Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Beranu - Luna v Blížencích

Slunce v Beranu + Luna v Blížencích


Charakteristika

Toto spojení je jedno z nejupovídanějších v celém zvěrokruhu. Musíte se naučit nechávat si věci pro sebe alespoň do té doby, než si uděláte vlastní názor, což pro vás ne- ní zrovna snadné. Soustředění není vaší silnou stránkou a zřejmě si myslíte, že když se posadíte a o všem si popovídáte, bude okamžitě všechno jasné a hned budete vědět, co máte dělat. Jenže to nějak nefunguje. Nejlepší cestou k úspěchu pro vás bude naučit se zachovávat tajemství a procvičovat se v tomto umění; klidně se ukryjte se svými problémy do koutku a vyřešte si je sami, než do nich zasvětíte ostatní. A když už hovoříme o ostatních, nesmírně vás zajímají podrobnosti ze života jiných a tuze rádi je se všemi probíráte.

Máte vytříbený smysl pro novinky, který ovšem nemusí být příliš příjemný vašim přátelům, kteří chtějí uchovat určité věci pod pokličkou. To vše se dá vydržet, dokud někomu neublížíte, ale vy máte pravděpodobně pěkně ostrý jazýček navzdory svým dobrým úmyslům a své vtípky a poznámky dokážete opatřit ostrými hroty, takže tnou do živého. Dejte si pozor, aby se z nich nestal bumerang.

Se svým bystrým rozumem, lehkostí v projevu a zálibou v dramatu, novinkách a romantice byste si samozřejmě měli vybrat povolání v následujících oborech: spisovatel, řečník, herec, reklamní agent -kdokoli, kdo pracuje s psaným nebo mluveným slovem. Dychtíte po postavení vedoucího pracovníka, ale to není zrovna vaše doména. Máte dosti bystrý obchodní mozek, který by vám ve světě slov měl vydobýt vysoké odměny za cokoli, co vytvoříte, přestože občas panikaříte při vytváření vlastního názoru (což by vás jako vedoucího pracovníka brzdilo), nemáte problémy s utvářením vlastního názoru na to, jakou máte hodnotu v dolarech a centech, a s jejich získáváním.

Nejste zrovna taktní, ale dokážete získat, co chcete, s pomocí rychlého sledu argumentů, logiky a důvodů pro a proti - znáte všechny odpovědi a víte rovněž, jak je použít ve vlastní prospěch. Svým mluvením (a psaním) si otevřete cestu do celého světa a získáte spoustu přátel, kteří budou obdivovat vaši pohotovost, rychlost, vtip a pochopení, které dokážete tak pohotově vyjádřit. I když nejste nijak pilný student, jste, nebo vypadáte jako nejinformovanější člověk v širém okolí, protože si rychle všímáte věcí a shromažďujete vědomosti a v adekvátních chvílích je dokážete prezentovat. Kdybyste tyto duševní schopnosti využili k soustředěnému studiu, neexistuje v intelektuální oblasti nic, co byste nedokázali, ale neklid vás pravděpodobně odvede od knih a systematického studia a velice brzy vás uvrhne do aktivního života.

Měli byste se snažit překonat jistou povrchnost v rozumových i citových záležitostech, protože pokud Venuše nebo Merkur nebo obě planety zároveň nejsou v Býku, budete se pravděpodobně jevit v obou sférách jako poněkud nestálí. V mužském horoskopu je pravděpodobně naznačeno buď několik manželství, nebo vůbec žádné. Zřídkakdy zde najdeme jen jedno manželství (pokud Venuše není v Býku). Horoskop naznačuje chytrou a vtipnou ženu a hodně zábavy a štěstí díky ženám.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »