Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 4.domě
Nyní se budete nejlépe rozvíjet, expandovat a budovat v prostředí svého domova, protože čtvrtý dům je domem všech aspektů vašeho nejvnitřnějšího života. Představuje váš domov, příbytek, osobní život, rodinu, vaši minulost i vaše nejbytostnější vědomí sebe sama. Budete se rozvíjet prostřednictvím své citové vnímavosti, objevem vlastních citů a procesem nacházení vlastní identity. Když je Jupiter zde, pomůže vám vylepšit všechny tyto oblasti vašeho života. Na vnější úrovni se může Jupiter projevit koupí nemovitosti, nového bytu či domu, jejich vylepšením či opravami, výzdobou, vymalováním, novým zařízením. Snadněji najdete odpovídající byt. Je to dobré období pro investice do nemovitostí, a to i kdybyste v nich neplánovaly bydlet. Jupiter zde vylepšuje i vztahy k rodinným příslušníkům a rodičům. Dokonce se může vyjasnit některý z vašich rodinných problémů. Obvykle se vynoří něco, co vám pomůže dát věci do pořádku. Někdy tento tranzit může přinést i přírůstek do rodiny či její rozšíření o další členy. Je to čas, kdy můžete zapustit své kořeny a usadit se, pokud ještě nejste. Liberální a demokratická výchova, velkorysost v rodinných vztazích, pohostinnost, zlepšení materiálního bohatství, vřelý vztah k vlasti, investice do bydlení, pozemků, realit. Při disharmonické aspektaci může vzniknout v těchto záležitostech nerozvážnost, lehkomyslnost a z toho vyplývající ztráta peněz, majetku, nemovitostí, případně se z vás může stát samolibý domácí tyran.

Tranzitní Saturn v nativním 12.domě
Tranzit Saturna XII. domem je období, které je nutné k pochopení toho, čeho jste doposud dosáhli a co se vám naopak nepodařilo. Pokud se váš život během posledních let, kdy Saturn procházel vaším desátým a jedenáctým domem, neodvíjel podle vašich představ, teď máte možnost zbavit se všeho, co vás omezovalo. Nepřinese to ale ovoce hned. Můžete mít zablokované vnímání reality, životní projevy, které se mohou týkat vitality zdraví a aktivity, neschopnost vnímat souvislosti mezi vnitřním a vnějším světem, což bývá spojeno se značným vnitřním utrpením. V kompenzované podobě můžete mít náruživou touhu pomoci ostatním, například formou dobročinné akce, což je snaha získat uznání vším, co je mimo oblast uznání a schválení oficiální cestou. Budete nyní cítit obrovské nutkání ke změnám v rámci celkového směrování vašeho života i v tom, jakým směrem kráčíte. Je to první známka příchodu nového řádu, který přichází do vašeho života.

Tranzitní Uran v nativním 1.domě
Tranzit Urana I. domem zvýší vaše jednání a sebeprosazení z vaší vlastní vůle. V tomto období budete výrazně toužit po svobodě, vynikat nekonvenčním, originálním chováním i nápady a budete preferovat nová neotřelá řešení. Nebudete chtít být nikým omezován a nebudete snášet jakékoli vnucování povinností zvenčí. Lákat vás také mohou extrémní situace, jako je například bungee jumping nebo obří horské dráhy a podobně, čímž si budete chtít vyzkoušet, jak se bude chovat vaše tělo v extrémní gravitaci. Můžete vyhledávat extrémní fyzickou zátěž a výkon. Budete totiž nabiti velmi intenzivní energií. Nyní radikálně přehodnotíte svět kolem vás a můžete se chovat velmi nečekaným způsobem. Při disharmonické aspektaci můžete být více nervózní, ostražití, neklidní, bude pro vás obtížné se zařadit nebo vůbec podřídit svému okolí, lidem kolem vás. V takovém případě pozor na extrémní situace, které by vám mohly přivodit nějakou nehodu.

Tranzitní Neptun v nativním 12.domě
Tranzit Neptuna XII. domem vás nenápadně povede k zabývání se duchovními rozměry života a odkloní vás od povrchní maškarády vašeho života. Bude to období hloubavého přemýšlení a zabývání se svým nejhlubším nitrem. Pravděpodobné je, že budete chtít uniknout před rušným životem, tvrdou realitou a v klidu rozjímat nad sebou a svým životem. Můžete mít nyní vynikající vhledy, bujné snění, porozumění pro utrpení celého světa a můžete soucítit s oběťmi společnosti. Začnou vás nejspíše více zajímat esoterní a okultní nauky. Vaše hranice mezi vlastním já a druhými mohou však být velmi slabé a můžete být poháněni stát se spasiteli celého světa. Tento tranzit může probudit i skryté senzibilní schopnosti, pokud je máte. Při disharmonické aspektaci můžete mít silné únikové sklony prostřednictvím alkoholu, léků nebo návykových látek, propadnout depresi, pocitům beznaděje či prázdnoty. Pokud je to váš případ, začněte se zabývat duchovními rozměry života.

Tranzitní Pluto v nativním 10.domě
S tranzitem Pluta X. domem budete usilovat o úspěch a seberealizaci. Budete nyní ochotni dát vše svému povolání, budete velmi angažovaní a mít snahu hlouběji proniknout do smyslu vašeho postavení ve veřejném světě. Pokud vám nechybí sebedůvěra, máte příležitost k velkému úspěchu, a můžete tíhnout k vlivným pozicím. Čím výše vystoupáte, tím hrozí i nebezpečí nesprávného nasazení svého vlivu a energie. Pokud ale nevíte, co vlastně chcete, zřejmě změníte směr nebo se dokonce ze společenského života zcela stáhnete. Při disharmonické aspektaci či špatně užitých energií, se můžete setkat s nemilosrdným chováním perzekucí, manipulací, vydíráním, špinavými obchody, ztrátou postavení či zaměstnání, veřejným skandálem. Můžete se nyní střetnout i s dominantním rodičem či jinou autoritativní postavou.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.9.2025
21:53h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Váhy
0°00’
Panna
29°05’
LunaLuna:
Váhy
10°33’
Panna
29°04’
MerkurMerkur:
Váhy
7°36’
Váhy
5°59’
VenušeVenuše:
Panna
3°57’
Panna
2°48’
MarsMars:
Štír
0°17’
Váhy
29°39’
JupiterJupiter:
Rak
21°22’
Rak
21°14’
SaturnSaturn:
Ryby
28°23’
Ryby
28°27’
UranUran:
Blíženci
1°20’
Blíženci
1°21’
NeptunNeptun:
Beran
0°46’
Beran
0°48’
PlutoPluto:
Vodnář
1°28’
Vodnář
1°28’
S.UzelS.Uzel:
Ryby
17°28’
Ryby
17°31’
Černá LunaLilith:
Štír
20°02’
Štír
19°55’
CheirónCheirón:
Beran
25°58’
Beran
26°00’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Býk
13°43’
Blíženci
14°40’
4. IC:
Rak
19°39’
Lev
11°09’
7. DSC:
Štír
13°43’
Střelec
14°40’
10. MC:
Kozoroh
19°39’
Vodnář
11°09’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
6
 
6
LunaLuna:
 
6
 
6
MerkurMerkur:
 
6
 
6
VenušeVenuše:
 
5
 
5
MarsMars:
 
6
 
6
JupiterJupiter:
 
4
 
4
SaturnSaturn:
 
12
 
12
UranUran:
 
1
 
1
NeptunNeptun:
 
12
 
12
PlutoPluto:
 
10
 
10
S.UzelS.Uzel:
 
12
 
12
Černá LunaLilith:
 
7
 
7
CheirónCheirón:
 
12
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
16°41’
Beran
12°54’
Slun./Luna:
Váhy
5°16’
Panna
29°04’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »