Tranzitní horoskop

Nativ - Den narození
Čas
:
Město


Tranzity - ke dni
Čas
:
Město

Systém domů

Výklad tranzitních planet v nativních domech
Autorkou výkladů je Pavella (Vesmírná astrologie)Tranzitní Jupiter v nativním 8.domě
Příznivě aspektovaný tranzitující Jupiter VIII. domem může znamenat doslovně expanzi prostřednictvím peněz druhých lidí. Může znamenat finančně výhodné manželství, dobré obchodní partnery, dědictví, nebo přátelství například s daňovým inspektorem. Nyní se můžete spolehnout na svůj úsudek ve finančních a burzovních záležitostech a úspěšně používat své intuice při vlastním podnikání nebo při sledování vývoje různých událostí. Na duchovnější rovině můžete usilovat o rozšíření svého obzoru a nalezení smyslu života pomocí toho, co vlastníte, v co věříte a co ostatní lidé pokládají za hodnotné. Můžete hledat smysl v tom, co je skryté, tabu nebo obklopené tajemstvím. Životní krize budete nyní posuzovat s nadhledem a pochopením. Sexualitu nyní můžete vnímat jako symbolický způsob, jak dosáhnout duchovních dimenzí. Při disharmonické aspektaci však můžete toužit po stále nových dobrodružstvích a mít přehnaná očekávání, co se týče sexuálního života. Z materiálního hlediska je zde nebezpečí finančních problémů a ztrát.

Tranzitní Saturn v nativním 9.domě
Tranzit Saturna IX. domem bude mít za důsledek ustálení vašich životních postojů a názorů. Budete chápat pravidla her, jež hrajete a které se snažíte hrát co nejchytřeji. Bude vrcholit vaše sebepoznání i pochopení, jak žijete svůj život. Nedomnívejte se však, že jste dosáhli naprostého pochopení, jinak by vás Saturn začal znovu omezovat a dal vám najevo, že jste „mimo“. Buďte otevření vůči novým poznatkům o sobě i o světě. To, co se nyní naučíte, vám bude k nesmírnému prospěchu. Jde o dobrý tranzit pro lidi, které zaměstnává právo či politika, pro učitele či kazatele. Při disharmonické aspektaci se můžete stát velmi přísní, kritičtí s velmi strohou morálkou. Krize víry.

Tranzitní Uran v nativním 12.domě
Tranzit Urana XII. domem často přináší vnitřní touhu po svobodě a nevědomě můžete být v opozici vůči věcem, s nimiž navenek souhlasíte. A tak si můžete připadat jako v zajetí a spalovat vás vnitřní plamen vzpoury. Svobodu si můžete dopřávat jen tajně. K vnějším projevům tohoto tranzitu patří náhlé události, které bývají důsledkem minulých činů, nevědomé nutkání a nutkavé chování, potíže s institucemi, nečekané odhalení tajemství a skrytých věcí, náhlé činy jiných osob namířené proti vám. Nyní můžete také projevit zájem o parapsychologii nebo spiritualismus nebo o práci v nějaké „zákulisní“ skupině, instituci neobvyklého zaměření. Důležité pro vás bude čas od času se uchýlit do ústraní, ať dobrovolně nebo nedobrovolně prostřednictvím nějaké nemoci či nehody.

Tranzitní Neptun v nativním 12.domě
Tranzit Neptuna XII. domem vás nenápadně povede k zabývání se duchovními rozměry života a odkloní vás od povrchní maškarády vašeho života. Bude to období hloubavého přemýšlení a zabývání se svým nejhlubším nitrem. Pravděpodobné je, že budete chtít uniknout před rušným životem, tvrdou realitou a v klidu rozjímat nad sebou a svým životem. Můžete mít nyní vynikající vhledy, bujné snění, porozumění pro utrpení celého světa a můžete soucítit s oběťmi společnosti. Začnou vás nejspíše více zajímat esoterní a okultní nauky. Vaše hranice mezi vlastním já a druhými mohou však být velmi slabé a můžete být poháněni stát se spasiteli celého světa. Tento tranzit může probudit i skryté senzibilní schopnosti, pokud je máte. Při disharmonické aspektaci můžete mít silné únikové sklony prostřednictvím alkoholu, léků nebo návykových látek, propadnout depresi, pocitům beznaděje či prázdnoty. Pokud je to váš případ, začněte se zabývat duchovními rozměry života.

Tranzitní Pluto v nativním 10.domě
S tranzitem Pluta X. domem budete usilovat o úspěch a seberealizaci. Budete nyní ochotni dát vše svému povolání, budete velmi angažovaní a mít snahu hlouběji proniknout do smyslu vašeho postavení ve veřejném světě. Pokud vám nechybí sebedůvěra, máte příležitost k velkému úspěchu, a můžete tíhnout k vlivným pozicím. Čím výše vystoupáte, tím hrozí i nebezpečí nesprávného nasazení svého vlivu a energie. Pokud ale nevíte, co vlastně chcete, zřejmě změníte směr nebo se dokonce ze společenského života zcela stáhnete. Při disharmonické aspektaci či špatně užitých energií, se můžete setkat s nemilosrdným chováním perzekucí, manipulací, vydíráním, špinavými obchody, ztrátou postavení či zaměstnání, veřejným skandálem. Můžete se nyní střetnout i s dominantním rodičem či jinou autoritativní postavou.
Tranzitní horoskop
Posunout tranzity v čase:

x

Planeta
Nativní
Tranzitní
SlunceSlunce:
Štír
7°54’
Štír
4°24’
LunaLuna:
Střelec
23°56’
Štír
4°24’
MerkurMerkur:
Štír
27°38’
Štír
26°51’
VenušeVenuše:
Štír
28°30’
Štír
24°09’
MarsMars:
Váhy
17°47’
Váhy
15°30’
JupiterJupiter:
Střelec
23°17’
Střelec
22°37’
SaturnSaturn:
Kozoroh
15°24’
Kozoroh
15°10’
UranUran:
Býk
4°28’
Býk
4°36’
NeptunNeptun:
Ryby
16°07’
Ryby
16°10’
PlutoPluto:
Kozoroh
20°49’
Kozoroh
20°47’
S.UzelS.Uzel:
Rak
11°29’
Rak
11°40’
Černá LunaLilith:
Ryby
20°10’
Ryby
19°47’
CheirónCheirón:
Beran
2°12’
Beran
2°20’
Domy:
Nativní
Tranzitní
1. ASC:
Býk
10°16’
Váhy
10°50’
4. IC:
Rak
17°50’
Kozoroh
13°55’
7. DSC:
Štír
10°16’
Beran
10°50’
10. MC:
Kozoroh
17°50’
Rak
13°55’


Další postavení planet
Planety v nativních domech
 
Nativní planeta
Tranzitní planeta
SlunceSlunce:
 
6
 
6
LunaLuna:
 
8
 
6
MerkurMerkur:
 
7
 
7
VenušeVenuše:
 
7
 
7
MarsMars:
 
6
 
6
JupiterJupiter:
 
8
 
8
SaturnSaturn:
 
9
 
9
UranUran:
 
12
 
12
NeptunNeptun:
 
12
 
12
PlutoPluto:
 
10
 
10
S.UzelS.Uzel:
 
3
 
3
Černá LunaLilith:
 
12
 
12
CheirónCheirón:
 
12
 
12

Midpoint:
Nativní
Tranzitní
ASC/MC:
Ryby
14°03’
Lev
27°23’
Slun./Luna:
Střelec
0°55’
Štír
4°24’


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »