Slunce v Panně + Luna v Beranu


Charakteristika

Nemáte zdaleka takovou sebedůvěru, jakou působíte navenek; přestože se totiž projevujete jako dynamická a vůdčí osobnost, máte v sobě značnou dávku plachosti. Pokud se nějak vypracujete do autoritativního postavení, budou ve vašem konání trhliny, které budou v rozporu s tím, co říkáte. Máte v sobě zakódovanou značnou nestálost a rozporuplnost, protože vaše morální odvaha, která je skutečně velká, nepřistupuje příliš pohotově k činům; když vyjádříte ušlechtilé ideje, máte problémy s jejich uskutečňováním. Pokud se dokážete naučit brát věci za jiný konec - nejdřív jednat a teprve pak o tom mluvit - dokážete více a vybudujete pevnější základy.

Máte výborné myšlení, spíše kritické a analytické než tvůrčí a dokážete ovládat okolí pouhou silou vůle. Jste silně ambiciózní a trváte na tom, že budete vládnout - celá vaše citovost je vlastně polarizována směrem k sebechvále, takže v mezilidských vztazích se jevíte trochu chladně. V žádném případě nejste ideálním milencem, protože láska jako taková pro vás mnoho neznamená, a pokud se oženíte, bude to pravděpodobně spíše z rozumu než z opravdové lásky. Dokonce i když projevujete vášeň, je podivná - můžete v sobě mít jistou tvrdost nebo krutost, která bude ubližovat těm, které milujete, protože city druhých si ani neuvědomujete, ani vás nezajímají.

Důležité jsou pro vás hlavně ideje a jemnější odstíny citů jsou pro vás pravděpodobně ztracené. To propůjčuje vaší povaze neosobnost a objektivitu, která vám dodává nesmírnou hnací sílu.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »