Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 12.domě
Při tranzitu Jupitera XII. domem jde o dobu, při které se máte hodně co naučit o duchovních a náboženských dimenzích života. Nyní toho můžete hodně poznat o sobě samých, aniž byste narazili na odpor či strach, protože požadavky ega jsou v tomto období méně výrazné. Budete hlouběji soucítit s utrpením kolem sebe a budete chtít upřímně pomáhat. Nyní můžete také potkat někoho, kdo pro vás bude duchovním učitelem, který vám pomůže uzdravit vaše nitro, pokud to budete potřebovat. Je ale také množné, že tuto roli budete hrát pro někoho vy. Při disharmonické aspektaci vás Jupiter může postavit mimo dosah lidské společnosti, do ústraní. Můžete tuto samotu vnímat jako čas a prostor pro to, abyste se v tichu a ústraní vyvíjeli meditační nebo mystickou prací, a rozvíjeli tak svou citlivost. Při disharmonické aspektaci můžete tento tranzit vnímat jako tíživý, nemusíte plně chápat souvislosti ani své poslání a můžete mít snahy utíkat od společnosti. Můžete se neustále pídit po nové identitě, koncentrovat se na budoucnost, namísto soustředění se na tady a teď. Vědomě se tak můžete nechat zatlačit do situací, v nichž pak musíte objevovat, zda Bůh skutečně stojí při vás.

Tranzitní Saturn v nativním 2.domě
Tranzit Saturna II. domem je období, kdy si ujasníte, co je pro vás opravdu důležité a čeho si skutečně ceníte, a to jak v oblasti materiální, tak v oblasti psychologické, duchovních a morálních hodnot. Nyní máte před sebou úkol přebudovat svůj hodnotový systém na vnitřní rovině. Pokud si nebudete vědomi svých vnitřních hodnot, váš majetek může pro vás znamenat mnohem víc starostí, protože nebude odpovídat vaší přirozenosti. Můžete být nyní se svými hmotnými poměry nespokojeni a cítit se chudí. Ale to pramení z rozporu mezi tím, co si myslíte, že byste měli mít, a tím, co opravdu chcete. Možná nakonec zjistíte, že vlastnit majetek znamená větší tíhu, než jste ochotni nést a omezení osobní svobody. Bezpečně se budete cítit, když budete mít pod kontrolou nitky vedoucí z vaší peněženky a začnete obezřetněji zacházet s penězi. Při disharmonické aspektaci narazíte na zábrany a omezování a mohou vás potkat zkoušky v oblasti majetku, peněz, hodnot a zdrojů. Proto pozor na finanční lehkomyslnost či nebezpečné spekulace. Nyní se vám bohatě vyplatí rozvážné plánování se svými zdroji, vytrvalost a trpělivost při jejich získávání.

Tranzitní Uran v nativním 6.domě
K běžným projevům tranzitu Urana VI. domem patří změna postavení nebo zaměstnání, či různá přeskupení na pracovišti, které vám přinese více svobody a rozvine více vaší originalitu. Tento tranzit může být jen obecná vzpoura vůči povinnostem a závazkům, které vás zatěžují a zrovna vás moc nebude těšit to, co musíte dělat. V krajním případě můžete se svou prací náhle praštit nebo můžete být vyzván, abyste odešel. Někdy tento tranzit znamená nutnost naučit se nějakou novou technologii v souvislosti s vaší prací. Pokud neprovedete potřebné změny vědomě, může vás k tomu přinutit vaše tělo nějakou nemocí či operací. Nyní vás může začít přitahovat alternativní strava nebo medicína, přehnaná péče o tělo či poněkud překompenzovaná duševní hygiena.

Tranzitní Neptun v nativním 4.domě
Tranzit Neptuna IV. domem bude pravděpodobně spojeno se vzpomínkami na šťastné dětství a můžete trávit mnoho času sněním o návratu do tohoto blaženého stavu, který tak ostře kontrastuje s šedivou realitou dospělého věku. Můžete nyní doslova splynout s rodinným prostředím a nemusí se vám nyní dařit se individuálně vyhranit. Vaše rodina může žít ve svém vlastním světě a nenecháte si jen tak někým narušit panující pohodu. Možná si teď začnete vytvářet ideální představu o vysněném domově a budete se snažit o co nejhezčí domov. Pokud jsou ale vaše představy příliš idealizované, mohou být nedosažitelné. Nepříznivá aspektace může znamenat i nějakou rodinnou krizi, nutnost opustit domov či dokonce rodnou zemi. Nebezpečím se může stát ztráta vlastní identity a svobody. Pravděpodobně budete nuceni přinášet nějaké oběti v domovské sféře a není vyloučena nutná péče o někoho blízkého. Tento tranzit se může stát zdrojem zmatků, obtížné komunikace s rodiči, kdy rodič může narušit váš pocit pohodlí a jistoty, případně můžete pozvolna rozvazovat svazky s okolním světem a tiše odejít do ústraní.

Tranzitní Pluto v nativním 2.domě
S tranzitem Pluta II. domem projdou hlubokou proměnou vaše hodnoty. Pluto vás provede změnou vašeho postoje k penězům k nalezení vnitřního bohatství, a to často působením finančních krizí nebo závislostí na penězích a majetku. Nepříjemnou stránkou těchto změn je často omezení příjmů, kdy si budete muset vystačit jen s nepatrným rozpočtem nebo budete nuceni změnit zdroj svých příjmů. Pluto vás také může nutit utrácet nebo šetřit. Při disharmonické aspektaci není vyloučena chorobná honba za penězi, majetnickost či chamtivost a velká touha po kontrole v hmotných záležitostech. V takovém případě není vyloučen bankrot, vytunelování nebo ztráta majetku, kdy se budete muset očistit a začít nanovo, nebo také můžete vše hodit za hlavu a začít žít prostý život.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

22.6.2018
16:44h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Beran
0°00’
Rak
1°08’
LunaLuna:
Ryby
18°38’
Váhy
27°37’
MerkurMerkur:
Beran
3°24’
Rak
19°06’
VenušeVenuše:
Býk
4°45’
Lev
10°06’
MarsMars:
Blíženci
27°48’
Vodnář
9°06’
JupiterJupiter:
Beran
16°28’
Štír
13°50’
SaturnSaturn:
Ryby
1°31’
Kozoroh
6°13’
UranUran:
Býk
16°16’
Býk
1°43’
NeptunNeptun:
Ryby
25°18’
Ryby
16°29’
PlutoPluto:
Kozoroh
29°57’
Kozoroh
20°29’
S.UzelS.Uzel:
Býk
6°01’
Lev
7°45’
Černá LunaLilith:
Lev
7°59’
Kozoroh
25°03’
CheirónCheirón:
Beran
14°55’
Beran
2°21’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Štír
15°33’
Štír
10°05’
4. IC:
Ryby
1°48’
Vodnář
23°50’
7. DSC:
Býk
15°33’
Býk
10°05’
10. MC:
Panna
1°48’
Lev
23°50’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
4
 
8
LunaLuna:
 
4
 
12
MerkurMerkur:
 
4
 
8
VenušeVenuše:
 
6
 
9
MarsMars:
 
8
 
3
JupiterJupiter:
 
5
 
12
SaturnSaturn:
 
3
 
2
UranUran:
 
7
 
6
NeptunNeptun:
 
4
 
4
PlutoPluto:
 
3
 
2
S.UzelS.Uzel:
 
6
 
9
Černá LunaLilith:
 
9
 
3
CheirónCheirón:
 
5
 
4

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Váhy
8°41’
Váhy
1°57’
Slun./Luna:
Ryby
24°19’
Lev
29°22’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »