Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna ve Lvu

Slunce v Blížencích + Luna ve Lvu


Charakteristika

Zdánlivě bezstarostná povaha skrývá značnou míru rozumného uvažování, stejně jako zdánlivá nestálost v milostném životě skrývá hlubokou loajalitu a věrnost. Cestou ke stálosti v lásce projdete velkou nerozhodností, kolísáním a pravděpodobně hlasitým lamentováním nad problémy, které máte s rozhodováním. Ale až se rozhodnete a uzavřete sňatek, vytrváte.

Máte bystrý a rychlý rozum, pohotově chápete fakta i lidi. Jste velmi vytrvalí a dokážete zvládnout všechno, k čemu se rozhodnete. V mládí jste tak společenští, že možná nevěnujete příliš velkou pozornost studiu, v němž jste povrchní a dosahujete úspěchů spíše díky rychlosti než díky píli. Ale s přibývajícím věkem zvážníte a pravděpodobně budete dál studovat a učit se celý život.

Láska je pro vás nesmírně důležitá a dali byste cokoli na světě za to, abyste byli obklopeni mírem, jistotou a přízní. Nenávidíte rozepře, a přestože byste nedovolili, aby vás někdo využíval, budete zachovávat klid zbraní dlouhou dobu, dokonce i za dosti nepříznivých okolností. V rozrušení dokážete projevit velký temperament a velice jasně říci svůj názor. Jste vřelí, otevření, díky veselé povaze a vtipné řeči jste oblíbení a společensky vyhledávaní. To z vás může učinit společenského nebo politického vůdce, protože dokážete využít svou oblíbenost k praktickým účelům.

S tímto postavením je spojeno značné štěstí v životě a s určitými aspekty jste chráněni před nedostatkem a starostmi - přestože tato ochrana vás nezbaví soužení, protože vaše veselá povaha skrývá poněkud hloubavého ducha a vy velice jasně vidíte bolesti světa i své vlastní; někdy až příliš jasně. Jste požehnáni výraznou osobností a rozumem a měli byste bojovat proti skleslým stavům, do nichž upadáte, protože to je zbytečné. Máte štěstí, a pokud konstruktivně využijete svou energii, můžete díky svým schopnostem a oblíbenosti v životě hodně dokázat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »