Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 5.domě
Tranzit Jupitera V. domem vám přispěje k radosti ze života, z lásky, tvořivosti a umění. Zde Jupiter přináší maximální rozvoj a rozkvět ve všech záležitostech této životní oblasti, tedy schopnost samostatně jednat, samostatně podnikat, kreativním a tvůrčím způsobem se vyjádřit – hudbou, uměním, sportem, ale i sexualitou. Vaše zážitky mohou být rozšířeny i o milostné vztahy. Můžete potkat osoby z úplně jiného prostředí či z jiné země. Budete nejspíše tíhnout k intenzivnímu společenskému životu a jeho radovánkám, jako jsou různé rauty, recepce či neformální setkání s přáteli a známými při různých příležitostech. Při disharmonické aspektaci můžete předvádět svou rozmařilost, velkohubost, potřebu vyvyšovat se nad ostatní a okázale předvádět své úspěchy. Při silném poškození si dejte pozor na hazardní hry, falešné hráče, spekulanty a podvodníky. Svoboda sebevyjádření se, zvýšené sebevědomí a sebedůvěra, tvořivá činnost, probuzení dřímajících uměleckých schopností, zlepšený vztah k potomkům, ba i hrdost na ně.

Tranzitní Saturn v nativním 6.domě
Tranzit Saturna VI. domem je obdobím nesmírné zodpovědnosti a tvrdé práce, ze které můžete mít strach. Můžete nyní vnímat každodenní život a jeho rutinní záležitosti jako cosi tíživého a mimořádně náročného. Vaše zodpovědnost se vám chvíli může zdát až nesnesitelná a může vám být zatěžko vyhovět požadavkům zaměstnavatele, což může vést k problémům nejen s ním, ale i se spolupracovníky. Tísnit vás též může pocit, že i kdybyste pracovali sebelépe, stejně se vám nedostane přiměřeného uznání nebo odměny. Z dlouhodobého hlediska vám však efektivní práce přinese užitek. Pozor však na prudké tempo, které by se mohlo odrazit na vašem zdraví, o které se nyní Saturn chce více starat a pečovat. Někdy může značit nedostatek pracovních míst ve vašem oboru.

Tranzitní Uran v nativním 10.domě
Tranzit Urana X. domem často přináší radikální změnu v profesionálním životě, změnu povolání anebo konflikt s autoritami, protože se začnete cítit jimi utlačovaní. Při příznivé aspektaci přináší tento tranzit nečekané pracovní příležitosti a můžete mít nyní mnoho skvělých nápadů. Pokud se budete snažit udržet určitou situaci, aniž byste ji doopravdy chtěli, pak vás z obtížného místa mohou vyhnat různé nečekané události. Při disharmonické aspektaci může tento tranzit znamenat prudký pád z pozice moci a autority a může zasáhnout i vaše společenské postavení. Energie Urana jsou často společensky nepřijatelné, proto pozor na to, jakým způsobem nyní budete světu projevovat svou identitu, což může mít vliv na vaši pověst, či právě společenské postavení.

Tranzitní Neptun v nativním 9.domě
Tranzit Neptuna IX. domem ve vás probudí touhu splynout s něčím mnohem neobyčejnějším, než co vám obvykle nabízí každodenní život a můžete být nyní přitahováni k různým otázkám víry a stát se tak duchovním hledačem. Doslova se za vlastní víru, ať už politické, náboženské nebo filozofické povahy, můžete obětovat. Lákat vás mohou různé mystické a náboženské způsoby života, duchovní poutě, romantické cesty do ciziny a zámoří, kam se můžete snažit zmizet, kdykoliv to jen půjde. Budete toužit po dálkách, které uskutečníte fyzicky nebo jen duchovně. Při disharmonické aspektaci můžete ztratit sebedůvěru při styku se světem, mít utopické ideály či politické ideje, neuskutečněné cesty nebo můžete být velmi zklamáni z lidí, kterým jste naprosto věřili. Neptun zde může přivést na scestí a mimo realitu, k pseudonáboženskému užívání drog, nebo léčku nějakého zaručeně „duchovního rádce“.

Tranzitní Pluto v nativním 7.domě
Tranzit Pluta VII. domem bude mít za následek vaši silnou přitažlivost a ochotu navázat intenzivní a podmanivý vztah, pokud jej již nemáte. Pluto nyní ve vztahu vynese na povrch skryté destruktivní vlastnosti, nahlodává vzájemnou důvěru a pokouší se druhého ovládnout, přivlastnit či kontrolovat. I v takovém případně projdou vaše partnerské, manželské, ale i obchodní právní či nepřátelské vztahy hlubokou proměnou, případně i krizí a v nejhorším případě si Pluto může vyžádat naprosté zničení a ukončení takového vztahu v zájmu dalšího osobního vývoje obou partnerů. Tento tranzit může také znamenat několik „malých smrtí“ a následných znovuobnovení v dokonce pevnější a trvalejší podobě než předtím. Můžete se také ocitnout v situaci, kdy budete druhému pomáhat v jeho bolestných krizích a v období proměny, v depresích, traumatech, duševní nemoci a někdy dokonce i smrti. Není nyní vhodná doba pro uzavření manželství.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Beran
0°00’
Střelec
26°08’
LunaLuna:
Střelec
27°29’
Střelec
22°05’
MerkurMerkur:
Beran
12°45’
Střelec
15°20’
VenušeVenuše:
Beran
8°01’
Střelec
20°46’
MarsMars:
Býk
7°28’
Štír
5°20’
JupiterJupiter:
Váhy
20°31’
Štír
14°24’
SaturnSaturn:
Střelec
27°33’
Střelec
29°43’
UranUran:
Beran
23°04’
Beran
24°40’
NeptunNeptun:
Ryby
12°23’
Ryby
11°38’
PlutoPluto:
Kozoroh
19°09’
Kozoroh
18°18’
S.UzelS.Uzel:
Panna
2°04’
Lev
17°38’
Černá LunaLilith:
Střelec
3°51’
Kozoroh
4°18’
CheirónCheirón:
Ryby
25°01’
Ryby
24°23’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
17°39’
Panna
11°26’
4. IC:
Panna
18°55’
Střelec
6°00’
7. DSC:
Kozoroh
17°39’
Ryby
11°26’
10. MC:
Ryby
18°55’
Blíženci
6°00’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
6
LunaLuna:
 
6
 
6
MerkurMerkur:
 
10
 
6
VenušeVenuše:
 
10
 
6
MarsMars:
 
11
 
5
JupiterJupiter:
 
4
 
5
SaturnSaturn:
 
6
 
6
UranUran:
 
10
 
10
NeptunNeptun:
 
9
 
9
PlutoPluto:
 
7
 
7
S.UzelS.Uzel:
 
3
 
2
Černá LunaLilith:
 
5
 
6
CheirónCheirón:
 
10
 
10

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Býk
18°17’
Rak
23°43’
Slun./Luna:
Vodnář
13°44’
Střelec
24°06’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »