Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 1.domě
Jupiter, planeta „velkého štěstí“, tranzitující I. domem nativního horoskopu je začátkem významného cyklu zrání vaší osobnosti a vašeho životního růstu. Jupiter bude mít příznivý vliv na vaši osobnost. Pravděpodobně za sebou zanecháte dětinské postoje a předsudky, jež mohou pocházet z vašeho dětství, ale i omezené obavy, které neodpovídají pochopení světa, jemuž čelíte právě nyní. Budete přístupni vyšším inspiracím a nejspíše nyní budete hledat odpovědi na „velké otázky“ lidské existence. Budete vyzařovat optimismem a vzrůstajícím sebevědomím se schopností inspirovat druhé. Sám se můžete nyní vrhat do života s velkým nadšením. Budete toužit po nových horizontech s dosažením nejvzdálenějších cílů. Pravděpodobně nyní k sobě přitahujete různé lidi a zdroje, kteří obohatí váš duchovní rozměr. Toto období by pro vás mělo být v podstatě šťastné a úspěšné. Společenskost, nové poznatky a zážitky, vhodné pro učení se, osobní výhody a vliv, zvýšené sebevědomí. Při disharmonické aspektaci můžete být příliš pohodlný, bez ochoty překonávat úsilí a překážky a můžete se příliš spoléhat na druhé. Protože Jupiter má sklon k neustálé expanzi a růstu, nejsou vyloučeny problémy s váhou.

Tranzitní Saturn v nativním 3.domě
Tranzit Saturna III. domem je výzvou rozvinout své potencionální schopnosti důsledného a systematického myšlení, pěstovat umění komunikace, naslouchání druhým a objevit potěšení, které plyne z toho, že se naučíte něčemu novému prostřednictvím komunikace verbální i neverbální, prostřednictvím studia, manuální činnosti a vůbec pomocí rozvoje vlastní bytosti. Tento tranzit vede k obavám toho, že budete považováni za hlupáky a předem můžete očekávat posměch. Ve stylu komunikace můžete být nyní příliš pedantští a mít pregnantní styl vyjadřování nebo komunikace. Ale důvodem jsou většinou obavy z nepochopení. Při harmonické aspektaci Saturn prohloubí váš intelekt. Při disharmonické aspektaci můžete vnímat obavy ze spontánní komunikace, školu či studium jako trest, které raději přerušíte a očekávat postihy již za to, že otevřete ústa. Sourozenci se mohou stát skutečným břemenem nebo omezením a cesty nemusí být příznivé. Zabývejte se jen tím, co je, ne tím, co by mělo být a pozměňte své představy nebo požadavky tak, aby to lépe odpovídalo vašemu potenciálu.

Tranzitní Uran v nativním 7.domě
Tranzit Urana VII. domem miluje originální partnerský vztah bez omezujících závazků, a proto může být nyní toto období pro některé vztahy nesmírně těžké, zejména zvládat vzájemné napětí. Proto se velmi často tento tranzit shoduje s rozpadem manželství nebo jiného vztahu. Může také naznačovat nespolehlivé obchodní partnerství. Dostatečně pevný vztah obvykle bouři Urana přečká. I tak je jedním z možných projevů tohoto tranzitu divoká, hodně neperspektivní a obvykle nestálá milostná aféra. Nová láska vám může připadat jako záchrana a zdroj vzrušení či únik od rutiny vašich starých vztahů. Častěji se můžete setkat s otevřenými konflikty jiných lidí, případně do nepříjemných potíží se zákonem, a to zejména při disharmonické aspektaci. Tento tranzit není těžké zvládnout, pokud se může volně projevit.

Tranzitní Neptun v nativním 5.domě
Tranzit Neptuna V. domem poskytuje bohatou a živou představivost, tvořivost a přirozenou schopnost vyjadřovat své city působivou a spontánní formou. Na druhou stranu vlivem okolností můžete být nuceni vzdát se svých vlastních záměrů, umělecké kariéry a dát tak přednost poklidnějšímu a ustálenějšímu životu. Můžete mít také sklon navazovat velmi romantické vztahy a přitom nemusí být nejvyšší prioritou sexuální naplnění. Nyní vám půjde spíše o splynutí duší než o fyzické spojení. Pozor však, protože váš objekt lásky si můžete příliš idealizovat a vidět v něm někoho, kdo vás spasí. Na druhou stranu někdo může spasitele vidět ve vás. Pokud by byl váš milenec či milenka například v extrémním případě alkoholik, věřte, že vaše snaha změnit ho nebo ji, je marná a nemá velkou naději na úspěch. Vyhýbejte se také riskantním nebo nejasným finančním podnikům a hazardním hrám. Tento tranzit může přinést i nějaké potíže s dětmi, které mohou onemocnět nebo jen je nebudete umět pochopit či si je budete příliš idealizovat.

Tranzitní Pluto v nativním 4.domě
Tranzit Pluta IV. domem bude působit na mnohem hlubší a osobnější rovině. Ovlivní vaše nitro, psychiku i rodinu. Pravděpodobně se nyní vypořádáte s některými problémy, které se mohly táhnout od dětství. Na vnější úrovni se může výrazně změnit váš rodinný a soukromý život z důvodů jako je například stěhování, rekonstrukce, rozsáhlé opravy bytu, domu, rozvod, rozchod, ztráta, nemoc nebo jiná výrazná změna v rámci rodinných vztahů, majetku. Mohou se také objevit generační problémy, vážné boje o moc v rodině, zvláště pokud jste s rodinou duševně až osudově svázaní a cítíte tlak nebo povinnost či očekávání rodičů, místo, abyste žili svůj život. Nyní můžete prostě odřezat všechny shnilé kořeny a proměnit se zevnitř i zvenku a znovu se usebrat po jakékoli psychické krizi.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

21.8.2017
20:30h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Panna
13°53’
Lev
28°52’
LunaLuna:
Ryby
13°52’
Lev
28°52’
MerkurMerkur:
Lev
28°28’
Panna
8°11’
VenušeVenuše:
Lev
13°18’
Rak
24°44’
MarsMars:
Panna
0°34’
Lev
20°41’
JupiterJupiter:
Váhy
22°59’
Váhy
20°11’
SaturnSaturn:
Střelec
21°17’
Střelec
21°11’
UranUran:
Beran
28°04’
Beran
28°23’
NeptunNeptun:
Ryby
12°49’
Ryby
13°14’
PlutoPluto:
Kozoroh
16°58’
Kozoroh
17°11’
S.UzelS.Uzel:
Lev
23°04’
Lev
23°53’
Černá LunaLilith:
Střelec
22°52’
Střelec
21°08’
CheirónCheirón:
Ryby
27°08’
Ryby
27°47’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Váhy
11°06’
Ryby
12°35’
4. IC:
Kozoroh
14°15’
Blíženci
22°49’
7. DSC:
Beran
11°06’
Panna
12°35’
10. MC:
Rak
14°15’
Střelec
22°49’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
11
 
11
LunaLuna:
 
5
 
11
MerkurMerkur:
 
11
 
11
VenušeVenuše:
 
10
 
10
MarsMars:
 
11
 
11
JupiterJupiter:
 
1
 
1
SaturnSaturn:
 
3
 
3
UranUran:
 
7
 
7
NeptunNeptun:
 
5
 
5
PlutoPluto:
 
4
 
4
S.UzelS.Uzel:
 
11
 
11
Černá LunaLilith:
 
3
 
3
CheirónCheirón:
 
6
 
6

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Lev
27°41’
Vodnář
2°42’
Slun./Luna:
Střelec
13°52’
Lev
28°52’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »