Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Raku - Luna v Blížencích

Slunce v Raku + Luna v Blížencích


Charakteristika

Citlivost, pružnost a přizpůsobivost jsou vašimi silnými i slabými stránkami. Vnímáte své okolí - lidi, skutečnosti, situace - téměř příliš jasně. V horoskopu muže to znamená důvěřivost, dychtivost, snahu potěšit, vnímavost a učenlivost, rovněž to znamená mírnou váhavost, nerozhodnost, trochu příliš velkou ochotu souhlasit. Vnitřně si nejste jistí sami sebou, navzdory své výřečnosti a pohotovosti. Vyjadřujete se až příliš snadno, máte sklon souhlasit a prozrazovat své plány dřív, než jsou hotové. Můžete pěstovat sebedůvěru trénováním mlčenlivosti, protože v životě, stejně jako v pokeru, máte lepší šance na vítězství, pokud neodkryjete předčasně karty.

Horoskop ženy je podstatně lepší než u muže. Zde je archetyp dobře známé ženské intuice. Vaše nerozhodnost se jeví jako takt, vaše schopnost přitakávat, která u muže vypadá jako slabost, je ženská a přitažlivá, a protože skrýváte značnou rozhodnost jako dýku pod načechranými sukněmi, dosáhnete pravděpodobně úspěchů v obchodě. Okolnosti nebo váš vlastní neklid vás pravděpodobně dovedou ke kariéře; domácnost vás příliš nezajímá a raději budete pracovat deset hodin denně, než byste uvařila jedno vajíčko. Vaše chování je lichotivé a postupujete neustále kupředu.

U obou pohlaví by vás toto vysoce citové postavení a přelétavé mládí s milostnými aférami mělo poučit o běhu světa. Zde se opět ženy v tomto znamení učí rychleji než muži. Ženy jsou romantické a vnímavé až do konce bytí, jsou nezávislé ve věci svých citů, ale vědí, co chtějí. Byly raněny a vědí, jak se vyhnout dalšímu ublížení, aniž by se čehokoli vzdaly. Pokud jste muž s touto kombinací, byl jste možná bouřlivák, a nerozhodnost vás možná hodně stála, ale stále si uchováváte zářící optimismus; všechno bude v pořádku a něco se vždycky objeví. Věříte v osud, ať dobrý či špatný, ve spravedlnost, pravdu a v to, že spravedliví budou nakonec odměněni. Musíte si pěstovat průbojnost, cílevědomost a ctižádost.

Ať jste muž či žena, toto postavení si žádá brzké ovládnutí neklidné, vznětlivé a romantické citlivosti a pevnou integraci úmyslů, po níž vám schopnost získávat dobré kamarádství a chápat druhé ve spojení s rychlým a snadným uvažováním přinesou světské statky, které jsou pro vás tak důležité.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »