Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 7.domě
Tranzit Jupitera VII. domem přeje utváření a udržování všech možných partnerských vztahů včetně manželství. I když sám o sobě nenaznačuje výslovně uzavření sňatku, rozhodně napomáhá tomu, že během něj bude manželství dobře fungovat. Budete nacházet plnou podporu ve svém okolí. Máte nyní velkou šanci vyvíjet se, expandovat, budovat a stavět díky šťastným a kvalitním vztahům, které budete schopni snadno a rychle ve společnosti navazovat. Skrze tyto vztahy se budete učit duchovně projevovat a vytvářet si vlastní životní filosofii a náboženství. Při příznivé aspektaci je to též vynikající tranzit pro příznivý průběh soudních sporů. Při nepříznivé aspektaci můžete se svým okolím soupeřit a mohou se vynořit konflikty i právního charakteru. Není vyloučena amorálnost ve vztazích a možná nevěra v manželských spojeních, vytváření si „vlastního práva“ a kritizování stávajícího právního systému či zklamání partnerem.

Tranzitní Saturn v nativním 9.domě
Tranzit Saturna IX. domem bude mít za důsledek ustálení vašich životních postojů a názorů. Budete chápat pravidla her, jež hrajete a které se snažíte hrát co nejchytřeji. Bude vrcholit vaše sebepoznání i pochopení, jak žijete svůj život. Nedomnívejte se však, že jste dosáhli naprostého pochopení, jinak by vás Saturn začal znovu omezovat a dal vám najevo, že jste „mimo“. Buďte otevření vůči novým poznatkům o sobě i o světě. To, co se nyní naučíte, vám bude k nesmírnému prospěchu. Jde o dobrý tranzit pro lidi, které zaměstnává právo či politika, pro učitele či kazatele. Při disharmonické aspektaci se můžete stát velmi přísní, kritičtí s velmi strohou morálkou. Krize víry.

Tranzitní Uran v nativním 1.domě
Tranzit Urana I. domem zvýší vaše jednání a sebeprosazení z vaší vlastní vůle. V tomto období budete výrazně toužit po svobodě, vynikat nekonvenčním, originálním chováním i nápady a budete preferovat nová neotřelá řešení. Nebudete chtít být nikým omezován a nebudete snášet jakékoli vnucování povinností zvenčí. Lákat vás také mohou extrémní situace, jako je například bungee jumping nebo obří horské dráhy a podobně, čímž si budete chtít vyzkoušet, jak se bude chovat vaše tělo v extrémní gravitaci. Můžete vyhledávat extrémní fyzickou zátěž a výkon. Budete totiž nabiti velmi intenzivní energií. Nyní radikálně přehodnotíte svět kolem vás a můžete se chovat velmi nečekaným způsobem. Při disharmonické aspektaci můžete být více nervózní, ostražití, neklidní, bude pro vás obtížné se zařadit nebo vůbec podřídit svému okolí, lidem kolem vás. V takovém případě pozor na extrémní situace, které by vám mohly přivodit nějakou nehodu.

Tranzitní Neptun v nativním 12.domě
Tranzit Neptuna XII. domem vás nenápadně povede k zabývání se duchovními rozměry života a odkloní vás od povrchní maškarády vašeho života. Bude to období hloubavého přemýšlení a zabývání se svým nejhlubším nitrem. Pravděpodobné je, že budete chtít uniknout před rušným životem, tvrdou realitou a v klidu rozjímat nad sebou a svým životem. Můžete mít nyní vynikající vhledy, bujné snění, porozumění pro utrpení celého světa a můžete soucítit s oběťmi společnosti. Začnou vás nejspíše více zajímat esoterní a okultní nauky. Vaše hranice mezi vlastním já a druhými mohou však být velmi slabé a můžete být poháněni stát se spasiteli celého světa. Tento tranzit může probudit i skryté senzibilní schopnosti, pokud je máte. Při disharmonické aspektaci můžete mít silné únikové sklony prostřednictvím alkoholu, léků nebo návykových látek, propadnout depresi, pocitům beznaděje či prázdnoty. Pokud je to váš případ, začněte se zabývat duchovními rozměry života.

Tranzitní Pluto v nativním 10.domě
S tranzitem Pluta X. domem budete usilovat o úspěch a seberealizaci. Budete nyní ochotni dát vše svému povolání, budete velmi angažovaní a mít snahu hlouběji proniknout do smyslu vašeho postavení ve veřejném světě. Pokud vám nechybí sebedůvěra, máte příležitost k velkému úspěchu, a můžete tíhnout k vlivným pozicím. Čím výše vystoupáte, tím hrozí i nebezpečí nesprávného nasazení svého vlivu a energie. Pokud ale nevíte, co vlastně chcete, zřejmě změníte směr nebo se dokonce ze společenského života zcela stáhnete. Při disharmonické aspektaci či špatně užitých energií, se můžete setkat s nemilosrdným chováním perzekucí, manipulací, vydíráním, špinavými obchody, ztrátou postavení či zaměstnání, veřejným skandálem. Můžete se nyní střetnout i s dominantním rodičem či jinou autoritativní postavou.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

22.6.2018
17:04h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Kozoroh
13°00’
Rak
1°09’
LunaLuna:
Lev
2°16’
Váhy
27°47’
MerkurMerkur:
Střelec
20°28’
Rak
19°07’
VenušeVenuše:
Kozoroh
11°37’
Lev
10°07’
MarsMars:
Štír
15°41’
Vodnář
9°06’
JupiterJupiter:
Štír
17°20’
Štír
13°50’
SaturnSaturn:
Kozoroh
1°40’
Kozoroh
6°13’
UranUran:
Beran
24°34’
Býk
1°43’
NeptunNeptun:
Ryby
11°57’
Ryby
16°29’
PlutoPluto:
Kozoroh
18°51’
Kozoroh
20°29’
S.UzelS.Uzel:
Lev
16°46’
Lev
7°45’
Černá LunaLilith:
Kozoroh
6°09’
Kozoroh
25°03’
CheirónCheirón:
Ryby
24°42’
Beran
2°21’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Beran
27°07’
Štír
13°39’
4. IC:
Rak
11°26’
Vodnář
29°02’
7. DSC:
Váhy
27°07’
Býk
13°39’
10. MC:
Kozoroh
11°26’
Lev
29°02’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
3
LunaLuna:
 
5
 
7
MerkurMerkur:
 
8
 
4
VenušeVenuše:
 
10
 
5
MarsMars:
 
7
 
11
JupiterJupiter:
 
7
 
7
SaturnSaturn:
 
9
 
9
UranUran:
 
12
 
1
NeptunNeptun:
 
12
 
12
PlutoPluto:
 
10
 
10
S.UzelS.Uzel:
 
5
 
5
Černá LunaLilith:
 
9
 
10
CheirónCheirón:
 
12
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
4°16’
Váhy
6°20’
Slun./Luna:
Váhy
22°38’
Lev
29°28’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »