Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 8.domě
Příznivě aspektovaný tranzitující Jupiter VIII. domem může znamenat doslovně expanzi prostřednictvím peněz druhých lidí. Může znamenat finančně výhodné manželství, dobré obchodní partnery, dědictví, nebo přátelství například s daňovým inspektorem. Nyní se můžete spolehnout na svůj úsudek ve finančních a burzovních záležitostech a úspěšně používat své intuice při vlastním podnikání nebo při sledování vývoje různých událostí. Na duchovnější rovině můžete usilovat o rozšíření svého obzoru a nalezení smyslu života pomocí toho, co vlastníte, v co věříte a co ostatní lidé pokládají za hodnotné. Můžete hledat smysl v tom, co je skryté, tabu nebo obklopené tajemstvím. Životní krize budete nyní posuzovat s nadhledem a pochopením. Sexualitu nyní můžete vnímat jako symbolický způsob, jak dosáhnout duchovních dimenzí. Při disharmonické aspektaci však můžete toužit po stále nových dobrodružstvích a mít přehnaná očekávání, co se týče sexuálního života. Z materiálního hlediska je zde nebezpečí finančních problémů a ztrát.

Tranzitní Saturn v nativním 10.domě
Tranzit Saturna X. domem předznamenává velkou odpovědnost. Pokud je vám souzeno být velkým vůdcem, tak jím budete právě teď. Pokud máte ambice vést, bude pro vás toto období mimořádně úspěšné. V opačném případě půjde období obtížné, ale přesto plodné. Nyní máte nejlepší příležitost zapůsobit jako výjimečná osobnost, poznat a prožít zákony společnosti a hmotného světa přes hierarchii struktury společnosti. Pravděpodobný je pomalý, ale stabilní vzestup na společenském žebříčku, postupný zisk vážnosti, autority a dobrého společenského postavení. Nebezpečí tohoto tranzitu tkví v tom, že se můžete natolik soustředit na vnější záležitosti – na práci, společenské postavení, že zanedbáte své soukromí. V případě disharmonických aspektů, to ale může být období naprostého selhání, ztráty důvěry, cti a může dojít v případě vážných překážek ke změnám nebo i ztrátám v souvislosti s veřejnou funkcí nebo činností.

Tranzitní Uran v nativním 1.domě
Tranzit Urana I. domem zvýší vaše jednání a sebeprosazení z vaší vlastní vůle. V tomto období budete výrazně toužit po svobodě, vynikat nekonvenčním, originálním chováním i nápady a budete preferovat nová neotřelá řešení. Nebudete chtít být nikým omezován a nebudete snášet jakékoli vnucování povinností zvenčí. Lákat vás také mohou extrémní situace, jako je například bungee jumping nebo obří horské dráhy a podobně, čímž si budete chtít vyzkoušet, jak se bude chovat vaše tělo v extrémní gravitaci. Můžete vyhledávat extrémní fyzickou zátěž a výkon. Budete totiž nabiti velmi intenzivní energií. Nyní radikálně přehodnotíte svět kolem vás a můžete se chovat velmi nečekaným způsobem. Při disharmonické aspektaci můžete být více nervózní, ostražití, neklidní, bude pro vás obtížné se zařadit nebo vůbec podřídit svému okolí, lidem kolem vás. V takovém případě pozor na extrémní situace, které by vám mohly přivodit nějakou nehodu.

Tranzitní Neptun v nativním 12.domě
Tranzit Neptuna XII. domem vás nenápadně povede k zabývání se duchovními rozměry života a odkloní vás od povrchní maškarády vašeho života. Bude to období hloubavého přemýšlení a zabývání se svým nejhlubším nitrem. Pravděpodobné je, že budete chtít uniknout před rušným životem, tvrdou realitou a v klidu rozjímat nad sebou a svým životem. Můžete mít nyní vynikající vhledy, bujné snění, porozumění pro utrpení celého světa a můžete soucítit s oběťmi společnosti. Začnou vás nejspíše více zajímat esoterní a okultní nauky. Vaše hranice mezi vlastním já a druhými mohou však být velmi slabé a můžete být poháněni stát se spasiteli celého světa. Tento tranzit může probudit i skryté senzibilní schopnosti, pokud je máte. Při disharmonické aspektaci můžete mít silné únikové sklony prostřednictvím alkoholu, léků nebo návykových látek, propadnout depresi, pocitům beznaděje či prázdnoty. Pokud je to váš případ, začněte se zabývat duchovními rozměry života.

Tranzitní Pluto v nativním 10.domě
S tranzitem Pluta X. domem budete usilovat o úspěch a seberealizaci. Budete nyní ochotni dát vše svému povolání, budete velmi angažovaní a mít snahu hlouběji proniknout do smyslu vašeho postavení ve veřejném světě. Pokud vám nechybí sebedůvěra, máte příležitost k velkému úspěchu, a můžete tíhnout k vlivným pozicím. Čím výše vystoupáte, tím hrozí i nebezpečí nesprávného nasazení svého vlivu a energie. Pokud ale nevíte, co vlastně chcete, zřejmě změníte směr nebo se dokonce ze společenského života zcela stáhnete. Při disharmonické aspektaci či špatně užitých energií, se můžete setkat s nemilosrdným chováním perzekucí, manipulací, vydíráním, špinavými obchody, ztrátou postavení či zaměstnání, veřejným skandálem. Můžete se nyní střetnout i s dominantním rodičem či jinou autoritativní postavou.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

20.2.2018
16:20h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Váhy
1°54’
Ryby
1°56’
LunaLuna:
Vodnář
28°53’
Beran
27°51’
MerkurMerkur:
Panna
19°20’
Ryby
4°30’
VenušeVenuše:
Lev
19°13’
Ryby
12°05’
MarsMars:
Lev
9°11’
Střelec
15°16’
JupiterJupiter:
Kozoroh
8°31’
Štír
22°47’
SaturnSaturn:
Beran
4°07’
Kozoroh
6°39’
UranUran:
Vodnář
0°44’
Beran
25°34’
NeptunNeptun:
Kozoroh
25°00’
Ryby
13°28’
PlutoPluto:
Střelec
0°53’
Kozoroh
20°24’
S.UzelS.Uzel:
Váhy
8°15’
Lev
14°12’
Černá LunaLilith:
Lev
10°27’
Kozoroh
11°31’
CheirónCheirón:
Váhy
17°36’
Ryby
26°46’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Beran
4°26’
Lev
20°40’
4. IC:
Rak
1°48’
Štír
7°16’
7. DSC:
Váhy
4°26’
Vodnář
20°40’
10. MC:
Kozoroh
1°48’
Býk
7°16’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
6
 
12
LunaLuna:
 
12
 
1
MerkurMerkur:
 
6
 
12
VenušeVenuše:
 
6
 
12
MarsMars:
 
5
 
9
JupiterJupiter:
 
10
 
8
SaturnSaturn:
 
12
 
10
UranUran:
 
11
 
1
NeptunNeptun:
 
11
 
12
PlutoPluto:
 
8
 
10
S.UzelS.Uzel:
 
7
 
5
Černá LunaLilith:
 
5
 
10
CheirónCheirón:
 
7
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Vodnář
18°07’
Blíženci
28°58’
Slun./Luna:
Střelec
15°24’
Ryby
29°53’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BýkBýku
ukázat kalendář »