Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 9.domě
Tranzit Jupitera vlastním domem naznačuje expanzi ve vzdělávání, cestování, touhu po poznání smyslu vaší existence, dalekých a cizokrajných krajů, jejich lidí, života, vztahu k přírodě, jejich filosofie a náboženství. Nyní se budete učit názorové toleranci a liberálnosti ve věcech filosofie a náboženství, budete se učit respektovat svobodu názorů a pěstovat si v této oblasti snášenlivost. Může se vám naskytnout příležitost hodně cestovat, učit se nebo i učit druhé, buď formálně, nebo neformálně. Vaším zájmem spíše budou abstraktní a filozofická témata. Je to také vhodné období pro zveřejňování, vydavatelství a práci v masových komunikačních médiích. Pokud se ale budete domnívat, že je vám vše jasné, zejména při disharmonické aspektaci, tento tranzit vám dodá pouze aroganci a přesvědčení o vlastní neomylnosti. , což je hloupým pomarněním této energie.

Tranzitní Saturn v nativním 8.domě
Při tranzitu Saturna VIII. domem se raději nespoléhejte na druhé, co se týče materiální podpory. Nejlepší by nyní bylo, kdybyste se nedostali do situace, ve které byste byli závislí na podpoře někoho jiného, protože by vám to mohlo přinést konflikty kvůli hodnotám druhých lidí. Nespoléhejte se tedy na druhé, co se týče materiální podpory. Nyní ani bankovní úvěr vám nemusí být schválen. Také se můžete setkat se smrtí ve vašem blízkém okolí nebo se svou smrtelností začnete zabývat a více o ní přemýšlet. Při disharmonické aspektaci můžete očekávat omezení vlastních zdrojů. Společné peníze a vlastnictví může přinést nesnáze a starosti. Saturn zde může blokovat uvolnění s důvěrou otevřít se druhému, což může přinést sexuální problémy. Strach z důvěrností a krizí.

Tranzitní Uran v nativním 11.domě
Při tranzitu Urana XI. domem můžete cítit příbuznost s veškerým lidstvem, které můžete vnímat jako jednu velkou rodinu. Pravděpodobně budete nyní usilovat o dosažení společných cílů s lidmi, kteří mají podobnou vizi a ideály. Vaše vysoké ideály však mohou být poněkud nerealistické. Můžete být nyní přitahování lidmi, kteří jsou pro vás zdrojem nových zkušeností, ale i lidmi, kteří jsou poněkud výstřední, excentričtí. Na druhou stranu můžete chtít pracovat příliš nezávisle na to, abyste dobře fungovali jako součást týmu. Vaše cíle a plány, naděje a očekávání se mohou během krátké doby od základu měnit.

Tranzitní Neptun v nativním 10.domě
Tranzit Neptuna X. domem zvyšuje sociální uvědomění a touhu po vysněném povolání. Můžete skvěle vycítit trendy doby a budoucí vývoj. Při příznivé aspektaci budete mít vysoké záměry a inspirace, které budou nejspíše sociálně, kulturně, mediálně nebo duchovně laděny. Můžete stále více a více usilovat o vyšší společenské postavení a přitom svým charitativním cítěním tyto záležitosti blokovat. Nejspíše nyní budete mít nerealistická očekávání od svého zaměstnání. Buďto budete mít přílišné ambice, nebo se vám nemusí dostat zaslouženého očekávání od svého postavení či profese. Disharmonicky aspektovaný Neptun přináší nejisté poměry, podvody a klamy, potíže i skandály v profesním či veřejném životě.

Tranzitní Pluto v nativním 8.domě
Tranzit Pluta VIII. domem ve vás vyvolá mocné duševní síly, hluboký zájem o téma smrti, znovuzrození, a to v symbolickém i doslovném smyslu, kdy případná smrt ve vašem okolí vás významně ovlivní. Budete mít nutkavou potřebu zkoumat tajemství na druhé straně života a můžete při tom objevit různé kostlivce v rodinné truhle, protože teď nenecháte kamen na kameni. Bude vás přitahovat vše zakázané, tabu a pravděpodobně prožijete převratné prožitky moci a bezmoci i v oblasti sexuality. Krize a zlomy můžete považovat za příležitost obnovy. Pravděpodobně vás bude fascinovat korporátní svět a hlubokou proměnou mohou dojít i společně sdílené finance a zdroje. Nyní není vhodná doba na půjčky. Při velmi disharmonické aspektaci se můžete setkat s duševní, tělesnou nebo sexuální závislosti, bezmocí, zneužití moci, primitivním chtíčem či sadistickými nebo nevědomě sebe ničícími tendencemi, riskantními situacemi či dokonce můžete uniknout jen o vlásek vlastní smrti, navrátivší se zcela proměněn.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

13.3.2021
11:21h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Beran
0°00’
Ryby
23°03’
LunaLuna:
Blíženci
16°40’
Ryby
23°03’
MerkurMerkur:
Ryby
6°11’
Vodnář
26°45’
VenušeVenuše:
Ryby
28°30’
Ryby
19°49’
MarsMars:
Blíženci
9°32’
Blíženci
5°25’
JupiterJupiter:
Vodnář
20°52’
Vodnář
19°22’
SaturnSaturn:
Vodnář
10°23’
Vodnář
9°44’
UranUran:
Býk
8°25’
Býk
8°06’
NeptunNeptun:
Ryby
20°59’
Ryby
20°43’
PlutoPluto:
Kozoroh
26°27’
Kozoroh
26°19’
S.UzelS.Uzel:
Blíženci
14°42’
Blíženci
15°04’
Černá LunaLilith:
Býk
16°41’
Býk
15°55’
CheirónCheirón:
Beran
8°20’
Beran
7°55’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Rak
7°17’
Rak
10°32’
4. IC:
Panna
5°14’
Panna
9°22’
7. DSC:
Kozoroh
7°17’
Kozoroh
10°32’
10. MC:
Ryby
5°14’
Ryby
9°22’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
10
 
10
LunaLuna:
 
12
 
10
MerkurMerkur:
 
10
 
9
VenušeVenuše:
 
10
 
10
MarsMars:
 
12
 
12
JupiterJupiter:
 
9
 
9
SaturnSaturn:
 
8
 
8
UranUran:
 
11
 
11
NeptunNeptun:
 
10
 
10
PlutoPluto:
 
8
 
8
S.UzelS.Uzel:
 
12
 
12
Černá LunaLilith:
 
11
 
11
CheirónCheirón:
 
10
 
10

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Býk
6°15’
Býk
9°57’
Slun./Luna:
Býk
8°20’
Ryby
23°03’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »