Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 5.domě
Tranzit Jupitera V. domem vám přispěje k radosti ze života, z lásky, tvořivosti a umění. Zde Jupiter přináší maximální rozvoj a rozkvět ve všech záležitostech této životní oblasti, tedy schopnost samostatně jednat, samostatně podnikat, kreativním a tvůrčím způsobem se vyjádřit – hudbou, uměním, sportem, ale i sexualitou. Vaše zážitky mohou být rozšířeny i o milostné vztahy. Můžete potkat osoby z úplně jiného prostředí či z jiné země. Budete nejspíše tíhnout k intenzivnímu společenskému životu a jeho radovánkám, jako jsou různé rauty, recepce či neformální setkání s přáteli a známými při různých příležitostech. Při disharmonické aspektaci můžete předvádět svou rozmařilost, velkohubost, potřebu vyvyšovat se nad ostatní a okázale předvádět své úspěchy. Při silném poškození si dejte pozor na hazardní hry, falešné hráče, spekulanty a podvodníky. Svoboda sebevyjádření se, zvýšené sebevědomí a sebedůvěra, tvořivá činnost, probuzení dřímajících uměleckých schopností, zlepšený vztah k potomkům, ba i hrdost na ně.

Tranzitní Saturn v nativním 7.domě
Tranzit Saturna v VII. domě bude testovat vaše blízké vztahy s jinými lidmi, které nyní mohou být zdrojem potíží, a vy budete muset vynaložit velkou námahu na jejich zvládnutí. Saturn vás bude nutit dodržovat dohody s nimi uzavřené, a pochopit, jaká je povaha vašich vztahů s jinými lidmi, co od nich očekáváte, a co oni od vás. Můžete mít nyní také podvědomý strach ze závazků, a proto se vám nemusí dařit nějaký vztah navázat nebo naopak potkáte někoho, kdo budí dojem jistoty, stability a prosperity. Při nepříznivé aspektaci jde často o období, kdy se manželství rozpadá. Soudní spory se nyní mohou vléci dlouhou dobu, a proto je rozumnější je vyřešit mimo soudní dvůr.

Tranzitní Uran v nativním 12.domě
Tranzit Urana XII. domem často přináší vnitřní touhu po svobodě a nevědomě můžete být v opozici vůči věcem, s nimiž navenek souhlasíte. A tak si můžete připadat jako v zajetí a spalovat vás vnitřní plamen vzpoury. Svobodu si můžete dopřávat jen tajně. K vnějším projevům tohoto tranzitu patří náhlé události, které bývají důsledkem minulých činů, nevědomé nutkání a nutkavé chování, potíže s institucemi, nečekané odhalení tajemství a skrytých věcí, náhlé činy jiných osob namířené proti vám. Nyní můžete také projevit zájem o parapsychologii nebo spiritualismus nebo o práci v nějaké „zákulisní“ skupině, instituci neobvyklého zaměření. Důležité pro vás bude čas od času se uchýlit do ústraní, ať dobrovolně nebo nedobrovolně prostřednictvím nějaké nemoci či nehody.

Tranzitní Neptun v nativním 11.domě
Tranzit Neptuna XI. domem bude nyní podněcovat vaše altruistické jednání, které nemusí sledovat žádné další egoistické cíle. Neptun vás může natolik pohltit touhou po splynutí s nějakou skupinou, či vašimi ideály, přáními a plány. Vaše přátelství mohou nyní být plná pochopení, vznešená, idealizovaná, či obětavá. Důležitost nabude přátelství ducha, spříznění duší v kruhu přátel. Můžete se stát součástí nějaké skupiny podporující humanitární a sociální cíle. Při disharmonické aspektaci však s idealizovaným přátelstvím může jít ruku v ruce naivita, využívání a klam. Můžete být vtaženi do špatné společnosti, pochybných spolků, případně můžete být svými přáteli oklamáni, zrazeni či podvedeni. Zklamání může přijít i s vašimi nadějemi a plány, které se nejspíše rozplynou a nepodaří seje uskutečnit.

Tranzitní Pluto v nativním 9.domě
Tranzit Pluta IX. domem předznamenává hluboké zrání a bude nyní vážnou výzvou k hledání hlubšího smyslu lidské existence a svého místa ve světě a na cestě za pravdou se nezastavíte před ničím. Vaše duchovní zájmy mohou nyní mít obsedantní a fanatickou povahu. Můžete proto cestovat na lákavá místa, kde v minulosti došlo k nějakým katastrofám, či začnete studovat psychologii, prehistorii, archeologii nebo třeba astrologii či jiné vědy. Budete nenasytní při hledání odpovědí na světonázorové otázky a zákonů, jimiž se řídí život či celé Univerzum. Můžete nyní nějakým způsobem bojovat o své hlubší pravdy a zapojit se do určité skupiny nebo hnutí mající za cíl změnu společnosti. Vaše filosofie však dříve či později projde zatěžkávací zkouškou, přičemž není zaručeno, že obstojíte. Vaše filosofie nebo náboženství vás mohou zklamat či zradit a víra se zhroutit, než se vzchopíte a vytvoříte si novou. Hlubokou proměnu ve vás mohou vyvolat vysokoškolská nebo jiná vyšší studia či daleké cesty. Při disharmonické aspektaci může jít o náboženské zneužití moci, duševní závislosti, ničivé formy sexuální magie, černé mše, satanismus a jiné.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x
Tranzity

4.7.2016
13:00h

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Rak
27°40’
Rak
12°53’
LunaLuna:
Kozoroh
27°39’
Rak
12°52’
MerkurMerkur:
Lev
11°33’
Rak
9°37’
VenušeVenuše:
Lev
9°29’
Rak
20°26’
MarsMars:
Štír
25°39’
Štír
23°11’
JupiterJupiter:
Panna
19°57’
Panna
17°33’
SaturnSaturn:
Střelec
10°15’
Střelec
10°59’
UranUran:
Beran
24°28’
Beran
24°14’
NeptunNeptun:
Ryby
11°42’
Ryby
11°55’
PlutoPluto:
Kozoroh
15°54’
Kozoroh
16°17’
S.UzelS.Uzel:
Panna
14°58’
Panna
15°47’
Černá LunaLilith:
Štír
6°36’
Štír
4°53’
CheirónCheirón:
Ryby
25°01’
Ryby
25°13’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Býk
22°21’
Váhy
8°49’
4. IC:
Rak
24°39’
Kozoroh
11°18’
7. DSC:
Štír
22°21’
Beran
8°49’
10. MC:
Kozoroh
24°39’
Rak
11°18’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
4
 
3
LunaLuna:
 
10
 
3
MerkurMerkur:
 
4
 
3
VenušeVenuše:
 
4
 
3
MarsMars:
 
7
 
7
JupiterJupiter:
 
5
 
5
SaturnSaturn:
 
7
 
7
UranUran:
 
12
 
12
NeptunNeptun:
 
11
 
11
PlutoPluto:
 
9
 
9
S.UzelS.Uzel:
 
5
 
5
Černá LunaLilith:
 
6
 
6
CheirónCheirón:
 
12
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
23°30’
Lev
25°04’
Slun./Luna:
Váhy
27°40’
Rak
12°53’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »