Slunce ve Lvu + Luna ve Vahách


Charakteristika

Jste nezávislí, idealističtí a romantičtí. Váš idealismus dosahuje téměř vizionářských rozměrů a ve spojení se značnou fantazií vám umožňuje stát v čele své doby nebo svého prostředí. Máte vřelý, téměř sentimentální přístup k lidem, kteří si to ovšem zaslouží. Jste nesmírně poctiví a máte smysl pro vlastní čest, která udržuje vaše milostné záležitosti na konvenční rovině, přestože vás nezávislost často nutí vybočovat ze zajetých kolejí. Jste jedni z těch, kteří sice nijak zvlášť nepodléhají konvencím, ale přesto se jimi řídí, protože jste zjistili, že se nemůžete stavět na odpor veřejnému mínění, aniž byste nemuseli počítat s následky, a dobré mínění spoluobčanů je pro vás velmi důležité.

Instinktivně chápete naladění veřejnosti, a ať jste jakkoli v excentričtí, dokážete vést lidi tak, abyste nikoho neurazili. Revolta ve vašem nitru není až tolik vyhrocená a - trochu k vlastnímu překvapení -vedete řádný a užitečný život, zatímco veškerá vaše životní filozofie se možná brání vůči zavedeným omezením a praktikám společnosti. Váš idealismus přikračuje k činu tam, kde jsou dotčeny vaše vlastní touhy, ale v tom případě nemáte zájem o blaho společenství lidí.

Vy a ti, které máte rádi, jsou v centru vašeho zájmu. Obětujete hodně pro lásku - lásku k člověku, ke kariéře nebo sebelásku - protože toto postavení do jisté míry připomíná legendárního Narcise, který se zamiloval sám do sebe a vlastního obrazu. Vaše sebeúcta dosahuje téměř závratných rozměrů a činí z vás trochu marnivého člověka; v oblékání, v zásadách a ctižádosti. Přestože jste zdánlivě stvořeni pro lásku a obvykle se jevíte romantičtí a vřelí, překvapujete lidi značnou dávkou zdravého rozumu v citových záležitostech. Ten je součástí vaší sebeúcty a přísným kodexem osobního vlastnictví. Nikdo pro vás pravděpodobně nebude tak důležitý, abyste zásady kvůli němu porušili, a protože ideály, které vyznáváte v lásce, jsou trochu v rozporu s vaším jednáním, jevíte se spíše sentimentální než vřelí, spíše teoretičtí než vášniví.

Dokážete předvídat velké plány a činy a napomáhat jim. Jste výmluvní i ovlivnitelní a díky kombinaci těchto vlastností dokážete zaujmout pozornost druhých. Váš vzhled vám napomáhá k pokroku v životě a ženy s touto kombinací jsou obvykle výjimečně krásné.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »