Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Štíru - Luna v Rybách

Slunce ve Štíru + Luna v Rybách


Charakteristika

Jste intelektuál, ať ve vědě, nebo v umění, nebo prostě co se vnímání týče. V každém případě patříte k onomu kritickému a hodnotícímu publiku, bez něhož jsou umění i věda bezúčelné a zbytečné. Jste citliví a intuitivní, s nesmírně bystrým úsudkem jak vzhledem k uměleckým dílům, tak i k lidem. Máte vyvinutý instinkt pro správnou věc. To z vás může činit nadměrně kritického člověka. Vidíte do lidí možná lépe, než by oni sami chtěli, a pravděpodobně máte obviňující pohled, i když neřeknete ani slovo. Dokážete dát najevo svůj nesouhlas, protože jste instinktivně dobrý herec a znáte účinek pokrčení ramen, gest, výrazu tváře a mlčení nebo nehybného obličeje.

Jste romantičtí, máte bujnou fantazii, a pokud vám lidská společnost nevyhovuje, jste schopni stáhnout se do sebe a z této svatyně vás nevytáhnou ani párem koní. Mohou se u vás také projevovat návaly sklíčenosti, zoufalství a beznaděje, které mohou s určitými aspekty znamenat skutečné ohrožení pro klid vaší duše.

Dokážete si představovat ty nejhorší věci na světě, obávat se jich a prodělávat veškerá muka, která byste prodělávali, kdyby situace byly skutečné; vy však přitom sedíte v klidu domova. Tato fantazie, pokud ji konstruktivně využijete v tvůrčím procesu, vám může přinést úspěch v literární tvorbě, ale pokud jí dovolíte, aby se proměnila v romantičnost, snění s otevřenýma očima nebo dramatické obavy z nepravděpodobných běd, učiní z vás nešťastného a nervózního člověka.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »