Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna ve Vodnáři

Slunce ve Vahách + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Jste romantik pro romantiku. Něžnost a láska jsou nejen tělesnou potřebou, nýbrž nabývají rozměrů filozofie, víry, záštity. Vyzařujete jakousi křehkost a zvláštní kouzlo, které k vám přitahuje druhé pohlaví, a přestože ve vaší lásce není nic abstraktního nebo teoretického, povznášíte své city na ideály. Podtext dobrého vkusu a vychování propůjčuje legálnost i vašim extrémním počinům a pozvedá vás z čistě smyslné roviny do vyšších sfér, které si žádá vaše smýšlení.

I když jste zdánlivě bezstarostní, skrývá se pod vaší prostořekostí hloubavost nad vážností života. Uvědomujete si žal i tragično a dokonce si celou záležitost domýšlíte do konce, u sebe, u svých přátel, i tam, kde pro to neexistuje žádný nebo jen malý důvod. Jste rozený dramatik a nic nemilujete více, než spřádat příběhy zhrzených lásek, zmařených citů, ztracené důvěry a podobně. Mezitím onen litovaný chudák vede pravděpodobně spíše spokojený a obyčejný život s manželkou či manželem po boku a vůbec si není vědom žádného utrpení, do něhož jste ho uvrhli. Necháváte se unést bujnou fantazií a to vás může dovést až k tomu, že z pavučiny svých snů upředete poněkud zmatenou realitu.

Jste v hloubi svého srdce umělcem, a pokud se objeví silný intelektuální impulz, dosáhnete díky své romantické fantazii hodně, v tvůrčí literatuře nebo v některém uměleckém oboru.

Toto je dobré postavení pro štěstí v životě, ale nikoli pro dynamičnost nebo ctižádostivost. Jste chráněni a všeho se vám jaksi snadno dostává. Můžete mít také mimořádné štěstí a dobrý sňatek.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »