Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 10.domě
Zde se vaše pozornost zaměří na vaše povolání, kariéru, společenské postavení, veřejné uznání a pověst, kde budete nyní hledat naplnění a smysl života. Můžete nyní dosáhnout významného postavení, které může být spjato s cestováním nebo s mezinárodními kontakty. Své profesi se budete věnovat s plným nasazením a zápalem a bude pro vás snadné ostatní nadchnout pro svou vizi. Je to čas postupu a jakákoli rozumná snaha by měla být korunována značným úspěchem. Jupiter zde naznačuje výhodné pracovní příležitosti. Při disharmonické aspektaci pozor na to, abyste nic nepřeháněli, nebyli dominantní a arogantní. Mohli byste díky tomu mít potíže s nadřízenými. Je to doba zamyslet se nad tím, co jste doposud opravdu dokázali. Pokud při tomto tranzitu změníte práci, neočekávejte stejné uznání, jako kdybyste zůstali ve svém dlouhodobém zaměstnání.

Tranzitní Saturn v nativním 1.domě
Tranzit Saturna I. domem značí zvýšenou osobní zodpovědnost a novou fázi vnitřního růstu. Nyní můžete rovněž mnohého dosáhnout díky ctižádostivosti a pevnému odhodlání. Může vám však nyní chybět uvolněnost, a druhým se můžete jevit jako upjatí a odměření. Ke všemu budete přistupovat s přehnanou vážností a seriózností a ke světu vůbec můžete mít váhavý postoj s pocitem, že nové výzvy nezvládnete, přesto vás Saturn přinutí dělat, co bude třeba. Je to jen vlastní sebekritičnost, která vám brání v cestě. Tvrdou prací budete chtít světu ukázat, co umíte a dosáhnout společenského uznání. Pak vás čeká střízlivý a realistický přístup k životu a chytře se pustíte do nového. Budete důslední, vytrvalí, zodpovědní a spolehliví. Při disharmonické aspektaci se můžete své zodpovědnosti vyhýbat nebo vám budou kladeny životní překážky, chybět životní energie. Je to vhodné období pro jakýkoli druh psychoterapie, práci na sobě, rozvíjení své osobnosti. Není však dobré začínat dlouhodobé projekty.

Tranzitní Uran v nativním 3.domě
S tranzitem Urana III. domem projdete rozvojem vašich intelektuálních a fyzických schopností prostřednictvím učení, cestování a dotkne se i vašich každodenních styků s lidmi z vašeho nejbližšího okolí. Vaše myšlení a názory budou nyní více nezávislé, originální a nebudete mít strach z nesouhlasu. Při disharmonické aspektaci mohou být vaše názory až extrémistické a šokovat ostatní se může stát vaší oblibou, ať už názory, myšlením či chováním. Můžete se také na nějaký čas úplně odříznout od svých sourozenců či ostatních příbuzných a u žáků a studentů nejsou vyloučeny dramatické změny školního prostředí, ale také nejsou vyloučeny náhlé změny pobytu či nečekané překážky na cestách. Očekávejte zrychlení vašeho každodenního tempa a není vyloučen zájem či studium nějaké esoterní nauky.

Tranzitní Neptun v nativním 2.domě
Tranzit Neptuna II. domem v příznivé aspektaci přispívá ke správnému zhodnocení vlastních vloh a schopností. Může zvýšit váš cit pro finanční záležitosti a výnosné obchody, jen je někdy nemusíte umět systematicky uzavřít. Neptun vás bude vést k duchovnímu růstu a jistotám a k pochopení, že hmotné vlastnictví není tak důležité. Disharmonická aspektace naznačuje neprůhledné peněžní obchody, klam a podvody a nezodpovědný postoj k penězům i k sobě, který může být příliš vizionářský, iluzorní nebo mlhavý. Můžete mít nyní také jen vágní zábrany nesdílet svá aktiva s ostatními a domnívat se, že „moje je tvoje a tvoje je moje“. Na druhou stranu přílišné ztotožnění se s vlastnictvím a lpěním na tom co máte, hrozí, že o to přijdete. Neptun rád likviduje ego i objekty, k nimž se ego poutá, a to tím, že zamlžuje a mate vaše názory na dané záležitosti a můžete tak prožít značnou nejistotu ohledně finančních a majetkových záležitostí.

Tranzitní Pluto v nativním 1.domě
S tranzitem Pluta I. domem postupně proměníte mnohé stránky vaší osobnosti. Můžete být nyní velmi okouzlující až magneticky přitažlivá osobnost se silnou vůlí, mocí a vlivem. Budete mít téměř nevyčerpatelnou duševní energii. Mohou vás začít lákat tajemné a skryté stránky života, zejména psychika člověka, což vás může přivést ke studium psychologie, duchovních, ezoterických či jiných okultních nauk, jejichž smyslem bude úplná proměna vašeho Já. Pokud ale vaše ego začne chtít ovládat všechno a všechny kolem sebe, očekávejte potíže ve vztazích a někdy dokonce může jít i o vážné boje s lidmi kolem vás, pokud si nedáte pozor. Pak Pluto provede destrukci a poté úplnou rekonstrukci vaší osobnosti, protože je to nutný krok ve vašem vývoji.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.5.2018
16:35h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Střelec
14°23’
Blíženci
0°29’
LunaLuna:
Střelec
0°19’
Lev
23°20’
MerkurMerkur:
Střelec
0°48’
Býk
13°33’
VenušeVenuše:
Štír
15°11’
Rak
2°27’
MarsMars:
Kozoroh
10°53’
Vodnář
2°01’
JupiterJupiter:
Váhy
6°47’
Štír
16°46’
SaturnSaturn:
Váhy
8°08’
Kozoroh
8°16’
UranUran:
Štír
26°59’
Býk
0°18’
NeptunNeptun:
Střelec
22°05’
Ryby
16°16’
PlutoPluto:
Váhy
23°35’
Kozoroh
21°05’
S.UzelS.Uzel:
Lev
13°52’
Lev
9°27’
Černá LunaLilith:
Váhy
27°20’
Kozoroh
21°30’
CheirónCheirón:
Býk
14°28’
Beran
1°35’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Kozoroh
6°55’
Váhy
16°01’
4. IC:
Býk
10°52’
Kozoroh
20°40’
7. DSC:
Rak
6°55’
Beran
16°01’
10. MC:
Štír
10°52’
Rak
20°40’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
11
 
4
LunaLuna:
 
10
 
7
MerkurMerkur:
 
10
 
4
VenušeVenuše:
 
10
 
6
MarsMars:
 
1
 
1
JupiterJupiter:
 
8
 
10
SaturnSaturn:
 
8
 
1
UranUran:
 
10
 
3
NeptunNeptun:
 
12
 
2
PlutoPluto:
 
9
 
1
S.UzelS.Uzel:
 
7
 
7
Černá LunaLilith:
 
9
 
1
CheirónCheirón:
 
4
 
2

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Střelec
8°53’
Panna
3°21’
Slun./Luna:
Střelec
7°21’
Rak
11°54’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »