Slunce v Kozorohu + Luna ve Lvu


Charakteristika

Toto je jedna z kombinací pro veřejnou autoritu. Máte silnou a vitální povahu schopnou velké oblíbenosti a úspěchu v praktickém světě, buď díky obchodu, umění, nebo veřejnému životu. S určitými aspekty jsou tyto dobré předpoklady značně narušovány v důsledku nesprávného zaměření vášnivé povahy. Jisté sveřepé nadšení pro romantiku způsobuje potíže a je třeba proti němu bojovat, pokud nemá pohltit celou vaši osobnost.

Vaše silná osobnost se schopností získávat si přátele stejně mezi mocnými lidmi jako mezi podřízenými vám umožňuje dostat se do vlivného a mocného postavení. Vaše vnitřní hnací síla je soustředěna na neporazitelnou vůli, vaše netrpělivost je držena na uzdě účelnými prostředky. Víte, jak být agresivní a diplomatičtí v pravou chvíli a pravým způsobem, máte v sobě onu rezervovanost a povznesenost, která vám dodává zdání důležitosti možná ještě předtím, než skutečně budete důležití. Věříte si a svou víru přenášíte i na ostatní, nehledáte ospravedlnění, spíše seberealizaci, a jelikož pro vás světské statky a světská autorita hodně znamenají, hledáte uplatnění v příslušných oblastech.

Jste materialista. Abstrakce, filozofie, fantazie vás příliš nepřitahují. Jste věrní spíše jednotlivcům než idejím a hlavní jste samozřejmě vy sami. Jste upřímní, ale schopní změnit názor, pokud to velí taktika. Citově jste vášniví, ale nikoli srdeční. Vaše vášeň je jaksi lhostejná a neosobní, jako byste si ji mohli vzít a zase ji odložit.

Jste štíhlí a vypadáte hladově, protože vaše duševní a tělesná energie vás udržuje v neustálém pohybu. Máte slušné zdraví a dokážete si udržet aktivitu díky síle psychiky, to když vaše vitalita poklesne, což se často stává. Měli byste se naučit odpočívat, spát, uvolnit se a zbytečně se nevzrušovat. Při uvolnění zjistíte, že se ve vás rozvíjí skutečná lidská vřelost, která je jinak vyvinuta nedostatečně. Jste přesní jako stroj, což lidé obdivují, a pokud si vytvoříte vřelejší postoj vůči druhým, zjistíte, že váš postup bude podpořen přízní, kterou získáte. Snažte se zvyšovat svou prestiž raději láskou než strachem a autoritou, a spolupráce těchto dvou vlastností vám otevře nečekané Vyhlídky na úspěch.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »