Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 11.domě
Tranzit Jupitera v XI. domě značí, že nyní budou ve vašem životě hrát důležitou roli naděje, ideály, přání a touhy ohledně budoucnosti. Výrazně vám teď mohou pomoci přátelé a budete se více zapojovat do skupinových činností, jelikož začnete chápat důležitost skupinových cílů a hodnot pro vás jako jedince. Budete v kontaktu s mnoha lidmi, protože právě jejich prostřednictvím se hodně naučíte sami o sobě. Pravděpodobně nyní také navážete i nová přátelství, jež se časem projeví jako mimořádně cenná. Tento tranzit příznivě aspektován vám může přinést splnění vašich přání a nadějí, dobré, vlivné, bohaté a mocné přátele, společenský život. Peněžní zisk a úspěch pomocí okolí, mnoho styku s veřejností či veřejné postavení ve společnosti. Při disharmonické aspektaci pozor na sobeckost, revolucionářské či až anarchické sklony, na příliš vysoké ideály a cíle. Mohli byste být zklamaní a vytvořit si mnoho problémů a nepřátel.

Tranzitní Saturn v nativním 11.domě
Tranzit Saturna XI. domem obvykle znamená pokračování vrcholného období ve vašem životě, jemuž předcházelo úspěšné období při tranzitu Saturna domem X. Příznivě aspektovaný Saturn vám může přinést mocné ochránce, pevná přátelství. Saturn by vám měl také přinést výsledky ohledně vašich nadějí a přání, životních cílů, pokud jste o ně usilovali. Pokud vaše dosavadní příprava nebyla dobrá, můžete být ve svých očekáváních zklamáni. Můžete se ale potýkat s odstupem a chladem ve vztazích, či nedůvěrou vůči možným přátelům, obavami z nepřijetí, které vás mohou vést do ústraní. Časté bývá začlenění do nějakých skupin.

Tranzitní Uran v nativním 1.domě
Tranzit Urana I. domem zvýší vaše jednání a sebeprosazení z vaší vlastní vůle. V tomto období budete výrazně toužit po svobodě, vynikat nekonvenčním, originálním chováním i nápady a budete preferovat nová neotřelá řešení. Nebudete chtít být nikým omezován a nebudete snášet jakékoli vnucování povinností zvenčí. Lákat vás také mohou extrémní situace, jako je například bungee jumping nebo obří horské dráhy a podobně, čímž si budete chtít vyzkoušet, jak se bude chovat vaše tělo v extrémní gravitaci. Můžete vyhledávat extrémní fyzickou zátěž a výkon. Budete totiž nabiti velmi intenzivní energií. Nyní radikálně přehodnotíte svět kolem vás a můžete se chovat velmi nečekaným způsobem. Při disharmonické aspektaci můžete být více nervózní, ostražití, neklidní, bude pro vás obtížné se zařadit nebo vůbec podřídit svému okolí, lidem kolem vás. V takovém případě pozor na extrémní situace, které by vám mohly přivodit nějakou nehodu.

Tranzitní Neptun v nativním 1.domě
Tranzit Neptuna I. domem bude mít za důsledek vaši větší citlivost, vnímavost, představivost, důvěřivost, zasněnost a jakoby vzdálenost od reality. Vaše image a odhodlanost nebude nyní příliš výrazná. Jako kosmická houba budete vsakovat emanace a přijímat bolest vašeho okolí, aniž byste rozlišovali „moje“ a „tvoje“. Nyní nemusíte být schopni sebekritiky ani kritického posouzení reality. Neptun vás může přivést k nejvyšší spiritualitě nebo naopak při disharmonické aspektaci k útěku před realitou, a to různými způsoby. Můžete tak snadno podlehnout nějakému klamu ale také být schopni velkých obětí a starat se o někoho potřebného nebo se můžete zapojit například do nějaké organizované pomoci lidem v nouzi. Pokud máte nějaké umělecké sklony, Neptun je nyní může vynést na světlo.

Tranzitní Pluto v nativním 11.domě
Tranzit Pluta XI. domem bude mít za následek hlubokou proměnu vašich dlouhodobých cílů, nadějí, ideálů a přátelství. Budou vás přitahovat lidé, se kterými budete moct zažívat intenzivní zážitky. Není vyloučeno, že potkáte někoho, kdo významně změní celkový směr vašeho života. Přátelé budou nyní napomáhat vašemu individuálnímu vývoji, a tak můžete projevit neobyčejné nadšení a oddanost nějaké větší věci, zájem o členství v nějakém tajném spolku nebo magickém kroužku. Požadavky skupiny se ale mohou pro vás stát natolik náročné, že mohou ohrozit samotné vaše přežití. Při disharmonické aspektaci se můžete setkat s obtížným přátelstvím, s neprůhlednými postavami, problémy kvůli erotickému napětí, s nebezpečím zneužívání, s vydíráním, násilím a bojem o moc mezi příteli. Přátelství na život a na smrt, kdy odchod přátel vás může hluboce zasáhnout.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

25.1.2020
14:34h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Býk
3°24’
Vodnář
5°01’
LunaLuna:
Býk
3°23’
Vodnář
12°34’
MerkurMerkur:
Beran
20°42’
Vodnář
15°01’
VenušeVenuše:
Blíženci
14°59’
Ryby
14°13’
MarsMars:
Vodnář
16°10’
Střelec
15°00’
JupiterJupiter:
Kozoroh
26°31’
Kozoroh
12°15’
SaturnSaturn:
Vodnář
1°41’
Kozoroh
24°17’
UranUran:
Býk
6°24’
Býk
2°44’
NeptunNeptun:
Ryby
19°59’
Ryby
16°52’
PlutoPluto:
Kozoroh
24°59’
Kozoroh
23°12’
S.UzelS.Uzel:
Rak
2°14’
Rak
6°56’
Černá LunaLilith:
Beran
9°43’
Ryby
29°48’
CheirónCheirón:
Beran
6°59’
Beran
2°16’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Ryby
12°45’
Rak
11°36’
4. IC:
Blíženci
22°53’
Panna
10°46’
7. DSC:
Panna
12°45’
Kozoroh
11°36’
10. MC:
Střelec
22°53’
Ryby
10°46’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
1
 
12
LunaLuna:
 
1
 
12
MerkurMerkur:
 
1
 
12
VenušeVenuše:
 
3
 
1
MarsMars:
 
12
 
9
JupiterJupiter:
 
11
 
11
SaturnSaturn:
 
11
 
11
UranUran:
 
2
 
1
NeptunNeptun:
 
1
 
1
PlutoPluto:
 
11
 
11
S.UzelS.Uzel:
 
4
 
4
Černá LunaLilith:
 
1
 
1
CheirónCheirón:
 
1
 
1

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Vodnář
2°49’
Býk
11°11’
Slun./Luna:
Býk
3°23’
Vodnář
8°48’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »