Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Střelci - Luna ve Štíru

Slunce ve Střelci + Luna ve Štíru


Charakteristika

Máte značný temperament, nezávislost a váš život se díky tomu rychle vyvíjí. Hájíte sami sebe a trváte na tom, aby vaše sebejistota dostala šanci. Celý život víte, co chcete, a tak či onak se to snažíte získat. Máte subtilní a filozofický názor na život. Rychle a inteligentně pracujete, máte bystrý smysl pro vlastní individualitu a význam i pro práva a privilegia druhých.

Nekritizujete své přátele, a přestože se nedokážete ubránit pocitům souhlasu nebo nesouhlasu, věříte ve filozofii „žít a nechat žít". Ve věcech pravdy a lži jste trochu přísní a strozí, ale přesto postrádáte (naštěstí!) misionářského ducha, a lidé v problémech ve vás nacházejí ochotného posluchače. Jste citliví, rezervovaní a váháte s projevy sympatií, ale základní zájem tu je a vy ho dáváte najevo svým osobitým způsobem. V záležitostech intelektu jste dobrý student - intuitivní, důkladný, prozíravý, provádíte syntézu znalostí a získáváte tak nové a neobvyklé kombinace. Máte bystrý smysl pro vtip, snadno se rozesmějete a jste velmi dobrý společník; když zrovna nepodléháte jedné ze svých filozofických nebo ponurých nálad.

Citově kombinujete vášeň romantika se zdravým rozumem filozofa, takže dodáváte romantice na hodnověrnosti a filozofii na romantice. Jste od přírody trochu nervózní, ale přísná sebekázeň, vyrovnanost a ovládání tuto nervozitu drží na uzdě a proměňuje ji v hnací sílu a soustředění záměrů, takže díky silné vůli se dostanete daleko. Berete vážně své povinnosti a navzdory bystrému smyslu pro humor plně uznáváte vážnost a závažnost života.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »