Hlavní strana > Astrologie > Kombinace Slunečního znamení a Luny > Slunce ve Vahách - Luna v Kozorohu

Slunce ve Vahách + Luna v Kozorohu


Charakteristika

Jste rozhodní. Víte, co chcete, a tím či oním způsobem to pravděpodobně získáte. Máte takt a nadání pro řízení lidí, které vás obvykle staví do popředí, ať je váš dosah nebo okruh působnosti jakýkoli. S Měsícem nebo Sluncem v opozici nebo kvadratuře se Saturnem je vaše rozhodnost obzvlášť dobře formována a vaše povaha trochu znecitlivěla, zatímco jste usilovali a došli k cíli. Jste bystrý a nebezpečný protivník, vychytralý, sebejistý a schopný získat to, co chcete, byť nechvályhodnými metodami. Při určitých aspektech jste nervóznější a zmatenější při hledání svého cíle, ale pravděpodobně k němu dojdete.

Za jakýchkoliv okolností jste nadmíru spolehliví, společensky kompetentní a schopní řídit svůj vlastní život, ale dokážete přitom ovlivňovat i život kolem, pravděpodobně ku prospěchu věci. Možná jste velmi panovační (viz výše uvedené odstavce), nebo jste milí a laskaví, ale ať se na povrchu jevíte jakkoli, ti, kteří vás znají, dosti dobře chápou, že se vám nelze úspěšně postavit a že tak či onak budou věci fungovat podle vašich představ.

Máte nesmírnou sebeúctu, značné ego; pokud není kombinace s některým z výše uvedených odstavců, nedáváte ji možná příliš najevo. Osobní popularitu máte rádi, ale musíte přitom vidět hmatatelný důkaz své hodnoty a postaráte se o to, aby se alespoň nějaký našel. Toto je velmi proměnlivé postavení a učiní z vás arogantního a smělého, nebo diplomatického a laskavého člověka; v každém případě bude základní motiv tentýž: chcete příznivé mínění svého okolí a použijete jakéhokoli prostředku, který si tento svět žádá.

Jste oportunista a dokážete bez cizí pomoci zabudovat jediný kámen příležitosti do celého mrakodrapu úspěchu. Vaše vnitřní hnací síla je značná a máte smysl pro city a názory druhých, což je pro vás velmi cenné. Bytostně si uvědomujete lidi kolem, přestože nemáte smysl pro neosobní společenské záležitosti a pravděpodobně se nebudete pouštět do humanitárních podniků. Život je pro vás skutečnou a vážnou záležitostí, ale je rovněž vysoce osobní a trochu sobecký a egocentrický. Ale jste tak citliví vůči citům druhých a vůči své vlastní potřebě jejich příznivého mínění, že si získáváte lidi kolem sebe, a ti vás uznávají a milují.
Zjištění postavení Slunce a Luny
Na území České a Slovenské republiky lze využít následující formulář.

Den narození
Čas
:

Sluneční znamení - Luna

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2024
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »