Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 9.domě
Tranzit Jupitera vlastním domem naznačuje expanzi ve vzdělávání, cestování, touhu po poznání smyslu vaší existence, dalekých a cizokrajných krajů, jejich lidí, života, vztahu k přírodě, jejich filosofie a náboženství. Nyní se budete učit názorové toleranci a liberálnosti ve věcech filosofie a náboženství, budete se učit respektovat svobodu názorů a pěstovat si v této oblasti snášenlivost. Může se vám naskytnout příležitost hodně cestovat, učit se nebo i učit druhé, buď formálně, nebo neformálně. Vaším zájmem spíše budou abstraktní a filozofická témata. Je to také vhodné období pro zveřejňování, vydavatelství a práci v masových komunikačních médiích. Pokud se ale budete domnívat, že je vám vše jasné, zejména při disharmonické aspektaci, tento tranzit vám dodá pouze aroganci a přesvědčení o vlastní neomylnosti. , což je hloupým pomarněním této energie.

Tranzitní Saturn v nativním 1.domě
Tranzit Saturna I. domem značí zvýšenou osobní zodpovědnost a novou fázi vnitřního růstu. Nyní můžete rovněž mnohého dosáhnout díky ctižádostivosti a pevnému odhodlání. Může vám však nyní chybět uvolněnost, a druhým se můžete jevit jako upjatí a odměření. Ke všemu budete přistupovat s přehnanou vážností a seriózností a ke světu vůbec můžete mít váhavý postoj s pocitem, že nové výzvy nezvládnete, přesto vás Saturn přinutí dělat, co bude třeba. Je to jen vlastní sebekritičnost, která vám brání v cestě. Tvrdou prací budete chtít světu ukázat, co umíte a dosáhnout společenského uznání. Pak vás čeká střízlivý a realistický přístup k životu a chytře se pustíte do nového. Budete důslední, vytrvalí, zodpovědní a spolehliví. Při disharmonické aspektaci se můžete své zodpovědnosti vyhýbat nebo vám budou kladeny životní překážky, chybět životní energie. Je to vhodné období pro jakýkoli druh psychoterapie, práci na sobě, rozvíjení své osobnosti. Není však dobré začínat dlouhodobé projekty.

Tranzitní Uran v nativním 4.domě
Tranzit Urana IV. domem předznamenává hlavní změny ve vašich nejosobnějších a nejintimnějších sférách včetně vašeho domova a rodiny, ve kterých budete mít potřebu naprosté svobody. Uran zde může přinést stísněnost duševního a citového života a pocit vydělenosti z rodiny, vlasti, vynořit se mohou problémy a napětí ve vašem soukromém životě, jež jste dosud neřešili. Není vyloučená náhlá změna ve vašem domácím prostředí nebo i ztráta bydliště, dobrovolné opuštění rodného domu a vydání se vlastní cestou. Někdy může dojít k odcizení rodičů či členů rodiny, v extrémních případech i k emigraci nebo třeba jen výměně bytu, stěhování, či změny bytového interiéru, nutné opravy domu, bytu. Při disharmonické aspektaci zaběhaný život může být ohrožen rozvodem, nehodou nebo dokonce něčí ztrátou.

Tranzitní Neptun v nativním 3.domě
Tranzit Neptuna III. domem výrazně ovlivní způsob, jakým budete jednat a komunikovat s vašim okolím. Nemusíte být nyní pro druhé příliš srozumitelní a může docházet k mnohým nedorozuměním a špatným pochopením, která by mohla narušit váš osobní život. Můžete hůře docházet k vlastním názorům a snaze vyjádřit se. Potíže se mohou vyskytnout i s pravdou a můžete se tak stát i obětí nepravdy. Během tohoto tranzitu můžete mít zvýšený zájem o spiritualitu, metafyziku, hudbu, fotografování či film, nebo se začnete vážně věnovat určitému ezoterickému směru, a to ve vztahu k vašemu osobnímu životu. Budete mít potřebu číst či poslouchat něco, co pozvedne vašeho ducha a umožní vám uniknout životním strastem. Neptun také výrazně pozvedne vaší fantazii, představivost, a někdy i duševní zmatek, to pokud nejste zatím připraveni zpracovat mimosmyslové vjemy.

Tranzitní Pluto v nativním 2.domě
S tranzitem Pluta II. domem projdou hlubokou proměnou vaše hodnoty. Pluto vás provede změnou vašeho postoje k penězům k nalezení vnitřního bohatství, a to často působením finančních krizí nebo závislostí na penězích a majetku. Nepříjemnou stránkou těchto změn je často omezení příjmů, kdy si budete muset vystačit jen s nepatrným rozpočtem nebo budete nuceni změnit zdroj svých příjmů. Pluto vás také může nutit utrácet nebo šetřit. Při disharmonické aspektaci není vyloučena chorobná honba za penězi, majetnickost či chamtivost a velká touha po kontrole v hmotných záležitostech. V takovém případě není vyloučen bankrot, vytunelování nebo ztráta majetku, kdy se budete muset očistit a začít nanovo, nebo také můžete vše hodit za hlavu a začít žít prostý život.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

19.8.2016
13:54h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Panna
26°10’
Lev
26°55’
LunaLuna:
Beran
10°34’
Ryby
11°20’
MerkurMerkur:
Váhy
7°20’
Panna
24°05’
VenušeVenuše:
Štír
9°34’
Panna
17°00’
MarsMars:
Kozoroh
20°22’
Střelec
7°21’
JupiterJupiter:
Ryby
16°44’
Panna
25°38’
SaturnSaturn:
Střelec
4°32’
Střelec
9°48’
UranUran:
Střelec
18°34’
Beran
24°20’
NeptunNeptun:
Kozoroh
3°02’
Ryby
11°00’
PlutoPluto:
Štír
5°42’
Kozoroh
15°16’
S.UzelS.Uzel:
Beran
21°58’
Panna
13°20’
Černá LunaLilith:
Blíženci
22°42’
Štír
10°01’
CheirónCheirón:
Blíženci
21°19’
Ryby
24°06’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Střelec
2°10’
Štír
21°16’
4. IC:
Ryby
26°53’
Ryby
10°37’
7. DSC:
Blíženci
2°10’
Býk
21°16’
10. MC:
Panna
26°53’
Panna
10°37’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
9
 
9
LunaLuna:
 
4
 
3
MerkurMerkur:
 
10
 
9
VenušeVenuše:
 
11
 
9
MarsMars:
 
2
 
1
JupiterJupiter:
 
3
 
9
SaturnSaturn:
 
1
 
1
UranUran:
 
1
 
4
NeptunNeptun:
 
1
 
3
PlutoPluto:
 
11
 
2
S.UzelS.Uzel:
 
4
 
9
Černá LunaLilith:
 
7
 
11
CheirónCheirón:
 
7
 
3

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Váhy
29°32’
Váhy
15°56’
Slun./Luna:
Rak
3°22’
Blíženci
4°07’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »