Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 6.domě
S tranzitem Jupitera VI. domem budete mít snahu pro sebe a pro druhé udělat co nejvíce, a tak si můžete na sebe brát příliš mnoho povinností, které ale budou sloužit k vašemu osobnímu růstu. Budete pyšní na své pracovní výsledky a budete disponovat velkou pracovní energií. Měla by se zvýšit vaše sebedůvěra, úspěch v práci a smysl pro fair play. Pokud byste právě práci hledali, měli byste mít štěstí jak na pracovní podmínky a prostředí, tak na spolupracovníky, ke kterým můžete více prociťovat svou citovou hloubku a vřelost. Práce by se teď pro vás měla stát velice naplňující a příjemná a můžete v ní nalézt svůj smysl. Je to skvělá konstelace, pokud se budete potřebovat ve svém povolání vzdělávat a zdokonalovat. Můžete se ale také stát téměř posedlí vlastní hygienou a zdravím a být ochotni držet jakoukoli dietu či praktikovat nejrůznější cvičení nebo léčebné techniky. Při disharmonické aspektaci můžete mít opačnou tendenci se přejídat, přibírat na váze a domnívat se, že víte nejlépe, jak by se měli problémy řešit.

Tranzitní Saturn v nativním 6.domě
Tranzit Saturna VI. domem je obdobím nesmírné zodpovědnosti a tvrdé práce, ze které můžete mít strach. Můžete nyní vnímat každodenní život a jeho rutinní záležitosti jako cosi tíživého a mimořádně náročného. Vaše zodpovědnost se vám chvíli může zdát až nesnesitelná a může vám být zatěžko vyhovět požadavkům zaměstnavatele, což může vést k problémům nejen s ním, ale i se spolupracovníky. Tísnit vás též může pocit, že i kdybyste pracovali sebelépe, stejně se vám nedostane přiměřeného uznání nebo odměny. Z dlouhodobého hlediska vám však efektivní práce přinese užitek. Pozor však na prudké tempo, které by se mohlo odrazit na vašem zdraví, o které se nyní Saturn chce více starat a pečovat. Někdy může značit nedostatek pracovních míst ve vašem oboru.

Tranzitní Uran v nativním 11.domě
Při tranzitu Urana XI. domem můžete cítit příbuznost s veškerým lidstvem, které můžete vnímat jako jednu velkou rodinu. Pravděpodobně budete nyní usilovat o dosažení společných cílů s lidmi, kteří mají podobnou vizi a ideály. Vaše vysoké ideály však mohou být poněkud nerealistické. Můžete být nyní přitahování lidmi, kteří jsou pro vás zdrojem nových zkušeností, ale i lidmi, kteří jsou poněkud výstřední, excentričtí. Na druhou stranu můžete chtít pracovat příliš nezávisle na to, abyste dobře fungovali jako součást týmu. Vaše cíle a plány, naděje a očekávání se mohou během krátké doby od základu měnit.

Tranzitní Neptun v nativním 9.domě
Tranzit Neptuna IX. domem ve vás probudí touhu splynout s něčím mnohem neobyčejnějším, než co vám obvykle nabízí každodenní život a můžete být nyní přitahováni k různým otázkám víry a stát se tak duchovním hledačem. Doslova se za vlastní víru, ať už politické, náboženské nebo filozofické povahy, můžete obětovat. Lákat vás mohou různé mystické a náboženské způsoby života, duchovní poutě, romantické cesty do ciziny a zámoří, kam se můžete snažit zmizet, kdykoliv to jen půjde. Budete toužit po dálkách, které uskutečníte fyzicky nebo jen duchovně. Při disharmonické aspektaci můžete ztratit sebedůvěru při styku se světem, mít utopické ideály či politické ideje, neuskutečněné cesty nebo můžete být velmi zklamáni z lidí, kterým jste naprosto věřili. Neptun zde může přivést na scestí a mimo realitu, k pseudonáboženskému užívání drog, nebo léčku nějakého zaručeně „duchovního rádce“.

Tranzitní Pluto v nativním 7.domě
Tranzit Pluta VII. domem bude mít za následek vaši silnou přitažlivost a ochotu navázat intenzivní a podmanivý vztah, pokud jej již nemáte. Pluto nyní ve vztahu vynese na povrch skryté destruktivní vlastnosti, nahlodává vzájemnou důvěru a pokouší se druhého ovládnout, přivlastnit či kontrolovat. I v takovém případně projdou vaše partnerské, manželské, ale i obchodní právní či nepřátelské vztahy hlubokou proměnou, případně i krizí a v nejhorším případě si Pluto může vyžádat naprosté zničení a ukončení takového vztahu v zájmu dalšího osobního vývoje obou partnerů. Tento tranzit může také znamenat několik „malých smrtí“ a následných znovuobnovení v dokonce pevnější a trvalejší podobě než předtím. Můžete se také ocitnout v situaci, kdy budete druhému pomáhat v jeho bolestných krizích a v období proměny, v depresích, traumatech, duševní nemoci a někdy dokonce i smrti. Není nyní vhodná doba pro uzavření manželství.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Váhy
20°13’
Štír
29°38’
LunaLuna:
Beran
20°13’
Váhy
1°13’
MerkurMerkur:
Štír
13°57’
Štír
11°46’
VenušeVenuše:
Štír
6°25’
Střelec
25°20’
MarsMars:
Váhy
6°15’
Štír
1°56’
JupiterJupiter:
Střelec
20°07’
Střelec
27°41’
SaturnSaturn:
Kozoroh
14°26’
Kozoroh
17°08’
UranUran:
Býk
5°11’
Býk
3°37’
NeptunNeptun:
Ryby
16°27’
Ryby
15°56’
PlutoPluto:
Kozoroh
20°39’
Kozoroh
21°14’
S.UzelS.Uzel:
Rak
12°25’
Rak
10°20’
Černá LunaLilith:
Ryby
18°11’
Ryby
22°36’
CheirónCheirón:
Beran
2°54’
Beran
1°37’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
20°21’
Štír
27°39’
4. IC:
Panna
22°42’
Ryby
19°47’
7. DSC:
Kozoroh
20°21’
Býk
27°39’
10. MC:
Ryby
22°42’
Panna
19°47’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
4
 
5
LunaLuna:
 
10
 
4
MerkurMerkur:
 
5
 
5
VenušeVenuše:
 
5
 
6
MarsMars:
 
4
 
5
JupiterJupiter:
 
6
 
6
SaturnSaturn:
 
6
 
6
UranUran:
 
11
 
11
NeptunNeptun:
 
9
 
9
PlutoPluto:
 
7
 
7
S.UzelS.Uzel:
 
12
 
12
Černá LunaLilith:
 
9
 
9
CheirónCheirón:
 
10
 
10

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Býk
21°31’
Váhy
23°43’
Slun./Luna:
Kozoroh
20°13’
Štír
0°25’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »