Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Štíru - Luna v Blížencích

Slunce ve Štíru + Luna v Blížencích


Charakteristika

Máte působivou osobnost s citem pro lidi, což vám přináší nesmírnou oblíbenost. Jistá rezervovanost propůjčuje půvab vašemu překvapivě výmluvnému a výřečnému způsobu vyjadřování. Máte bystrý smysl pro humor, milujete dobré příběhy a jste výtečný vypravěč. Budíte dojem velké rozhodnosti a jen vy sami pravděpodobně víte, jak jste uvnitř často nerozhodní a váhaví ve chvíli, kdy se zdáte velmi sebejistí. Pravděpodobně zameškáte řadu příležitostí tím, že se nedokážete včas rozhodnout, a dostanete se do problémů v důsledku svého dobráctví ve vztahu k lidem.

Jste chytří, rychlí a snadno se cokoliv učíte. Máte koníčky, které mohou být dosti komplikované a zabírat vám hodně času, protože jedna práce, jeden zájem nebo jeden milenec vás zřejmě zaujmout nestačí. To vám vynáší velkou oblíbenost u druhého pohlaví, kterému se líbí vaše kombinace vášně a lhostejnosti, romantismu a cynismu; nejste ovšem příliš opravdoví v milostných záležitostech, které stojí v jedné řadě s ostatními koníčky.

Ve všem především potřebujete schopnost soustředit se a sjednotit své záměry, protože život je pro vás tak či onak dosti snadný. Buď máte štěstí a věci k vám přicházejí samy od sebe, nebo jste bezstarostní a je vám to jedno. Vnitřní hnací síla k úspěchu vám chybí a spíše proplouváte životem, bavíte se tím, co vidíte, a dokážete se rychle přizpůsobovat novým okolnostem. Své požadavky přizpůsobujete svým dispozicím. Vaše cíle a touhy pro vás nejsou příliš důležité, neboť především toužíte po pohodlí - a toto pohodlí není až tak těžké uspokojit. Velmi snadno se s vámi vychází, dokud se nikdo neplete do vašich záležitostí, ale dokážete být pěkně tvrdohlaví, pokud si myslíte, že se vás někdo snaží ovládat. Je zde rys jisté perverznosti a dokážete udělat problém z věci, na které vám ve skutečnosti nezáleží, a to jen proto, abyste ukázali, že se nenecháte využívat.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »