Slunce ve Vahách + Luna v Býku


Charakteristika

Jste okouzlující člověk s velkou dávkou nezávislosti a jasným cílem, který dokážete prosadit takovým způsobem, že si ještě u lidí získáte oblibu. Vaše osobnost je vaší největší výhodou; tvoří ji mimo jiné optimální dávka sentimentality, která silně přitahuje druhé pohlaví. Potřebujete něžnost, cit a porozumění a jste ochotni je také štědře vracet.

Navzdory svému nezkrotnému sentimentu a romantičnosti jste stálí v lásce, kromě kombinací určitých aspektů, kdy ideální láska není aktivní. Tady vás vaše romantičnost ovládne: jako Odysseus budete po celém světě hledat ideálního partnera a budete cítit velkou lítost nad srdci zlomenými během vašeho putování. Ale věříte v ideál lásky. Pokud pracujete v obchodě, zřejmě vás nadchnou společenství jako Rotary klub. Musíte s jistým citovým zápalem vnitřně věřit tomu, co děláte, protože jinak byste se nedokázali jen tak pustit do něčeho, co nekoresponduje s vašimi ideály. Můžete být velmi přesvědčivým prodavačem, ale budete pevně věřit, že svému klientovi poskytujete dobrou službu.

Upřímnou vírou v dobro si získáváte druhé lidi a jen nějaká velmi dramatická událost v životě by dokázala tuto víru zničit. Nehledě na to, že možná budete raněni, zřejmě vás ani nepřekvapí, až tuto víru opět naleznete. Kvůli tomu budete, nebo jste byli využíváni. Lze vás totiž ošálit citovou a finanční štědrostí.

Toto je estetické planetární postavení, a pokud se nebudete věnovat tvůrčímu umění, vyslouží si vaše práce pravděpodobně značný zájem veřejnosti a ocenění dávky vašeho sentimentu; tady si ovšem dávejte pozor na to, aby nepřekročila únosnou hranici, neboť coby milovník radosti života máte sklon k myšlení a vyjadřování se ve značně „šťavnatých" termínech. Tato vlastnost, stejně jako vaše zřejmá oddanost ideálům, lásce, romantice a solidnost v mezilidských vztazích získá popularitu vašemu dílu, i když otrlejší kritikové ho možná odsoudí. Tak tomu také obecně bude - budete populární u romantiků a běžného publika, ale již méně u realistů, proto si musíte dát dobrý pozor na to, aby vás sentimentalita zcela neovládla.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »