Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna ve Střelci

Slunce v Blížencích + Luna ve Střelci


Charakteristika

Jste romantičtí: věříte v dálky a dávná období. To, co je vzdálené, vás přitahuje, což způsobuje, že jste ustavičně v pohybu. Bud' skutečně cestujete, nebo získáváte uspokojení v pohyblivosti, v příbězích a dobrodružných historkách, skutečných i vymyšlených, a na dalekých místech, o nichž se dočítáte v románech. To je v pořádku, dokud vaše spřádání příběhů zůstává pouze v oblasti fantazie, ale když začnete používat tuto fantazii u svých přátel a začnete o nich vykládat všemožné příběhy - na to pozor!

Velmi rádi jste středem pozornosti a budíte dojem, že do všeho vidíte - z čehož pramení, že to, co říkáte, bývá často nespolehlivé. Ne že byste záměrně lhali - vaše fantazie je tak bujná, že skutečně věříte tomu, co říkáte, a můžete přimět i ostatní, aby tomu uvěřili. Musíte pěstovat myšlenkovou přesnost, protože analytická a kritická povaha vám není dána do vínku, a když jde o příběhy, jste důvěřiví i vynalézaví. Bez jakéhokoli pobízení budete věřit na strašidla, čarodějnice a kouzelníky, spiritualismus a zvláštní seance. Držte se dál od takových věcí, protože pouze motivují vaši fantazii představami, které vám mohou způsobit problémy.

Sklon k prozrazení všeho, co víte, a k domýšlení toho, co nevíte, vás pravděpodobně dostane do potíží. Vaše povaha nemá ani stopu zlomyslnosti, ale můžete vyvolat velké neshody mezi spoustou lidí jedinou neopatrnou poznámkou. Máte romantickou a dobrodružnou povahu a nejste příliš stálí v lásce, přestože, když se zamilujete, obvykle nějakou dobu vydržíte. Jste ovšem neklidní a časem ztrácíte zájem, a proto toto postavení často přináší více než jedno manželství.

Potřebujete duševní trénink a měli byste se místo čtení románů a romantických příběhů věnovat vážnému studiu, které vám pomůže překonat neklid. Ve společnosti jste oblíbení, živí a veselí, velmi výřeční i dobří posluchači. Plynulost ve vyjadřování a pohybová lehkost z vás dělá dobrého herce a díky osobitému taktu můžete uspět i v obchodní nebo politické kariéře. Jste těžko definovatelní a dokážete zvládat situace, které by jiného vyvedly z konceptu. Ale nejste nezranitelní a pravděpodobně jednoho dne najdete někoho, kdo se vám bude umět postavit; pokud se nebudete pečlivě cvičit v logických myšlenkových úvahách - pokud ano, dovede vás vaše rychlost, bystrost a znalost lidí hodně daleko.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »