Slunce v Raku + Luna v Býku


Charakteristika

Máte značný šarm a talent, jste všestranní, citliví a přizpůsobiví, ale v jádru rozhodní a pevní. Nebýt toho, mohli byste být považováni za „roztomilé", protože vás obklopuje půvab a uhlazené způsoby, které vám získávají oblibu. Chápete, co lidé očekávají od svých přátel a milenců, a daří se vám to dávat, aniž byste se přitom vzdávali své individuality.

Neberete sami sebe příliš vážně, ale víte, co jste. Snažíte se být objektivní, protože jste kdysi bývali introspektivní a znáte sebe i své úmysly dosti dobře na to, abyste chápali, že musíte usilovat o to, co chcete. Jediná magie, v niž věříte, je magie vašich vlastních schopností. Jste realisté, ale často pracujete v romantických, tvůrčích sférách. Jste schopni alegorického psaní nebo myšlení a rádi spřádáte pohádkové příběhy nebo malujete obrazy s mírně tajuplným podtextem. Vše, co děláte - emocionálně, strukturálně, kreativně - má nádech velkoleposti nebo neobvyklosti, protože jste velmi originální a vnášíte do své originality značnou znalost svého publika, abyste mu ji učinili přijatelnou. Je neobvyklá, aniž by byla bizarní; rozehrává jejich vlastní sny a současně uspokojuje ty vaše.

V lásce jste vnímaví, ale máte dobrý smysl pro rovnováhu a proporce, neztrácíte pevnou půdu pod nohama, i když na vás něco silně duševně nebo citově zapůsobí. Dokážete se dobře usměrnit a ovládat. Toto je postavení pro štěstí v materiálních záležitostech. Můžete být úspěšní v obchodě, kde využijete svou představivost a předvídavost, a v odborném nebo uměleckém povolání vám cit pro publikum získá popularitu.

Toto je výborné postavení pro rodinu u muže i u ženy a naznačuje pravděpodobnost dobrého partnera a šťastného domova, což v průběhu života hodně znamená; zvyšuje rovněž počet dětí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »