Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce v Blížencích - Luna ve Vodnáři

Slunce v Blížencích + Luna ve Vodnáři


Charakteristika

Máte mimořádný dar prozíravosti a pochopení - jakousi vizionářskou rozumovou schopnost, která vám umožní chápat budoucí možnosti v přítomných podmínkách. Máte pohotovou intuici pro věci i lidi a díky schopnosti organizovat a jasně vyjadřovat to, co chápete, můžete dosáhnout úspěchů ve vědě, umění nebo v jakékoli oblasti, která vyžaduje ovládání myšlení jiných jako například v politice, v právech nebo náboženství. Vidíte do věcí, a protože jste v srdci romantik, vyjadřujete to, co vidíte, výrazy, které silně zapůsobí na váš okruh, ať už je jakýkoli.

Jste upřímní filantropové, velkomyslní a toužíte pomáhat druhým, pravděpodobně formou jejich intelektuálního nebo estetického zdokonalování. Proto je toto postavení výborné pro učitele; ať už si vyberete jakoukoli životní dráhu, budete nějakým způsobem vést a učit ty, s nimiž budete ve styku.

V lásce vás idealismus povede k dalekým metám při hledání dokonalosti a absolutního citu, takže se můžete zdát nestálí a přelétaví. Bez konjunkcí nebo kvadratur ke Slunci nebo k Měsíci to může být uvolněné a neprogresivní postavem, protože vás ovládne snění s otevřenýma očima, fantazie, a tím se omezí vaše akceschopnost. Ale pokud máte konjunkce, kvadratury nebo opozice, dojdete daleko díky svému vyjadřování toho, co intuitivně víte, a skončíte se značným vlivem a možná i s autoritou.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »