Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 6.domě
S tranzitem Jupitera VI. domem budete mít snahu pro sebe a pro druhé udělat co nejvíce, a tak si můžete na sebe brát příliš mnoho povinností, které ale budou sloužit k vašemu osobnímu růstu. Budete pyšní na své pracovní výsledky a budete disponovat velkou pracovní energií. Měla by se zvýšit vaše sebedůvěra, úspěch v práci a smysl pro fair play. Pokud byste právě práci hledali, měli byste mít štěstí jak na pracovní podmínky a prostředí, tak na spolupracovníky, ke kterým můžete více prociťovat svou citovou hloubku a vřelost. Práce by se teď pro vás měla stát velice naplňující a příjemná a můžete v ní nalézt svůj smysl. Je to skvělá konstelace, pokud se budete potřebovat ve svém povolání vzdělávat a zdokonalovat. Můžete se ale také stát téměř posedlí vlastní hygienou a zdravím a být ochotni držet jakoukoli dietu či praktikovat nejrůznější cvičení nebo léčebné techniky. Při disharmonické aspektaci můžete mít opačnou tendenci se přejídat, přibírat na váze a domnívat se, že víte nejlépe, jak by se měli problémy řešit.

Tranzitní Saturn v nativním 5.domě
Tranzit Saturna v V. domě odpočinku a zábavy nyní pravděpodobně moc zábavný nebude. Oblasti života tradičně spojované s tímto domem se teď pro vás mohou stát zátěží a budete se jim nyní muset věnovat. Může jít o zvýšenou zodpovědnost za děti, milostné vztahy mohou být dost komplikované, nebo můžete mít poměr s někým, kdo se k vám chová jako rodič nebo pro něj takovou roli můžete sehrát vy. Může se také stát, že se nyní jiným lidem z nějakého důvodu budete stranit. V tomto období neriskujte v oblasti spekulací, hazardních her či jiných podobných riskantních podnicích. Nyní by vám to zřejmě nevyšlo. Vaše tvořivá činnost bude mnohem disciplinovanější, než dříve. Cílem Saturna v tomto domě je lépe pochopit sám sebe skrze pečlivé a ukázněné jednání.

Tranzitní Uran v nativním 8.domě
Tranzit Urana VIII. domem může provázet jistá míra zvědavosti a experimentování v oblasti sexuality, touha proniknout hlouběji pod povrch věcí a vyzkoumat, jaké přírodní zákony ovlivňují lidský život. Váš zájem nyní může upoutat astrologie, psychologie, okultní nauky, magie, subjaderná fyzika nebo moderní chemie ale můžete být fascinováni smrtí a jejím významem. Ve spojitosti společně sdílených financí a zdrojů s manželem, obchodním partnerem nebo i v oblasti dědictví, daní, pojistek může docházet ke zvratům štěstěny a nenadálým výkyvům směrem nahoru i dolu. Určité fáze života se mohou uzavřít nenadále a nevratně, jakoby přes noc, kdy jedna kapitola života končí a další se otevírá. Nyní to není vhodná doba pro vyřizování půjček.

Tranzitní Neptun v nativním 7.domě
Tranzit Neptuna VII. domem se může vyznačovat velkou citlivostí, romantickou láskou a soucitným porozuměním či očekáváním věčné věrnosti a bezpodmínečné lásky ve vašich partnerských vztazích, ale i ve vztazích obchodních či nepřátelských. Můžete být nyní přitahováni k lidem, které budete litovat a při volbě partnera či komunikaci se stávajícím, budete nejspíše dosti naivní. Můžete si jednoduše namlouvat, že je všechno v pořádku, přestože tomu tak není a vnímat je skrze růžové brýle. Ne všichni partneři budou nyní důvěryhodní, i když mohou vytvářet pocit spřízněné duše. Při disharmonické aspektaci je možno očekávat rozčarování a zklamání či klamání a podvody vlastní nebo od druhých. Vyskytnout se také může závislost na partnerovi, nebo obráceně, může být nyní někdo velmi závislý na vás, či na něčem jiném, případně se partnerství může rovnou „vypařit“. Prověřený vztah v minulosti toto období pravděpodobně obstojí, pozor si jen dejte na typická nedorozumění, osobní oběti a nová obchodní partnerství.

Tranzitní Pluto v nativním 5.domě
Tranzit Pluta V. domem může způsobit vaši posedlost určitým typem tvořivosti a přinést vám velkou sexuální energii, magnetickou přitažlivost. Nejspíše také budete chtít zakusit veškerá potěšení, která život nabízí. Budete je prožívat velmi intenzivně a nic pro vás nebude tabu. Tento tranzit může také přinést hlubokou touhu po dítěti, která nemusí být naplněna. Milostné vztahy budou velmi hluboké, emocionálně intenzivní a můžete je pokládat za osudové. Při disharmonické aspektaci se vyvarujte hazardním hrám, nebezpečným milostným poměrům.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

16.2.2022
17:56h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Ryby
12°06’
Vodnář
27°59’
LunaLuna:
Ryby
12°06’
Lev
27°59’
MerkurMerkur:
Vodnář
19°03’
Vodnář
1°43’
VenušeVenuše:
Kozoroh
26°59’
Kozoroh
16°56’
MarsMars:
Kozoroh
27°21’
Kozoroh
16°57’
JupiterJupiter:
Ryby
14°16’
Ryby
10°54’
SaturnSaturn:
Vodnář
18°59’
Vodnář
17°21’
UranUran:
Býk
11°36’
Býk
11°11’
NeptunNeptun:
Ryby
22°27’
Ryby
21°57’
PlutoPluto:
Kozoroh
27°49’
Kozoroh
27°26’
S.UzelS.Uzel:
Býk
26°18’
Býk
27°03’
Černá LunaLilith:
Blíženci
25°11’
Blíženci
23°38’
CheirónCheirón:
Beran
10°37’
Beran
9°55’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Panna
21°40’
Panna
5°00’
4. IC:
Střelec
19°20’
Štír
27°21’
7. DSC:
Ryby
21°40’
Ryby
5°00’
10. MC:
Blíženci
19°20’
Býk
27°21’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
6
 
6
LunaLuna:
 
6
 
12
MerkurMerkur:
 
5
 
5
VenušeVenuše:
 
5
 
4
MarsMars:
 
5
 
4
JupiterJupiter:
 
6
 
6
SaturnSaturn:
 
5
 
5
UranUran:
 
8
 
8
NeptunNeptun:
 
7
 
7
PlutoPluto:
 
5
 
5
S.UzelS.Uzel:
 
9
 
9
Černá LunaLilith:
 
10
 
10
CheirónCheirón:
 
7
 
7

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Lev
5°30’
Rak
16°10’
Slun./Luna:
Ryby
12°06’
Býk
27°59’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »