Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Rybách - Luna v Rybách

Slunce v Rybách + Luna v Rybách


Charakteristika

Jste neobvyklý člověk se zájmem o neobvyklá studia, lidi a myšlenky a s velkým zájmem o vlastní osobu. Jste velmi sebezpytující, což zapříčiní, že se vám vnější svět jeví jako podivné, ne-li přímo šílené místo, a většina lidí vám připadá jako blázniví, hloupí nebo naprosto podivínští tvorové. Už vás někdy napadlo, že možná právě vy jste jedním z těch podivínských tvorů a že se podobáte vojáku, který napsal domů, že celá rota kromě něho porušila pochodový krok?

Sklon k ústupu do vlastního nitra a k hloubání nad nějakou myšlenkou, kterou nedokážete, nebo se ani nesnažíte vyjádřit, z vás činí podivně nepřístupného člověka, přestože navenek se zdá, že jste rozumní, přizpůsobiví a že se zajímáte o druhé lidi a jiné myšlenky. Ve skutečnosti jste vnitřně rozjitření a budujete si majestátní sídlo pro vlastní duši - jako kuklu -, zatímco necháváte ostatní, ať si dělají, co chtějí. Musíte se pevně držet reality, a čím konvenčněji budete žít a myslet a čím více se budete snažit pochopit myšlenky a metody druhých lidí, tím šťastnější budete. Nebezpečí vašeho soukromého života - vaší vnitřní existence - tkví v tom, že se budete postupně tak izolovat ve svých názorech, myšlení i v životě, až budete nakonec zcela osamělí.

Jste tak citliví, až se bojíte, že vás kontakt se světem zraní. Nejste odvážní a dáváte přednost ústraní před společností. Přestože ve výjimečných případech může váš takt a citlivost vést k autoritativnímu postavení, bude vaše řízení pravděpodobně slabé, přestože jste pečliví a přesní v detailech a velice se snažíte plnit všechny povinnosti. Jste rychlí, vnímaví a intuitivní, s téměř mystickou vírou ve vlastní předtuchy, a pokud nejste citově angažovaní, jsou vaše předtuchy pravděpodobně správné. Cit vás dokáže vyvést z rovnováhy a s určitými spekty hrozí velké utrpení kvůli milostným záležitostem, hrozí vám také nebezpečí komplexů a nekonvenčních myšlenek.

Vaší silnou stránkou je pochopení, dokážete neuvěřitelně přesně odhalit jádro a podstatu věcí, využívejte proto tuto schopnost spíše kreativně a konstruktivně než kriticky nebo introvertně a díky svému pochopení souvislostí budete hodnotným přínosem ve světě praktických záležitostí. Vyhýbejte se spiritualismu, okultismu a podobně.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »