Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 8.domě
Příznivě aspektovaný tranzitující Jupiter VIII. domem může znamenat doslovně expanzi prostřednictvím peněz druhých lidí. Může znamenat finančně výhodné manželství, dobré obchodní partnery, dědictví, nebo přátelství například s daňovým inspektorem. Nyní se můžete spolehnout na svůj úsudek ve finančních a burzovních záležitostech a úspěšně používat své intuice při vlastním podnikání nebo při sledování vývoje různých událostí. Na duchovnější rovině můžete usilovat o rozšíření svého obzoru a nalezení smyslu života pomocí toho, co vlastníte, v co věříte a co ostatní lidé pokládají za hodnotné. Můžete hledat smysl v tom, co je skryté, tabu nebo obklopené tajemstvím. Životní krize budete nyní posuzovat s nadhledem a pochopením. Sexualitu nyní můžete vnímat jako symbolický způsob, jak dosáhnout duchovních dimenzí. Při disharmonické aspektaci však můžete toužit po stále nových dobrodružstvích a mít přehnaná očekávání, co se týče sexuálního života. Z materiálního hlediska je zde nebezpečí finančních problémů a ztrát.

Tranzitní Saturn v nativním 7.domě
Tranzit Saturna v VII. domě bude testovat vaše blízké vztahy s jinými lidmi, které nyní mohou být zdrojem potíží, a vy budete muset vynaložit velkou námahu na jejich zvládnutí. Saturn vás bude nutit dodržovat dohody s nimi uzavřené, a pochopit, jaká je povaha vašich vztahů s jinými lidmi, co od nich očekáváte, a co oni od vás. Můžete mít nyní také podvědomý strach ze závazků, a proto se vám nemusí dařit nějaký vztah navázat nebo naopak potkáte někoho, kdo budí dojem jistoty, stability a prosperity. Při nepříznivé aspektaci jde často o období, kdy se manželství rozpadá. Soudní spory se nyní mohou vléci dlouhou dobu, a proto je rozumnější je vyřešit mimo soudní dvůr.

Tranzitní Uran v nativním 10.domě
Tranzit Urana X. domem často přináší radikální změnu v profesionálním životě, změnu povolání anebo konflikt s autoritami, protože se začnete cítit jimi utlačovaní. Při příznivé aspektaci přináší tento tranzit nečekané pracovní příležitosti a můžete mít nyní mnoho skvělých nápadů. Pokud se budete snažit udržet určitou situaci, aniž byste ji doopravdy chtěli, pak vás z obtížného místa mohou vyhnat různé nečekané události. Při disharmonické aspektaci může tento tranzit znamenat prudký pád z pozice moci a autority a může zasáhnout i vaše společenské postavení. Energie Urana jsou často společensky nepřijatelné, proto pozor na to, jakým způsobem nyní budete světu projevovat svou identitu, což může mít vliv na vaši pověst, či právě společenské postavení.

Tranzitní Neptun v nativním 9.domě
Tranzit Neptuna IX. domem ve vás probudí touhu splynout s něčím mnohem neobyčejnějším, než co vám obvykle nabízí každodenní život a můžete být nyní přitahováni k různým otázkám víry a stát se tak duchovním hledačem. Doslova se za vlastní víru, ať už politické, náboženské nebo filozofické povahy, můžete obětovat. Lákat vás mohou různé mystické a náboženské způsoby života, duchovní poutě, romantické cesty do ciziny a zámoří, kam se můžete snažit zmizet, kdykoliv to jen půjde. Budete toužit po dálkách, které uskutečníte fyzicky nebo jen duchovně. Při disharmonické aspektaci můžete ztratit sebedůvěru při styku se světem, mít utopické ideály či politické ideje, neuskutečněné cesty nebo můžete být velmi zklamáni z lidí, kterým jste naprosto věřili. Neptun zde může přivést na scestí a mimo realitu, k pseudonáboženskému užívání drog, nebo léčku nějakého zaručeně „duchovního rádce“.

Tranzitní Pluto v nativním 6.domě
S tranzitem Pluta VI. domem zaznamenáte hlubokou proměnu v oblasti práce, každodenních činností a vašeho zdraví. V pracovních činnostech budete velmi efektivní a budete tvrdě pracovat se schopností pronikat k podstatě věcí ale i se fyzicky přepínat. Může se z vás nyní stát až workoholik, což by nemuselo mít příznivý vliv na vaše zdraví a v nejhorším případě by mohlo dojít i ke zhroucení. Zdravotní potíže by pak byli základem vaší nejhlubší proměny a následné fyzické regenerace, obnovy. Nyní může také dojít k přehodnocení svého životního stylu a stravování. V pracovní oblasti vás mohou potkat velké změny, napětí i politika moci. Není proto vyloučená i úplná změna zaměstnání nebo povolání, a to i v případě, že se vám práci měnit nechce.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

25.1.2022
11:48h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Štír
12°40’
Vodnář
5°25’
LunaLuna:
Štír
12°39’
Štír
3°54’
MerkurMerkur:
Váhy
28°19’
Vodnář
0°49’
VenušeVenuše:
Střelec
29°27’
Kozoroh
11°23’
MarsMars:
Štír
3°33’
Kozoroh
0°39’
JupiterJupiter:
Vodnář
22°50’
Ryby
5°43’
SaturnSaturn:
Vodnář
7°23’
Vodnář
14°42’
UranUran:
Býk
12°47’
Býk
10°50’
NeptunNeptun:
Ryby
20°35’
Ryby
21°14’
PlutoPluto:
Kozoroh
24°31’
Kozoroh
26°44’
S.UzelS.Uzel:
Blíženci
2°33’
Býk
28°14’
Černá LunaLilith:
Blíženci
12°07’
Blíženci
21°10’
CheirónCheirón:
Beran
9°17’
Beran
9°02’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Lev
8°03’
Býk
29°04’
4. IC:
Váhy
18°41’
Rak
29°00’
7. DSC:
Vodnář
8°03’
Štír
29°04’
10. MC:
Beran
18°41’
Kozoroh
29°00’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
4
 
6
LunaLuna:
 
4
 
4
MerkurMerkur:
 
4
 
6
VenušeVenuše:
 
5
 
6
MarsMars:
 
4
 
5
JupiterJupiter:
 
7
 
8
SaturnSaturn:
 
6
 
7
UranUran:
 
10
 
10
NeptunNeptun:
 
9
 
9
PlutoPluto:
 
6
 
6
S.UzelS.Uzel:
 
11
 
11
Černá LunaLilith:
 
11
 
11
CheirónCheirón:
 
9
 
9

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Blíženci
13°22’
Ryby
29°02’
Slun./Luna:
Štír
12°40’
Střelec
19°40’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »