Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Beranu - Luna ve Vodnáři

Slunce v Beranu + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Váš zájem o druhé se vyplácí, ať má podobu jednání s lidmi v obchodě, veřejném životě nebo vzdálenějších formách mezilidských kontaktů. Jste velmi společenští i přitažliví a tím či oním způsobem dostanete dobře zaplaceno za vše, co podniknete a co je spojeno s vaší popularitou u veřejnosti nebo z čeho získáváte energii. Dokázali byste dobře prodávat, ať zboží, sami sebe nebo své myšlenky. Působíte dojmem zájmu o vše, co se kolem vás odehrává, a současně neztrácíte ze zřetele velkou budoucí šanci. Tato kombinace aktiv vám umožňuje přesně analyzovat situace, které se týkají buď lidí, nebo obchodních záležitostí.

Pod vašima nohama neroste mnoho trávy. Žijete pohybem v rychlém tempu. Jste romantičtí, odvážní, milujete dobrodružství a zajímají vás riskantní podniky. Maličkosti a drobné vás nezajímají. Pravděpodobně jste měli výhodu dobrého rodinného zázemí a vzdělání, které s tím souvisí, protože toto postavení značí jistý aristokratický původ, jehož dokážete využít.

Demokratickými rysy příliš neoplýváte, protože jste extrémní individualista; věříte v sebe a v osobnosti ve své finanční a společenské vrstvě, navzdory úspěchům při jednání s lidmi, v ostatní příliš nevěříte. Politicky budete pravděpodobně spíše reakční než liberální. Ekonomicky věříte v kapitalismus a jeho výsady - jako důvod vám postačuje to, že tento systém k vám byl pravděpodobně velmi šlechetný. Uvědomujete si ovšem, že úspěch v jakémkoli systému je odvozen od lidských mas, a proto dokážete utajit svůj vnitřní pocit, že většina lidí je jako ovce nebo něco ještě horšího, a snažíte se co nejvíce využívat své veřejné prezentace i při ryze osobních příležitostech.

Nechybí vám sebevědomí a je pravděpodobné, že váš střízlivý názor na vlastní osobu, myšlenky a způsob života způsobuje, že příliš nesympatizujete s lidmi, kteří jinak myslí nebo vedou jiný způsob života nebo se pohybují na nižší ekonomické příčce. Stýkáte se se správnými lidmi, žijete ve správné části města, jste členy správných klubů a posíláte děti do správných škol. Jste rozumní a důkladní, zároveň jste také romanticky a idealisticky založení, jste srdeční, ale pravděpodobně nikoli impulzivní. Toto je dobré postavení pro materiální úspěch a blahobyt a rovněž pro jistý stupeň veřejného uznání, ať v politickém, obchodním nebo intelektuálním ohledu.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »