Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Štíru - Luna v Beranu

Slunce ve Štíru + Luna v Beranu


Charakteristika

Jste realista a středem vašeho vysoce hmatatelného světa jste vy sami - vždy a všude. Nemáte zájem na zobecňování nebo abstrakcích, protože vaše ctižádost je velmi určitá a ryze osobní, jste věrni spíše lidem než idejím, vaše láska, nenávist, odpor, to vše je formováno na úrovni jednotlivců. Máte nedostatečný cit pro abstraktní správnost, nesprávnost, spravedlnost, filozofii nebo metafyziku, ale pokud se něco z toho dotýká přímo vás nebo někoho, kdo vám není lhostejný, dokážete projevit usilovný zájem. Když vás vede nějaký osobní cíl, jste schopni výmluvné a naléhavé zášti; spory vás mohou zaujmout tak silně, že si přestanete všímat všeho ostatního. Milujete dobrý boj a obvykle se mu dlouho nevyhýbáte.

Jste rychlí v úsudku, bystří, stále ve střehu a v pozici obránce, máte přesné, kritické myšlení schopné složitých úvah a dlouhé vědecké analýzy. Abstrakce, která je pro vás nejpochopitelnější, je cíl, který si rychle přizpůsobíte svým záměrům, a snažíte se ho pak dosáhnout. V lásce jste vřelí a vášniví, ale není snadné vás milovat. Jste nároční, panovační a vyžadujete veškerou oddanost a úctu, kterou v žádném případě nechcete opětovat. Pod rouškou vášnivosti se skrývá jistý chlad a s určitými aspekty můžete být doslova krutí. S těmito kombinacemi také budete nešťastní v lásce a budete činit nešťastnými i druhé.

Nikdy nedosáhnete úplného odosobnění, ale čím objektivnější bude vaše hledisko, tím šťastnější budete a tím šťastnějšími učiníte i ostatní okolo. Rovněž si dávejte pozor na špatné společníky - vlky v rouše beránčím, protože navzdory své defenzivnosti nejste nezranitelní, a můžete se nechat ukolébat do bezstarostného klidu, po němž může následovat tvrdé probuzení, ale to už bude příliš pozdě.

Máte značný temperament, který může být až nebezpečně výbušný, a jste rovněž natolik ponoření do sebe a do svých vlastních záměrů, že nejste příliš dobrým znalcem lidí a můžete se zaplést se značně nežádoucími osobami, které vám uškodí. Když se budete dívat více kolem sebe a méně si všímat vlastních cílů, záměrů a citů, napomůžete rozvoji svých schopností a dostanete se vpřed díky energii, naléhavosti a magickému ovládání lidí.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »