvím své citové vnímavosti, objevem vlastních citů a procesem nacházení vlastní identity. Když je Jupiter zde, pomůže vám vylepšit všechny tyto oblasti vašeho života. Na vnější úrovni se může Jupiter projevit koupí nemovitosti, nového bytu či domu, jejich vylepšením či opravami, výzdobou, vymalováním, novým zařízením. Snadněji najdete odpovídající byt. Je to dobré období pro investice do nemovitostí, a to i kdybyste v nich neplánovaly bydlet. Jupiter zde vylepšuje i vztahy k rodinným příslušníkům a rodičům. Dokonce se může vyjasnit některý z vašich rodinných problémů. Obvykle se vynoří něco, co vám pomůže dát věci do pořádku. Někdy tento tranzit může přinést i přírůstek do rodiny či její rozšíření o další členy. Je to čas, kdy můžete zapustit své kořeny a usadit se, pokud ještě nejste. Liberální a demokratická výchova, velkorysost v rodinných vztazích, pohostinnost, zlepšení materiálního bohatství, vřelý vztah k vlasti, investice do bydlení, pozemků, realit. Při disharmonické aspektaci může vzniknout v těchto záležitostech nerozvážnost, lehkomyslnost a z toho vyplývající ztráta peněz, majetku, nemovitostí, případně se z vás může stát samolibý domácí tyran.

Tranzitní Saturn v nativním 6.domě
Tranzit Saturna VI. domem je obdobím nesmírné zodpovědnosti a tvrdé práce, ze které můžete mít strach. Můžete nyní vnímat každodenní život a jeho rutinní záležitosti jako cosi tíživého a mimořádně náročného. Vaše zodpovědnost se vám chvíli může zdát až nesnesitelná a může vám být zatěžko vyhovět požadavkům zaměstnavatele, což může vést k problémům nejen s ním, ale i se spolupracovníky. Tísnit vás též může pocit, že i kdybyste pracovali sebelépe, stejně se vám nedostane přiměřeného uznání nebo odměny. Z dlouhodobého hlediska vám však efektivní práce přinese užitek. Pozor však na prudké tempo, které by se mohlo odrazit na vašem zdraví, o které se nyní Saturn chce více starat a pečovat. Někdy může značit nedostatek pracovních míst ve vašem oboru.

Tranzitní Uran v nativním 10.domě
Tranzit Urana X. domem často přináší radikální změnu v profesionálním životě, změnu povolání anebo konflikt s autoritami, protože se začnete cítit jimi utlačovaní. Při příznivé aspektaci přináší tento tranzit nečekané pracovní příležitosti a můžete mít nyní mnoho skvělých nápadů. Pokud se budete snažit udržet určitou situaci, aniž byste ji doopravdy chtěli, pak vás z obtížného místa mohou vyhnat různé nečekané události. Při disharmonické aspektaci může tento tranzit znamenat prudký pád z pozice moci a autority a může zasáhnout i vaše společenské postavení. Energie Urana jsou často společensky nepřijatelné, proto pozor na to, jakým způsobem nyní budete světu projevovat svou identitu, což může mít vliv na vaši pověst, či právě společenské postavení.

Tranzitní Neptun v nativním 9.domě
Tranzit Neptuna IX. domem ve vás probudí touhu splynout s něčím mnohem neobyčejnějším, než co vám obvykle nabízí každodenní život a můžete být nyní přitahováni k různým otázkám víry a stát se tak duchovním hledačem. Doslova se za vlastní víru, ať už politické, náboženské nebo filozofické povahy, můžete obětovat. Lákat vás mohou různé mystické a náboženské způsoby života, duchovní poutě, romantické cesty do ciziny a zámoří, kam se můžete snažit zmizet, kdykoliv to jen půjde. Budete toužit po dálkách, které uskutečníte fyzicky nebo jen duchovně. Při disharmonické aspektaci můžete ztratit sebedůvěru při styku se světem, mít utopické ideály či politické ideje, neuskutečněné cesty nebo můžete být velmi zklamáni z lidí, kterým jste naprosto věřili. Neptun zde může přivést na scestí a mimo realitu, k pseudonáboženskému užívání drog, nebo léčku nějakého zaručeně „duchovního rádce“.

Tranzitní Pluto v nativním 7.domě
Tranzit Pluta VII. domem bude mít za následek vaši silnou přitažlivost a ochotu navázat intenzivní a podmanivý vztah, pokud jej již nemáte. Pluto nyní ve vztahu vynese na povrch skryté destruktivní vlastnosti, nahlodává vzájemnou důvěru a pokouší se druhého ovládnout, přivlastnit či kontrolovat. I v takovém případně projdou vaše partnerské, manželské, ale i obchodní právní či nepřátelské vztahy hlubokou proměnou, případně i krizí a v nejhorším případě si Pluto může vyžádat naprosté zničení a ukončení takového vztahu v zájmu dalšího osobního vývoje obou partnerů. Tento tranzit může také znamenat několik „malých smrtí“ a následných znovuobnovení v dokonce pevnější a trvalejší podobě než předtím. Můžete se také ocitnout v situaci, kdy budete druhému pomáhat v jeho bolestných krizích a v období proměny, v depresích, traumatech, duševní nemoci a někdy dokonce i smrti. Není nyní vhodná doba pro uzavření manželství.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

12.3.2017
15:53h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Beran
0°00’
Ryby
22°13’
LunaLuna:
Střelec
27°29’
Panna
22°12’
MerkurMerkur:
Beran
12°45’
Ryby
27°30’
VenušeVenuše:
Beran
8°01’
Beran
11°43’
MarsMars:
Býk
7°28’
Býk
1°52’
JupiterJupiter:
Váhy
20°31’
Váhy
21°21’
SaturnSaturn:
Střelec
27°33’
Střelec
27°17’
UranUran:
Beran
23°04’
Beran
22°39’
NeptunNeptun:
Ryby
12°23’
Ryby
12°06’
PlutoPluto:
Kozoroh
19°09’
Kozoroh
19°01’
S.UzelS.Uzel:
Panna
2°04’
Panna
2°29’
Černá LunaLilith:
Střelec
3°51’
Střelec
2°58’
CheirónCheirón:
Ryby
25°01’
Ryby
24°33’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
17°39’
Panna
0°02’
4. IC:
Panna
18°55’
Štír
20°32’
7. DSC:
Kozoroh
17°39’
Ryby
0°02’
10. MC:
Ryby
18°55’
Býk
20°32’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
10
LunaLuna:
 
6
 
4
MerkurMerkur:
 
10
 
10
VenušeVenuše:
 
10
 
10
MarsMars:
 
11
 
11
JupiterJupiter:
 
4
 
4
SaturnSaturn:
 
6
 
6
UranUran:
 
10
 
10
NeptunNeptun:
 
9
 
9
PlutoPluto:
 
7
 
7
S.UzelS.Uzel:
 
3
 
3
Černá LunaLilith:
 
5
 
5
CheirónCheirón:
 
10
 
10

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Býk
18°17’
Rak
10°17’
Slun./Luna:
Vodnář
13°44’
Blíženci
22°12’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »